Forum AUDI TECH TEAM strona głównaForum AUDI TECH TEAM RSSForum AUDI TECH TEAM na Facebooku
 Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
   

forum audiforum audiforum audi
forum audi
Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin główny forum AUDI TECH TEAM
Autor Wiadomość
Astaroth 
mystic darknessModel: B4
Silnik: 1,9 TD AAZ
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 3
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 11 Maj 2009
Wszystkie posty: 1630Piwa: 205/545
Skąd: lódzkie
  Wysłany: Wto 12 Maj, 2009 01:29   Regulamin główny forum AUDI TECH TEAM
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi 80 B4 (Typ 8C)   

 • Gość, witamy Cię serdecznie na Forum Miłośników i Pasjonatów marki AUDI.


  Forum umożliwia uzyskiwanie porad i pomocy przy rozwiązywaniu problemów, jak i także wymianę opinii i doświadczeń, lecz Użytkownicy forum nie ponoszą odpowiedzialności za udzielone rady, dlatego pamiętaj, że rady Forumowiczów nie zastąpią wizyty u mechanika, lub innego specjalisty. Działanie forum opiera się na dyskusjach i wzajemnej pomocy wszystkich Użytkowników, dlatego wszelkie działania mające na celu tworzenie podziałów i wzmaganie antagonizmów pomiędzy Użytkownikami forum, nie będą mile widziane. W korzystaniu z tego forum wszyscy staramy się kierowac zasadami tolerancji, akceptacji i poszanowania wzajemnego Współużytkowników i ich wypowiedzi wyrażanych w postach na forum z zachowaniem zasad netykiety.  Mamy nadzieję że pomożesz w rozwoju tego Forum, podzielisz się wiedzą i doświadczeniem lub znajdziesz tu rady i opinie innych uczestników. To Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i myśli w miłej i przyjaznej atmosferze. Oficjalnym językiem Forum ATT jest język polski, wraz ze wszystkimi obowiązującymi regułami ortografii, gramatyki i poprawnej pisowni.

  Rejestracja na Forum ATT jest równoznaczna, z akceptacją poniższego Regulaminu.*

  1. Postanowienia ogólne

  1.1 Wszystkim userom zalecamy zapoznanie się z FAQ i zasadami netykiety.

  1.2 Poszczególne działy i kategorie Forum mają odrębne regulaminy – należy się z nimi zapoznać i ich przestrzegać.

  1.3 Forum ATT podzielone jest na dwie części: część otwartą dostępną dla wszystkich odwiedzających Forum oraz na część niepubliczną, do której dostęp mają członkowie poszczególnych grup oraz zarejestrowani userzy. Regulamin główny ma zastosowanie do całego Forum.

  1.4 Forum ma za zadanie zrzeszenie miłośników marki Audi, jest miejscem na dyskusje, rozwiązywanie problemów technicznych, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz miejscem wymiany informacji. Oficjalnym językiem Forum ATT jest język polski wraz z obowiązującymi zasadami ortografii, gramatyki i poprawnej pisowni.

  1.5 Serwis Audi Tech Team korzysta z ochrony praw autorskich, na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2000 r. Nr 80, poz. 904 z późn. zm.). Jakiekolwiek odtwarzanie, przegrywanie, zwielokrotnianie zawartości tego forum dyskusyjnego jest zabronione.

  1.6 User może posiadać tylko jedno konto na Forum. Zakładanie wielu kont na Forum, w szczególności w celu łamania regulaminu głównego, będzie karanie banem.

  1.7 Jeśli zamierzasz pisać na naszym Forum i udzielać się, to koniecznie przedstaw się w dziale powitań i napisz parę słów o sobie, ponieważ każdy lubi wiedzieć z kim rozmawia.

  1.8 Uczestnictwo i korzystanie z Forum jest nieodpłatne. Użytkownicy nie ponoszą żadnych opłat abonamentowych.

  2. Zakładanie nowych tematów i pisanie postów

  2.1 Przed założeniem nowego tematu user powinien sprawdzić poszczególne działy tematyczne w celu upewnienia się, czy podobny temat nie został już poruszony. Działy techniczne znajdują się pod szczególną opieką – nabijanie postów, dublowanie tematów oraz pisanie postów nie wnoszących nic do tematu będzie karane.

  2.2 Temat nowego postu powinien być jasno określony, post dotyczący problemu krótki i zwięzły. Wskazane jest również podanie w temacie nawiasach [ ] modelu Audi, którego dany problem dotyczy. Przy zakładaniu nowego tematu lub postu user zobowiązany jest umieścić go w odpowiednim dziale Forum – jeżeli nie jest go pewien, powinien wykorzystać dział „Pytajnik, czyli zielono mi” na forum technicznym.

  2.3 Posty należy pisać zgodnie z zasadami poprawnej pisowni języka polskiego. Nie piszemy postów jeden pod drugim – na Forum istnieje opcja „edytuj”. W przypadku umieszczania w postach linków do filmików oraz zdjęć – należy zapoznać się z działem: http://www.audi-tech-team.eu/forum-vf93.htm

  2.4 Prywatne dyskusje i monologi nie dotyczące tematu należy prowadzić za pośrednictwem PW lub innych komunikatorów

  3. Na Forum ATT zabrania się:

  3.1 Umieszczania treści sprzecznych z polskim i międzynarodowym prawem, które naruszają dobro innych osób, firm i instytucji, a w szczególności:

   3.1.1 treści uznanych powszechnie za wulgarne, obraźliwe, oszczercze wobec innych
   3.1.2 treści dyskryminujących: grupy wyznaniowe, etniczne, mniejszości seksualne, rasowe i inne
   3.1.3 treści faszystowskich, propagujących przemoc, uznawanych powszechnie za drastyczne i nieetyczne
   3.1.4 treści zawiązanych z pornografią
   3.1.5 propagowania i namawiania do piractwa w każdej postaci

  3.2 Wysyłania za pośrednictwem forum obraźliwych i natarczywych wiadomości (w tym 'łańcuszków') do prywatnych skrzynek innych Użytkowników oraz wysyłania wiadomości reklamowych. Użytkownicy nękani i nagabywani korespondecją tego typu proszeni są o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu Administracji Forum

  3.3 Publikowania danych osobowych i teleadresowych Userów Forum jak i osób trzecich

  3.4 Kopiowania poza Forum treści zawartych w postach innych Użytkowników (tekst, zdjęcia itp.)

  3.5 Ujawniania treści prywatnych korespondencji, w szczególności w celu oczerniania osób biorących w nich udział

  3.6 Wykorzystywania Forum ATT do zakładania innych for czy serwisów o tematyce motoryzacyjnej, oraz ich reklamowania i prowadzenia do nich naboru członków

  3.7 Wstawiania bez zgody Administracji ATT avatarów i bannerów reklamujących inne fora i serwisy o tematyce motoryzacyjnej, tworzenia kont o nazwie "strona.domena", umieszczania linków w celach reklamowych, wysyłania wiadomości reklamowych do prywatnych skrzynek i kont e-mail (spam)

  3.8 Działania na szkodę forum oraz społeczności ATT

  4. Działania administratorów i moderatorów Forum

  4.1 Działania moderatorów i administratorów mają za zadanie dbanie o rozwój i utrzymanie porządku na Forum. Posty i tematy niezgodne z regulaminem głównym Forum ATT podlegać będą modyfikacji, zablokowaniu lub usunięciu.

  4.2. Ostrzeżenia i upomnienia przyznawane są userom notorycznie łamiącym regulamin główny Forum ATT oraz zasady netykiety.

   4.2.1 administratorzy i moderatorzy mogą takiemu userowi przyznać upomnienie, ostrzeżenie, zablokować możliwość pisania postów na Forum lub przyznać ban
   4.2.2 niepotrzebne dyskusje mające na celu wprowadzenie zamętu i skłócenia ze sobą Użytkowników Forum będą karane ostrzeżeniami, kumulacja 6 prowadzi do przyznania bana
   4.2.3 brak reakcji na upomnienia i prośby administracji Forum będzie również skutkował przyznaniem ostrzeżenia


  4.3 User nie zgadzający się z decyzją lub działaniami moderatora ma prawo zwrócić się do administratora

  5. Reklama, współpraca i ogłoszenia na Forum ATT

  5.1 Forum i Portal ATT nie są giełdą ogłoszeń wszelkiego typu – zasady współpracy i reklamy na Forum ATT określają regulaminy poszczególnych działów. Należy się z nimi zapoznać, gdyż ich przestrzeganie jest bezwzględnie egzekwowane.

  5.2 Umieszczanie na Forum linków odsyłających, ogłoszeń reklamowych, bannerów innych stron oraz reklamowych, reklam innych serwisów oraz stron w podpisie bez konsultacji i uprzedniej zgody administracji jest zabronione.

  5.3 Kluby i serwisy zainteresowane współpracą i partnerstwem z klubem Audi Tech Forum powinny skontaktować się z moderatorem grupy.

  6. Postanowienia końcowe

  6.1 Regulamin główny ATT może ulegać modyfikacjom – userzy zostaną poinformowani o istotnych zmianach w odpowiednim dziale.

  6.2 Zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie Administratorów czy Moderatorów i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie treści obraźliwych, niezgodnych z prawem i łamiących regulamin Forum.

  6.3 Kwestie nieuregulowane niniejszym Regulaminem nie podlegają dowolnej interpretacji i będą rozpatrywane indywidualnie przez Administrację Forum. W przypadku wątpliwości i niejasności odnośnie regulaminów i zasad użytkowania Forum ATT należy zwrócić się do administracji.

  6.4 Rejestracja na Forum Audi Tech Team jest równoznaczna z akceptacją powyższego regulaminu i zobowiązaniem do jego przestrzegania.

  Uwaga!!! Poszczególne działy i kategorie forum, mają dodatkowe szczegółowe regulaminy, prosimy Użytkowników o zapoznanie się z nimi  Wszystkie materiały zawarte na tym forum i na odnośnikach od tego serwisu prezentowane są wyłącznie w celach edukacyjnych. Autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności z powodu wykorzystania materiałów tu zawartych niezgodnie z przeznaczeniem, w szczególności gdy spowodowało to szkodę osób trzecich. Jeśli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakąś organizacją rządową, a także jeśli po prostu jesteś pracownikiem takiej grupy/organizacji rządowej (każdej) nie możesz wejść na tą stronę i nie możesz przeglądać jej zawartości. Jeśli wejdziesz na stronę (a nie da się inaczej niż po zaakceptowaniu wszystkich powyższych warunków) złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (Internet Privacy Act podpisany w 1995 roku ).

  * Jeśli nie zgadzasz się z warunkami powyższego regulaminu, to nie masz prawa być Uzytkownikiem i korzystać z Forum Audi Tech Team i jesteś zobowiązany natychmiast opuścić to Forum.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
JAPKO80
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Losowe tematy » Ogłoszenia i regulaminy

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Bannery i buttony AUDI TECH TEAM
kody banerów i buttonów do pobrania
Astaroth Ogłoszenia i regulaminy 0 Pią 15 Maj, 2009 13:09
Astaroth
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona AUDI TECH TEAM - OOOO na Faceb...
Zostań naszym Fanem ;)
Astaroth Ogłoszenia i regulaminy 0 Wto 09 Lis, 2010 16:12
Astaroth
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Portal AUDI TECH TEAM
strona naszego Klubu AUDI TECH TEAM K...
Astaroth Ogłoszenia i regulaminy 0 Pią 19 Cze, 2009 21:56
Astaroth
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Regulamin
roger110 Pozostałe tematy 0 Sro 13 Maj, 2009 01:15
roger110
Brak nowych postów Ogłoszenie: Regulamin
roger110 Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski 0 Sro 13 Maj, 2009 15:52
roger110[ Twoje IP to: 44.220.44.148, używasz: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/) ]
Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy.
forum audi
forum audiforum audiforum audi
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
AUDI TECH TEAM Individual Template | Designed by PCserwis ® | Mapa forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności