 |
|
A6 2.5 TDI 180PS problem z mocą przy około 1800-2000 obrotów |
| Autor |
Wiadomość |
Lucas

Model: A6 Quattro
Silnik: AKE
Zasilanie: Diesel
Nadwozie: Avant
Wiek: 41 Dołączył: 16 Kwi 2012 Wszystkie posty: 12
     
Skąd: Mielec
|
Wysłany: Nie 13 Sty, 2013 22:35 A6 2.5 TDI 180PS problem z mocą przy około 1800-2000 obrotów
|
|
|
Witam wszystkich
Po wymianie rozrządu, mam dziwny problem z silnikiem. Otóż w trakcie jazdy gdy silnik ma około 1800 do 2000 obrotów na minutę i tylko i wyłącznie na 5 lub 6 biegu, dodając gazu, auto na sekundę lub dwie jakby przychamowuje/taci moc po czym ponownie wkręca się na obroty. Co może być przyczyną? Dodam, że problem ten pojawia się tylko na 5 lub 6 biegu, a sama skrzynia jest manualna.
Czyżby to objawy kończącej się turbiny? Nic innego nie przychodzi mi do głowy...
Uprzejmie proszę o pomoc.
Aha dodam, że po wymianie rozrządu auto wpinane było pod komputer i żadnych błędów nie znaleziono. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014 19:59 Re: A6 2.5 TDI 180PS problem z mocą przy około 1800-2000 obr
|
|
|
| Lucas napisał/a: | Witam wszystkich
Po wymianie rozrządu, mam dziwny problem z silnikiem. Otóż w trakcie jazdy gdy silnik ma około 1800 do 2000 obrotów na minutę i tylko i wyłącznie na 5 lub 6 biegu, dodając gazu, auto na sekundę lub dwie jakby przychamowuje/taci moc po czym ponownie wkręca się na obroty. Co może być przyczyną? Dodam, że problem ten pojawia się tylko na 5 lub 6 biegu, a sama skrzynia jest manualna.
Czyżby to objawy kończącej się turbiny? Nic innego nie przychodzi mi do głowy...
Uprzejmie proszę o pomoc.
Aha dodam, że po wymianie rozrządu auto wpinane było pod komputer i żadnych błędów nie znaleziono. |
Może to juz i dawno ale widze że ciężko tutaj z pomocą.Nadal problem aktualny??Moim skromnym zdaniem podciśnienie,turbo lub pompa daje znać o sobie |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pozostałe tematy |
|
[ Twoje IP to: 216.73.216.241, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |