Czy macie jakieś rozwiązania aby precyzyjnie określić zasięg na gazie/spalanie itp.
?
pozdrawiam
| mikimike napisał/a: |
Hej zależy mi na precyzyjnym wskaźniku gazu. Mój gazownik powiedział, że można podpiąć to pod komputer w Audi ale koszt to jakieś 1000zł więcej - przy 2800 robi się już dużo
Czy macie jakieś rozwiązania aby precyzyjnie określić zasięg na gazie/spalanie itp. ? pozdrawiam |