Forum AUDI TECH TEAM  strona głównaForum AUDI TECH TEAM  RSSForum AUDI TECH TEAM  na Facebooku
 Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
   

forum audiforum audiforum audi
forum audi
Poprzedni temat «» Następny temat
[A4 B5] centralny na pilota
Autor Wiadomość
misiacze_k 
misiacze_k



Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013
Wszystkie posty: 112



Postawił 6 piw(a)
Skąd: Żywiec
Wysłany: Sro 04 Wrz, 2013 14:38   
     



tak, znalazłem, ale nie mam dwóch kluczy:(
gdzieś w domu mi się zapasowy zapodział,
Coś pokombinuje, a może uda mi się go dzisiaj znaleźć...
Znalazłem opis do mojej pompki, którą zakupiłem jest wersja z alarmem, więc podejrzewam, że to własnie alarm się wzbudził w pompce po 30 sek.
Dam znać wieczorem jak znajdę zapasowy klucz i zakupię nowe baterie.

[ Dodano: Sro 04 Wrz, 2013 16:59 ]
i kolejny problem Panowie pomocy:)
Centralka już w aucie zamontowana, pilot działa, ale... i tu znów problem trzeba podejść bardzo blisko bagażnika by otworzyć lub zamknąć samochód.
Przy wymianie baterii okazało się, że pilot mógł zostać zalany, bo baterie były wyczerpane na max, poza tym był miernikiem sprawdzany i okazało się, że pobiera bardzo dużo napięcia. Znajomy przeczyścił wszystkie możliwe elementy i pilot ruszył pobierając już mniej napięcia, czy to możliwe, że przez to pilot ma tak krótki zasięg?
A może jednak musi być jeszcze jakaś antenka z centralki by zasięg poprawić?

Proszę o porady
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 588 razy
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13527



Piwa: 679/68
Skąd: MWD
Wysłany: Sro 04 Wrz, 2013 17:39   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Jeżeli wcześniej miałeś pompkę bez odbiornika, to w twojej wiązce brakuje anteny jak i podłaczenia kierunkowskazów.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
misiacze_k 
misiacze_k



Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013
Wszystkie posty: 112



Postawił 6 piw(a)
Skąd: Żywiec
Wysłany: Sro 04 Wrz, 2013 17:50   
     



a podpowiesz jak to zrobić by z pinów wypuścić kabel antenowy?
bo pewno z pinów wychodzi...
I na kierunki gdzie wypuścić kable też z pinów? bo miło by było jak bym miał kierunki:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 588 razy
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13527



Piwa: 679/68
Skąd: MWD
Wysłany: Sro 04 Wrz, 2013 17:55   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Zrób fotkę tych wtyczek, to zaznacze w której podpięta jest antena i kierunki
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
misiacze_k 
misiacze_k



Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013
Wszystkie posty: 112



Postawił 6 piw(a)
Skąd: Żywiec
Wysłany: Sro 04 Wrz, 2013 17:57   
     



Ok idę zrobić zdjęcia

[ Dodano: Sro 04 Wrz, 2013 18:14 ]
zdjęcia

[ Dodano: Sro 04 Wrz, 2013 18:15 ]
zdjęcia 2

[ Dodano: Sro 04 Wrz, 2013 18:17 ]
zdjęcie 3

[ Dodano: Sro 04 Wrz, 2013 18:18 ]
niestety nie wiem dlaczego zdjęcia nie chcą mi się dodawać:(

[ Dodano: Sro 04 Wrz, 2013 18:24 ]


[ Dodano: Sro 04 Wrz, 2013 18:25 ]
proszę nie sugerować się kablami które wychodzą do góry, są od starej centralki, która ledwo dyszy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
jerrydzwonkow 
Jerry85


Model: A4
Silnik: AFN
Zasilanie: on
Nadwozie: kombi
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Lip 2013
Wszystkie posty: 47



Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Maków Maz
Wysłany: Sro 04 Wrz, 2013 20:47   
     



Witaj Kolego. Dorzucę swoje trzy grosze, bo w moim Audi była już założona pompka obsługująca pilot, ale scyzoryka nie było, więc sobie takowy kupiłem i temat ogarnąłem. Wtyka C w pompce (to ta która ma 12 pinów): Pin 1 sygnał z anteny i pin 7 ekran. Załóż zwykły przewód antenowy około 30 cm i podciągnij go za prawy słupek w narożniku bagażnika i będzie git. Ja tak zrobiłem i jest wszystko ok - z około 20 metrów łapie. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez jerrydzwonkow Sro 04 Wrz, 2013 20:51, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
misiacze_k 
misiacze_k



Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013
Wszystkie posty: 112



Postawił 6 piw(a)
Skąd: Żywiec
Wysłany: Sro 04 Wrz, 2013 20:48   
     



Znalazłem w necie gdzie w pinach znaleźć antenę w gnieździe ale nie wiem które to kable.
Jest to pin 1 - sygnał anteny 7 - osłona anteny
Jakaś propozycja które to kable?
Nie wiem jak i z czego zrobić tą antenę. Na forum pisali, że można ze skrętki nawet.
Jeszcze nie doszukałem się kierunkowskazów.




[ Dodano: Sro 04 Wrz, 2013 20:51 ]
jerrydzwonkow napisał/a:
Witaj Kolego. Dorzucę swoje trzy grosze, bo w moim Audi była już założona pompka obsługująca pilot, ale scyzoryka nie było, więc sobie takowy kupiłem i temat ogarnąłem. Wtyka C w pompce: Pin 1 sygnał z anteny i pin 7 ekran. Załóż zwykły przewód antenowy około 30 cm i podciągnij go za prawy słupek w narożniku bagażnika i będzie git. Ja tak zrobiłem i jest wszystko ok - z około 20 metrów łapie. Pozdrawiam.



tylko właśnie w tym problem, że nie wiem jak się tam wpiąć a nie chce rozwalać kostki.
Jakaś propozycja?
A jak rozwiązałeś sprawę kierunkowskazów?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
jerrydzwonkow 
Jerry85


Model: A4
Silnik: AFN
Zasilanie: on
Nadwozie: kombi
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Lip 2013
Wszystkie posty: 47



Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Maków Maz
Wysłany: Sro 04 Wrz, 2013 21:01   
     



Ja wziąłem ze starego komputera cienkie przewody z pinami, które podłączasz do płyty głównej od panelu sterującego. Obudowę tych pinów zdejmujesz i masz gotowe metalowe piny do włożenia w kostkę(ta kostka jest rozbieralna w łatwy sposób) . Końce kabelków łączysz na skrętkę odpowiednio: sygnałem i ekranem przewodu antenowego (taki jak od tv).

[ Dodano: Sro 04 Wrz, 2013 21:02 ]
A co nie tak z kierunkami? U mnie działają. Nic nie robiłem.

[ Dodano: Sro 04 Wrz, 2013 21:04 ]
Żeby nie było to od razu napisze kierunki: wtyka 10 pinowa: pin 2 to lewy kierunek i pin 3 prawy.Zobacz czy masz tam jakieś kable w tym miejscu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
misiacze_k 
misiacze_k



Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013
Wszystkie posty: 112



Postawił 6 piw(a)
Skąd: Żywiec
Wysłany: Sro 04 Wrz, 2013 21:15   
     



jerrydzwonkow napisał/a:
Ja wziąłem ze starego komputera cienkie przewody z pinami, które podłączasz do płyty głównej od panelu sterującego. Obudowę tych pinów zdejmujesz i masz gotowe metalowe piny do włożenia w kostkę. Końce kabelków łączysz na skrętkę odpowiednio: sygnałem i ekranem przewodu antenowego (taki jak od tv).

[ Dodano: Sro 04 Wrz, 2013 21:02 ]
A co nie tak z kierunkami? U mnie działają. Nic nie robiłem.

[ Dodano: Sro 04 Wrz, 2013 21:04 ]
Żeby nie było to od razu napisze kierunki: wtyka 10 pinowa: pin 2 to lewy kierunek i pin 3 prawy.Zobacz czy masz tam jakieś kable w tym miejscu




Hmmm... no muszę coś zrobić z tą anteną.
Postaram się jakoś z Twojej rady skorzystać.


Kierunki przy zamykaniu i otwieraniu nie świecą.
Powinny zamigać jak dobrze pamiętam raz przy zamykaniu a dwa razy przy otwieraniu.
Jeżeli chodzi o wtyczkę 10 pin o której mówiłeś to chodzi o tą dużą? a dokładniej z czarnego gniazda nie z białych?
Czy przy podłączaniu kierunków od razu podłączyć bezpośrednio czy zabezpieczyć diodą?
a domykanie szyb Ci działa i opuszczanie z pilota?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
jerrydzwonkow 
Jerry85


Model: A4
Silnik: AFN
Zasilanie: on
Nadwozie: kombi
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Lip 2013
Wszystkie posty: 47



Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Maków Maz
Wysłany: Sro 04 Wrz, 2013 22:10   
     



A więc po kolei:
1) Nie mam w domu schematów, więc dokładnie nie pamiętam, które piny są od kierunków.
2) U mnie kierunki działały wcześniej nawet jak otwierałem i zamykałem z kluczyka.
3) U mnie oryginalnie była pompka bez alarmu i bez pilota (instalacja nie miała wyprowadzonej anteny), obecna pompka ma datę produkcji 2003 i obsługuje pilot i alarm, więc podejrzewam, że poprzednią zalało i w Niemcowni taką założyli ale pilota już nie dołożyli. Ja tylko dorobiłem antenę, kluczyk z pilotem i odpowiednio zakodowałem Vagiem.
4) Domykanie szyb i otwieranie działa.
5) Ja mam Audi z roku 99, więc niekoniecznie u Ciebie musi być tak samo. Opieram się na własnych doświadczeniach przy dokładaniu scyzoryka.
Najlepiej niech wypowie się Sam ADI. On ma odpowiednią wiedzę i pojęcie w temacie Naszych Audiczek. Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
misiacze_k 
misiacze_k



Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013
Wszystkie posty: 112



Postawił 6 piw(a)
Skąd: Żywiec
Wysłany: Sro 04 Wrz, 2013 22:21   
     



Co do kierunkowskazów to wychodzi mi tylko jeden przewód na lewą stronę.
Więc w prawą się można wlutować, ale...
Kolejne moje pytanie:
Czy do podłączenia kierunkowskazów pod centralkę trzeba założyć diody, by nie doszło do zwarcia przy np włączaniu kierunkowskazu lewego lub prawego w trakcie jazdy?




Tu link do wszystkich pinów może komuś się przyda:
http://www.digakom.com/te...g_8D0862257.pdf

[ Dodano: Sro 04 Wrz, 2013 22:31 ]
jerrydzwonkow napisał/a:
A więc po kolei:
1) Nie mam w domu schematów, więc dokładnie nie pamiętam, które piny są od kierunków.
2) U mnie kierunki działały wcześniej nawet jak otwierałem i zamykałem z kluczyka.
3) U mnie oryginalnie była pompka bez alarmu i bez pilota (instalacja nie miała wyprowadzonej anteny), obecna pompka ma datę produkcji 2003 i obsługuje pilot i alarm, więc podejrzewam, że poprzednią zalało i w Niemcowni taką założyli ale pilota już nie dołożyli. Ja tylko dorobiłem antenę, kluczyk z pilotem i odpowiednio zakodowałem Vagiem.
4) Domykanie szyb i otwieranie działa.
5) Ja mam Audi z roku 99, więc niekoniecznie u Ciebie musi być tak samo. Opieram się na własnych doświadczeniach przy dokładaniu scyzoryka.
Najlepiej niech wypowie się Sam ADI. On ma odpowiednią wiedzę i pojęcie w temacie Naszych Audiczek. Pozdrawiam



1) Schemat właśnie wrzuciłem
2)Właśnie u mnie nie działają, choć jedna strona jest wpięta, ale nie wiem gdzie ona dalej idzie. Może nie jest podpięta pod kierunek tylko pod coś innego.
3)Ja też tak miałem oryginał bez pilota i alarmu. jak na razie nic nie musiałem kodować Vagiem, jak również nie posiadam Vaga i nie znam się na tym, choć podobny zawód mam:)
4) U mnie też działa tylko w dziwny sposób, szyba zatrzymuje się na chwilę w trzech miejscach zanim zejdzie na sam dół. Tak samo w górę, jak by te miejsca były zaprogramowane.
5) No właśnie czekałem na jego "rzut fachowym okiem" miał narysować gdzie się mam wpiąć pod jakie kable.
Za Twoje wypowiedzi bardzo dziękuję.
Takie fora lubię, gdzie są konkretne odpowiedzi, a ludzi się szanuje:)

może jutro uda mi się coś wymyślić z antenką, bo niestety do garażu dziś nie wjadę a na polu ciemno:(

[ Dodano: Czw 05 Wrz, 2013 12:04 ]
Dzisiaj w pracy znalazłem trochę czasu i postanowiłem wykonać antenę z kabla do anten tv.
Działa dość dobrze, z około 5-7 m spokojnie łapie( choć miałem nadzieję, że do 20 m będzie łapać bo kabel antenowy ma 2 m), dodam, że pilot jak już pisałem wcześniej ma nowe baterie.
Jednak zauważyłem, że raz domykanie szyb działa a raz nie działa.
Jakaś metoda na to jest?
Jak przestała funkcja działać postanowiłem wypiąć zasilanie z centralki i jeszcze raz podłączyć. Wszystko wróciło do normy.
Problem jeszcze jeden, że nawet wkładając kluczyk domykanie nie działało ani też zamek centralny nie zamykał z klucza i nie otwierał drzwi.
Mogłem otworzyć tylko drzwi od strony pasażera kluczem.
po ponownym włączeniu centralki drzwi dalej nie działają prawidłowo.
Ktoś ma jakiś pomysł? Adi może Ty się wypowiesz?
bynajmniej proszę wszystkich forumowiczów o pomoc:)

[ Dodano: Pią 06 Wrz, 2013 11:59 ]
bardzo proszę o pomoc w usterce zamka w drzwiach.
po podłączeniu nowej centralki ze sterowaniem na pilota drzwi od strony kierowcy tylko mogą zamknąć auto, nie da się otworzyć.
Od strony pasażera otwieram i zamykam tylko te jedne drzwi.
Domykanie i odmykanie szyb nie działa z kluczyka tylko z pilota.

może jakaś inna kombinacja kabli ma być w pinach?
schemat jest ale nie jestem lingwistą:(

ktoś ma jakiś pomysł?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 588 razy
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13527



Piwa: 679/68
Skąd: MWD
Wysłany: Pią 06 Wrz, 2013 22:56   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Zamiast przewodu koncentrycznego podłącz skręcone ze soba przewody. Z tym, że przewód z pinu 7 ma być dłuższy o jakieś 15-20cm - czyli o tyle ma wystawać ze skrętki. Całość przymocuj wzdłuż oryginalnej wiązki pompki centralnego zamka.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
misiacze_k 
misiacze_k



Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013
Wszystkie posty: 112



Postawił 6 piw(a)
Skąd: Żywiec
Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013 12:22   
     



Bardzo dziękuję, skoro to ma pomóc to jak najbardziej tak zrobię, oby zasięg się zwiększył.
Czy da się coś zrobić z wkładką zamka by też działała na kluczyk? Problem opisany zaraz przed Twoim komentarzem na temat anteny:

"po podłączeniu nowej centralki ze sterowaniem na pilota drzwi od strony kierowcy tylko mogą zamknąć auto, nie da się otworzyć.
Od strony pasażera otwieram i zamykam tylko te jedne drzwi.
Domykanie i odmykanie szyb nie działa z kluczyka tylko z pilota.
może jakaś inna kombinacja kabli ma być w pinach? "

dodam, że na starej centralce wszystko działało normalnie

[ Dodano: Sob 07 Wrz, 2013 12:25 ]
Adi202 napisał/a:
Zamiast przewodu koncentrycznego podłącz skręcone ze soba przewody. Z tym, że przewód z pinu 1 ma być dłuższy o jakieś 15-20cm - czyli o tyle ma wystawać ze skrętki. Całość przymocuj wzdłuż oryginalnej wiązki pompki centralnego zamka.


i jeszcze jedno pytanie mi się nasuwa:
O jakiej długości powinienem zrobić skrętkę?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 588 razy
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13527



Piwa: 679/68
Skąd: MWD
Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013 14:12   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Długość anteny zrób na jakieś 60cm w tym 40 skrętka i 20 dla wolnego przewodu. Końcówkę przewodu (2-3cm) możesz wyprowadzić na zewnątrz pojazdu przebijając się przez gumową uszczelkę w podłodze (pod pompką c.z)
Co do sterowania drzwi masz trochę inaczej podłączone przewody. Napisz jaką masz literę w VINie na 10 pozycji T czy V.
pzdr
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
misiacze_k 
misiacze_k



Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013
Wszystkie posty: 112



Postawił 6 piw(a)
Skąd: Żywiec
Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013 14:51   
     



Adi202 napisał/a:
Długość anteny zrób na jakieś 60cm w tym 40 skrętka i 20 dla wolnego przewodu. Końcówkę przewodu (2-3cm) możesz wyprowadzić na zewnątrz pojazdu przebijając się przez gumową uszczelkę w podłodze (pod pompką c.z)
Co do sterowania drzwi masz trochę inaczej podłączone przewody. Napisz jaką masz literę w VINie na 10 pozycji T czy V.
pzdr



Więc z antenką pobawię się w pracy jak znajdę chwilę. w Poniedziałek.
Dam znać co i jak.

Co do literki posiadam "V" na 10-tej pozycji.
Pomożesz mi to dobrze podłączyć?
Tak samo w opisie w dużej czarnej kostce wychodzą piny na kierunki jak dobrze pamiętam jest to pin 2 i 3 ale do 2 mam podłączony jakiś kabel zresztą widać na foto, które zrobiłem, więc bardzo proszę o poradę by te zamki działały poprawnie i te kierunki były podłączone
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Losowe tematy » Elektryka i elektronika

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [A4 B5 1998] Nie działa centralny z p...
driv2 Elektryka i elektronika 2 Pon 29 Kwi, 2013 15:54
driv2
Brak nowych postów Zamek centralny nie reaguje na pilota
MAREK90 Elektryka i elektronika 13 Czw 17 Lip, 2014 13:59
Adi202
Brak nowych postów Nie działa centralny zamek z pilota
podmieniona pompka i pilot
tomekch973 Pytajnik, czyli zielono mi ;) 83 Pon 20 Mar, 2023 13:00
Bodegas
Brak nowych postów [ A4]Brak reakcji pilota
czuczo Elektryka i elektronika 4 Pią 07 Sie, 2009 00:07
czuczo
Brak nowych postów a6 c4 problem z zamykaniem na pilota
pasjonataudi69 Elektryka i elektronika 44 Sro 03 Wrz, 2014 10:06
18ziomus



[ Twoje IP to: 52.14.126.74, używasz: claudebot ]
Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy.
forum audi
forum audiforum audiforum audi
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime - Mapa Forum
AUDI TECH TEAM Individual Template | Designed by PCserwis ® | Mapa forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności