Układ hamulcowy » hamulce ręczny audi A6 C6
Odpowiedz do tematu
 
U mnie była skorodowana i zacisk pracował mimo że wyświetla się błąd hamulca.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam ponownie.

Dzis gdy zabieralem samochod z garazu wszystko bylo OK ( nic sie nie swiecilo, nic nie piszczalo), ale juz poznej problem powrocil, czy moze to byc rowniez sterownik od hamulca recznego?

Pozdro.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Spindel napisał/a:
Witam ponownie.

Dzis gdy zabieralem samochod z garazu wszystko bylo OK ( nic sie nie swiecilo, nic nie piszczalo), ale juz poznej problem powrocil, czy moze to byc rowniez sterownik od hamulca recznego?

Pozdro.

Jest również możliwe.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W moim przypadku usterka sterownik hamulca obawiała się tym że nie mogłem skasować że sterownik błędu nie reagował na komputer. Po wymianie wiązki i sterownik przez dłuższy czas było ok aż do tej zimy gdzie tym razem z drugiej strony muszę zabrać się za hamulec. Hamulec elektryczny awaryjny to porażka konstruktorów. Może ładnie wygląda na panelu ale jest totalnie niepraktyczny o awaryjnosci nie wspomnę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
:zly:
Dzisjaj zapalila mi sie nowa kontrolka (sprawdz klocki hamulcowe) ale wszystko jest OK.
Juz nie wiem co o tym myslec.
CENZURA.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Spindel napisał/a:
:zly:
Dzisjaj zapalila mi sie nowa kontrolka (sprawdz klocki hamulcowe) ale wszystko jest OK.
Juz nie wiem co o tym myslec.
CENZURA.
co do Twojego problemu to Audi informuje kierowcę wcześniej o wymianie klocków tak aby moznabyło to na spokojnie zrobić, lub uszkodził Ci się przewód przy klocku.
Ponadto informuje Cię,że nie jest to dział ogloszeń i nastepnym razem dostaniesz ostrzeżenie

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ hamulcowy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa