Forum AUDI TECH TEAM  strona głównaForum AUDI TECH TEAM  RSSForum AUDI TECH TEAM  na Facebooku
 Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
   

forum audiforum audiforum audi
forum audi
Forum AUDI TECH TEAM
Forum AUDI TECH TEAM - Warunki Rejestracji


Warunki rejestracji na "Forum AUDI TECH TEAM"
Witamy Cię serdecznie na Forum Miłośników i Pasjonatów marki AUDI. Forum umożliwia uzyskiwanie porad i pomocy przy rozwiązywaniu problemów, jak i także wymianę opinii i doświadczeń, lecz Użytkownicy forum nie ponoszą odpowiedzialności za udzielone rady, dlatego pamiętaj, że rady Forumowiczów nie zastąpią wizyty u mechanika, lub innego specjalisty. Działanie forum opiera się na dyskusjach i wzajemnej pomocy wszystkich Użytkowników, dlatego wszelkie działania mające na celu tworzenie podziałów i wzmaganie antagonizmów pomiędzy Użytkownikami forum, nie będą mile widziane. W korzystaniu z tego forum wszyscy staramy się kierowac zasadami tolerancji, akceptacji i poszanowania wzajemnego Współużytkowników i ich wypowiedzi wyrażanych w postach na forum z zachowaniem zasad netykiety.

Rejestracja na "Forum AUDI TECH TEAM" jest równoznaczna z akceptacją poniższego regulaminu, dlatego zanim utworzysz tutaj swoje konto zapoznaj się z zasadami uczestnictwa, oraz z polityką prywatności: Gdy z jakiś względów nie będziesz mieć ochoty, bądź czasu z dokładnym zapoznaniem się z regulaminem, podczas dokonywania rejestracji na tym forum - to oświadczasz, iż masz świadomość tego, że nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania.

Zmiana nicka na forum - jeśli ktos jest już Użytkownikiem naszego forum i chce zmienic swoj nick na forum, to wystarczy ze napisze prośbe do Administratora z uzasadnieniem, nie zakładajcie nowych kont, gdy chcecie mieć inny nick - bo gdy tak robicie, to jest niepotrzebna praca dla Administracji i bałagan na forum.


kontakt: forum@audi-tech-team.eu   

Forum AUDI TECH TEAM jest zintegrowane ze stroną naszego Klubu AUDI TECH TEAM Klub Polska, dlatego, gdy rejestrujesz się tutaj, to masz automatycznie takie samo konto na stronie klubowej, sytuacja jest analogiczna, gdy rejestrujesz się na stronie klubowej, to posiadasz również konto tutaj, na tym forum. Jesli masz aktywne konto na portalu klubowym, to zaloguj się tutaj na nick z portalu i hasło, nie musisz zakładać dodatkowego konta na forum!!

[ Twoje IP to: 44.220.44.148, używasz: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/) ]
Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy.
forum audi
forum audiforum audiforum audi
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
AUDI TECH TEAM Individual Template | Designed by PCserwis ® | Mapa forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności