witam mam problem z turbiną
Zauważyłem właśnie że przy zmianach temperatury powietrza na zewnątrz
A dokładnie zaczęło się tak w tamtym roku 2007 grudzień jadąc do rodziny stwierdziłem ten sam problem max obrotów na 5 biegu 3000 prędkość 130 km po wyłączeniu i włączeniu silnika na moment było ok. . Na wiosnę już rzadziej się wyłanczała w lato praktycznie ani razu . Po dłuższych obserwacjach zauważyłem że poniżej tem. 5 C się wyłącza turbina . Teraz mamy rok 2009 a ja jeszcze nie mam rozwiązanego problemu !!! i coraz bardziej się powiększa
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[ A4 1,9TDI]Problem z turbiną - wyłącza się
Napisz dokładnie o jaki model Audi chodzi i co przy niej było robione.
pzdr
Coś robiłeś do tej pory w tym kierunku? Robiłeś LOGi VAG COMem, zmieniałeś przepływomierz? Opisz dokładnie co było już sprawdzane lub wymieniane.
pzdr
| mirek__84 napisał/a: |
| witam mam problem z turbiną
Zauważyłem właśnie że przy zmianach temperatury powietrza na zewnątrz A dokładnie zaczęło się tak w tamtym roku 2007 grudzień jadąc do rodziny stwierdziłem ten sam problem max obrotów na 5 biegu 3000 prędkość 130 km po wyłączeniu i włączeniu silnika na moment było ok. . Na wiosnę już rzadziej się wyłanczała w lato praktycznie ani razu . Po dłuższych obserwacjach zauważyłem że poniżej tem. 5 C się wyłącza turbina . Teraz mamy rok 2009 a ja jeszcze nie mam rozwiązanego problemu !!! i coraz bardziej się powiększa |
Napisz dokładnie o jaki model Audi chodzi i co przy niej było robione.
pzdr
Czyżby regeneracja? Czekała kolegę.?
Audi A4 1,9TDI 110 97r nic nie robiłem
i to się wyłącza 3,4,5 biegu i tak 3000 obrotów i 120 do 130 max
i to się wyłącza 3,4,5 biegu i tak 3000 obrotów i 120 do 130 max
Ostatnio zmieniony przez mirek__84 Wto 17 Lis, 2009 19:20, w całości zmieniany 2 razy
zobacz kolego przepływomierz
moim zdaniem to albo zablokowane kierownice spalin albo zawór N75 , mój kolega ma podobnie ale do dziś nie rozwiązał tego problemu
witam Wszystkich.
Moj kolega miał podobny problem, powyzej 3 biegu był wyrazny spadek mocy. Przy podlaczeniu vaga pokazalo bledy z cisnieniem doładowania turbiny i prawdopodobnie jest gdzieś jakas mikro szczelina gdzie ucieka cinienie. Najlepiej posprawdzajcie wszystkie przewody cisnieniowe. Ale również jak koledzy pisza sprawdz sztange od turbiny. Najlepiej podjedz do kogos na diagnostyke
Pozdrawiam
Moj kolega miał podobny problem, powyzej 3 biegu był wyrazny spadek mocy. Przy podlaczeniu vaga pokazalo bledy z cisnieniem doładowania turbiny i prawdopodobnie jest gdzieś jakas mikro szczelina gdzie ucieka cinienie. Najlepiej posprawdzajcie wszystkie przewody cisnieniowe. Ale również jak koledzy pisza sprawdz sztange od turbiny. Najlepiej podjedz do kogos na diagnostyke
Pozdrawiammiałem kiedyś problem z wężem od turbiny do coolera i dalej, jest rozcięcie i moc spada na wyższych biegach sprawdż szczelność węży
mój brat miał podobny problem tyle że po zgaszeniu i odpaleniu przez chwilę było ok a potem padała okazał się to zawór ciśnieniowy na turbinie a mechanik stwierdził że może to wyczyścić i zrobić ale mówił że może podziałać dzień tydzień miesiąc rok ale nie daje gwarancji nic, więc brat poszukał na szrotach i wymienił turbinę bodajże zapłacił 600 zł
noga podłoga jak to nie pomoże to czeka Cie czyszczenie kierownic w silniku
ja jak latalem pskiem firmowym miałem podobnie oddali na serwis wyczyszcili i lata teraz jak pszczoła szcelność też sprawdz Pozdrawiam
ja jak latalem pskiem firmowym miałem podobnie oddali na serwis wyczyszcili i lata teraz jak pszczoła szcelność też sprawdz Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez BEJBUSSB4 Sob 09 Sty, 2010 23:13, w całości zmieniany 1 raz
Ja mam takie same objawy w swojej audi ale ona dochodzi do 140km/h tez czuc wyrazny spadek mozy ale wlaczanie i wylaczanie silnika nic mi nie daje jest tak caly czas..spoczatku bylo czuc jak sie przycinala a teraz chyba padla??
witam na pewno przy zmianach temp. silniki afn tak maja co jakis czas trzeba sprawdzać szczelność układu dolotowego zwłaszcza przy ic i przewodzie do turbo<lubią pękać>ja wywaliłem katalizator był zapchany,wyczyściłem łopatki w turbo i smiga choć przy tych tem też potrafił sie zamulić a i co ważne na wiosne trzebą zawsze rozruszaćsztangę turbiny.pozdrawiam
problem z turbiną Audi a4 1.9 td 90 km
Mam problem z turbiną przy prędkości 110 kh wyłącza się i niema mocy po wyłączeniu i ponownym włączeniu jest ok aż do prędkości 110 i jest to samo
Mam problem z turbiną przy prędkości 110 kh wyłącza się i niema mocy po wyłączeniu i ponownym włączeniu jest ok aż do prędkości 110 i jest to samo
| kamil1 napisał/a: |
| problem z turbiną Audi a4 1.9 td 90 km
Mam problem z turbiną przy prędkości 110 kh wyłącza się i niema mocy po wyłączeniu i ponownym włączeniu jest ok aż do prędkości 110 i jest to samo |
Coś robiłeś do tej pory w tym kierunku? Robiłeś LOGi VAG COMem, zmieniałeś przepływomierz? Opisz dokładnie co było już sprawdzane lub wymieniane.
pzdr
klasyczny notlauft czyli przeładowanie
do sprawdzenia N75 albo czyszczenie kierownice suszarki
PS. przy nieszczelnym ukladzie na starych sterownikach to blad ten sam tylko ze niedoladowuje slaby od poczatku i puszcza baka
do sprawdzenia N75 albo czyszczenie kierownice suszarki
PS. przy nieszczelnym ukladzie na starych sterownikach to blad ten sam tylko ze niedoladowuje slaby od poczatku i puszcza baka
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych