 |
Przesunięty przez: szynszylek Pią 20 Lut, 2015 21:01 |
Poszukuję specjalisty od gazu oraz mechaniki B4 ABK |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Sro 20 Lis, 2013 12:14
|
|
|
| DamianLDZ napisał/a: | | no tak tylko ze 3 gaziarze w tym niby najlepszy w Łodzi Stefanowski mówili mi ze parownik jest w dobrej kondycji |
a mierzyli czy tylko gadali?
w każdym razie, jeździsz teraz na benie tak? sprawdzamy ile pali w mieście na tak krótkich odcinkach.... ? |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 20 Lis, 2013 16:36
|
|
|
Sprawdzali na jakiś czytniku , ok na benz od jutra bo zatankuję więcej bo teraz mam kilka l do rozruchu
[ Dodano: Sro 20 Lis, 2013 22:36 ]
Jedna rzecz jest dziwna , że z tego co czytam to dużo osób przy II GEN ma chociaż mikser , nie mówię już o BLOS'ie , a ja z tego co widze nie mam miksera ani BLOSA |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014 20:30
|
|
|
| DamianLDZ napisał/a: | | no tak tylko ze 3 gaziarze w tym niby najlepszy w Łodzi Stefanowski mówili mi ze parownik jest w dobrej kondycji |
Jak chcesz dobrego gazownika to podjedź do Krzyśka na Kwiatkówkę koło Ujazdu.Gazowałem u niego 6 lat temu a4 1,8 125 km i przez sześć lat zrobiłem 160kkm dwa razy wymieniając reduktor.Teraz zakupiłem a4 2,4 i również zagazowałem u niego ,chłopak zna się na rzeczy.Najważniejsze że doradzi i nie zedrze kasy,zanim pojechałem do niego drugi raz chciałem być mądrzejszy (tylko nie wiem od kogo chyba sam od siebie)naczytałem się na forach jakie wtryski jakie firmy.I z obliczeń wyszło mi że muszę na instalację naszykować 3500 tyś.On założył mi za 2600 i autko śmiga jak ta lala.
P.s Dodam tylko że chłopak ma swoją hamownię na miejscu i autko jest dostrojone I klasa. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pozostałe tematy |
|
| Podobne Tematy |
| Temat |
Autor |
Forum |
Odpowiedzi |
Ostatni post |
 |
Ogłoszenie: Wszystkie modele Audi, informacje, or...
|
Astaroth |
Tylko prawdziwe samochody.. |
0 |
Czw 22 Paź, 2009 17:38  Astaroth |
 |
Poszukuję sklepu z dobrymi uszczelnia...
Naprawdę warte do polecenia
|
wojtek_gtx |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
3 |
Nie 27 Lut, 2011 11:16  jimv8 |
 |
poszukuję 'czarodzieja' do audi po tu...
|
Juzio 1986 |
Pozostałe tematy |
8 |
Wto 14 Lut, 2012 16:47  Juzio 1986 |
 |
[80 B4 2.0 ABT] numer linki gazu
|
tomeczek376 |
Pozostałe tematy |
3 |
Sro 06 Sty, 2010 19:01  Adi202 |
 |
[C4 2.3E +lpg] Wysokie spalanie gazu
|
kubek81xd |
Pozostałe tematy |
9 |
Wto 27 Mar, 2012 11:06  kubek81xd |
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |