Forum AUDI TECH TEAM  strona głównaForum AUDI TECH TEAM  RSSForum AUDI TECH TEAM  na Facebooku
 Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
   

forum audiforum audiforum audi
forum audi
Poprzedni temat «» Następny temat
Zegary z C4 2.5TDI do C3 2.0TD
Autor Wiadomość
rtoip_2004 



Model: 100 C4 Quattro
Silnik: AAH
Zasilanie: BP + LPG
Nadwozie: Avant
Pomógł: 5 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2010
Wszystkie posty: 137



Skąd: Hrubieszów
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010 20:01   
     



No u mnie koło jest idealne i takie musi być aby czujnik działał jak należy. Możesz spróbować wykorzystać inne obracające się elementy np koło pasowe pompy wspomagania, ale ponieważ ono obraca się szybciej być może wystarczy jeden element do wytworzenia sygnału np. przykręcona blaszka



No trochę dłubaniny jest ale to najtańszy sposób podłączenia obrotomierza znaleziony przeze mnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
tomek83f 



Model: C3
Silnik: NC
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 25 Lip 2010
Wszystkie posty: 13



Skąd: Wadowice
Wysłany: Sob 31 Lip, 2010 18:24   
     



Zalozylem ostatnio do swojej 100 C3 2.0 TD zegary od 100 C4,podlaczone odpowiednimi przejsciowkami i mam dwa problemy,po uruchomieniu silnika zapala sie kontrolka oleju na wyswietlaczu AC,niby pisaliscie tutaj co z tym zrobic ale dla pewnosci zapytam,otoz w 100 na tylnym panelu licznika(100 C4) u siebie mam 4 gniazda
zielone 26 pin
czerwone 26 pin
AC 14 pin
board computer (nie pamietam ile ma pinow :-P )ale to w tej chwili nie jest istotne

w tej zielonej kostce na pinie numer 5 jest sterowanie cisnieniem oleju a w kostce AC na pinie 12 rowniez,wiec teraz moje pytanie gdzie mam podlaczyc ten sygnal wkoncu zeby to dobrze dzialalo i czy to ma byc podlaczone do tego przekaznika ??

http://www.audi-tech-team.eu/files/naprawa_394.jpg

i drugi problem,po zapaleniu silnika zaswieca sie kontrolka od paliwa mimo ze paliwa jest jeszcze duzo,jak to ustawic zeby dobrze dzialalo??


z góry dziekuje za odpowiedz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Pasiak 
NACZELNIK



Model: A6 quattro
Silnik: ASN
Zasilanie: PB LPG
Nadwozie: AVANT
Zaproszone osoby: 36
Pomógł: 92 razy
Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 4
Wszystkie posty: 6850



Piwa: 275/161
Skąd: Crewe/SC
Wysłany: Sob 31 Lip, 2010 18:33   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C5 (Typ 4B)  Audi  A6 C5 (Typ 4B) Quattro   2000  



tomek83f, uzupelnij profil ;)
_________________
Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku
.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
obecnie:
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
    
rtoip_2004 



Model: 100 C4 Quattro
Silnik: AAH
Zasilanie: BP + LPG
Nadwozie: Avant
Pomógł: 5 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2010
Wszystkie posty: 137



Skąd: Hrubieszów
Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 13:56   
     



tomek83f napisał/a:
Zalozylem ostatnio do swojej 100 C3 2.0 TD zegary od 100 C4,podlaczone odpowiednimi przejsciowkami i mam dwa problemy,po uruchomieniu silnika zapala sie kontrolka oleju na wyswietlaczu AC,niby pisaliscie tutaj co z tym zrobic ale dla pewnosci zapytam,otoz w 100 na tylnym panelu licznika(100 C4) u siebie mam 4 gniazda
zielone 26 pin
czerwone 26 pin
AC 14 pin
board computer (nie pamietam ile ma pinow :-P )ale to w tej chwili nie jest istotne

w tej zielonej kostce na pinie numer 5 jest sterowanie cisnieniem oleju a w kostce AC na pinie 12 rowniez,wiec teraz moje pytanie gdzie mam podlaczyc ten sygnal wkoncu zeby to dobrze dzialalo i czy to ma byc podlaczone do tego przekaznika ??

http://www.audi-tech-team.eu/files/naprawa_394.jpg



Kabelek granatowo czarny 0,5mm (od czujnika ciśnienia oleju 0,03MPa) podpinasz na pin nr 5 (kostka zielona T26a/5).
Do sterownika kontroli ciśnienia oleju (przekaźnika ze zdjęcia) do styku nr 2 "OEs" (dochodzi przewód szaro-biały 1mm od czujnika ciśnienia oleju 0,14MPa) i z tego miejsca (wpinając się w ten przewód) podciągasz go do wtyczni AC na pin nr 12 (kostka czarna T14)
Ostatnio zmieniony przez rtoip_2004 Nie 01 Sie, 2010 14:36, w całości zmieniany 5 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
tomek83f 



Model: C3
Silnik: NC
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 25 Lip 2010
Wszystkie posty: 13



Skąd: Wadowice
Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 17:18   
     



rtoip_2004 napisał/a:
tomek83f napisał/a:
Zalozylem ostatnio do swojej 100 C3 2.0 TD zegary od 100 C4,podlaczone odpowiednimi przejsciowkami i mam dwa problemy,po uruchomieniu silnika zapala sie kontrolka oleju na wyswietlaczu AC,niby pisaliscie tutaj co z tym zrobic ale dla pewnosci zapytam,otoz w 100 na tylnym panelu licznika(100 C4) u siebie mam 4 gniazda
zielone 26 pin
czerwone 26 pin
AC 14 pin
board computer (nie pamietam ile ma pinow :-P )ale to w tej chwili nie jest istotne

w tej zielonej kostce na pinie numer 5 jest sterowanie cisnieniem oleju a w kostce AC na pinie 12 rowniez,wiec teraz moje pytanie gdzie mam podlaczyc ten sygnal wkoncu zeby to dobrze dzialalo i czy to ma byc podlaczone do tego przekaznika ??

http://www.audi-tech-team.eu/files/naprawa_394.jpg



Kabelek granatowo czarny 0,5mm (od czujnika ciśnienia oleju 0,03MPa) podpinasz na pin nr 5 (kostka zielona T26a/5).
Do sterownika kontroli ciśnienia oleju (przekaźnika ze zdjęcia) do styku nr 2 "OEs" (dochodzi przewód szaro-biały 1mm od czujnika ciśnienia oleju 0,14MPa) i z tego miejsca (wpinając się w ten przewód) podciągasz go do wtyczni AC na pin nr 12 (kostka czarna T14)


Tak wlasnie podlaczylem,przeciaglem kabelek z pinu 5 zielonej wtyczki 26pinowej do AC na 12 pin i efekt jest taki ze po przekreceniu kluczyka zaswieca sie kontrolka od oleju a po zapaleniu swieci dalej a wczesniej,zapalala sie tylko po uruchomieniu silnika,na samym przekreconym kluczyku nie swiecila,czujniki cisnienia oleju sprawne sa na 100% wiec juz nie wiem dlaczego tak sie dzieje, co do kontrolki rezerwy paliwa to szukalem tam jakiegos pokretla bo slyszalem ze mozna to jakos ustawic ale niczego takiego nie znalazlem
_________________
http://www.audiklub.org/club/car/241.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
rtoip_2004 



Model: 100 C4 Quattro
Silnik: AAH
Zasilanie: BP + LPG
Nadwozie: Avant
Pomógł: 5 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2010
Wszystkie posty: 137



Skąd: Hrubieszów
Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 17:58   
     



tomek83f napisał/a:
Tak wlasnie podlaczylem,przeciaglem kabelek z pinu 5 zielonej wtyczki 26pinowej do AC na 12 pin i efekt jest taki ze po przekreceniu kluczyka zaswieca sie kontrolka od oleju a po zapaleniu swieci dalej a wczesniej,zapalala sie tylko po uruchomieniu silnika,na samym przekreconym kluczyku nie swiecila,czujniki cisnienia oleju sprawne sa na 100% wiec juz nie wiem dlaczego tak sie dzieje


Kabel granatowo czarny idzie tylko do pinu 5 we wtyczce zielonej (nie łączysz go z pinem 12 AC).
Do pinu nr 12 (we wtyczce 14 pinowej do AutoChecka) ciągniesz przewód od sterownika kontroli ciśnienia oleju z pinu 2 "OEs" przewód siwo biały.
I ma działać.

oto wynik podłączenia na szybko licznika z A6 http://www.youtube.com/us...u/0/Rej4bpDfzH8
Ostatnio zmieniony przez rtoip_2004 Nie 01 Sie, 2010 18:44, w całości zmieniany 4 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
tomek83f 



Model: C3
Silnik: NC
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 25 Lip 2010
Wszystkie posty: 13



Skąd: Wadowice
Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 21:18   
     



rtoip_2004 napisał/a:
tomek83f napisał/a:
Tak wlasnie podlaczylem,przeciaglem kabelek z pinu 5 zielonej wtyczki 26pinowej do AC na 12 pin i efekt jest taki ze po przekreceniu kluczyka zaswieca sie kontrolka od oleju a po zapaleniu swieci dalej a wczesniej,zapalala sie tylko po uruchomieniu silnika,na samym przekreconym kluczyku nie swiecila,czujniki cisnienia oleju sprawne sa na 100% wiec juz nie wiem dlaczego tak sie dzieje


Kabel granatowo czarny idzie tylko do pinu 5 we wtyczce zielonej (nie łączysz go z pinem 12 AC).
Do pinu nr 12 (we wtyczce 14 pinowej do AutoChecka) ciągniesz przewód od sterownika kontroli ciśnienia oleju z pinu 2 "OEs" przewód siwo biały.
I ma działać.
[url=http://s2.postimage.org/MZq6i.jpg]Obrazek[/url]
oto wynik podłączenia na szybko licznika z A6 http://www.youtube.com/us...u/0/Rej4bpDfzH8


tak wlasnie zrobilem i efekt jest taki ze po przekreceniu kluczyka kontrolka nie swieci sie,natomiast po uruchomieniu silnika kontrolka sie swieci
_________________
http://www.audiklub.org/club/car/241.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 588 razy
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13527



Piwa: 679/68
Skąd: MWD
Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 21:54   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Na załączonym silniku odepnij czujnik niskiego ciśnienia i sprawdź czy dalej bedzie się wyświetlać błąd ciśnienia. Co do korekty rezerwy paliwa, to do ustawienia musisz mieć cienki i długi śrubokręt. Otwór do regulacji jest pod wskaźnikiem paliwa. Aby dokonać korekty musisz zdemontować parapet inaczej się tam nie dostaniesz.
pzdr
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
tomek83f 



Model: C3
Silnik: NC
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 25 Lip 2010
Wszystkie posty: 13



Skąd: Wadowice
Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 22:17   
     



Adi202 napisał/a:
Na załączonym silniku odepnij czujnik niskiego ciśnienia i sprawdź czy dalej bedzie się wyświetlać błąd ciśnienia. Co do korekty rezerwy paliwa, to do ustawienia musisz mieć cienki i długi śrubokręt. Otwór do regulacji jest pod wskaźnikiem paliwa. Aby dokonać korekty musisz zdemontować parapet inaczej się tam nie dostaniesz.
pzdr


Czujnik niskiego cisnienia nie byl sprawny i wymienilem go 2 dni temu,pozatym jesli czujnik jest niesprawny to kontrolka swieci juz po przekreceniu kluczyka a u mnie tak sie nie dzieje,dopiero gdy zapale silnik kontrolka sie zaswieca.
Co do ustawienia rezerwy paliwa to tym pokretlem reguluje sie wskazowke tylko a rezerwa i tak swieci.
_________________
http://www.audiklub.org/club/car/241.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 588 razy
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13527



Piwa: 679/68
Skąd: MWD
Wysłany: Pon 02 Sie, 2010 09:01   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



tomek83f napisał/a:


Czujnik niskiego cisnienia nie byl sprawny i wymienilem go 2 dni temu,pozatym jesli czujnik jest niesprawny to kontrolka swieci juz po przekreceniu kluczyka a u mnie tak sie nie dzieje,dopiero gdy zapale silnik kontrolka sie zaswieca.
Co do ustawienia rezerwy paliwa to tym pokretlem reguluje sie wskazowke tylko a rezerwa i tak swieci.

Reguluje się wskazówkę, ale głębiej jest potencjometr do korekty rezerwy paliwa. Czujnik ciśnienia może być uszkodzony na dwa sposoby - zwarcie lub przerwa. Skoro go wymieniałeś może być również bublem.
pzdr
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
rtoip_2004 



Model: 100 C4 Quattro
Silnik: AAH
Zasilanie: BP + LPG
Nadwozie: Avant
Pomógł: 5 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2010
Wszystkie posty: 137



Skąd: Hrubieszów
Wysłany: Pon 02 Sie, 2010 09:29   
     



Teraz zobaczyłem, że masz silnik NC (turbo intercooler) więc może sprawdź czy masz odpowiednie czujniki oleju niskiego i wysokiego ciśnienia.
Czujnik od niskiego ciśnienia oleju (0,03MPa) ma zazwyczaj kolor niebieski, brązowy lub czarny :evil: ale ma numer (028 919 081 D)
Czujnik wysokiego ciśnienia oleju (0,9MPa) ma kolor szary (068 919 081 A)
Jest jeszcze czujnik wysokiego ciśnienia oleju (1,4MPa) koloru czarnego (068 919 081) ale ten idzie do silników bez turbodoładowania (wolnossących).
Ostatnio zmieniony przez rtoip_2004 Pon 02 Sie, 2010 09:32, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
tomek83f 



Model: C3
Silnik: NC
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 25 Lip 2010
Wszystkie posty: 13



Skąd: Wadowice
Wysłany: Pon 02 Sie, 2010 12:58   
     



rtoip_2004 napisał/a:
Teraz zobaczyłem, że masz silnik NC (turbo intercooler) więc może sprawdź czy masz odpowiednie czujniki oleju niskiego i wysokiego ciśnienia.
Czujnik od niskiego ciśnienia oleju (0,03MPa) ma zazwyczaj kolor niebieski, brązowy lub czarny :evil: ale ma numer (028 919 081 D)
Czujnik wysokiego ciśnienia oleju (0,9MPa) ma kolor szary (068 919 081 A)
Jest jeszcze czujnik wysokiego ciśnienia oleju (1,4MPa) koloru czarnego (068 919 081) ale ten idzie do silników bez turbodoładowania (wolnossących).


czujniki mam dobre od niskiego i wysokiego cisnienia,sprawdzalem tez po numerach w ETKA i sa dobre,nie wiem juz kurde,zaraz podepne stary licznik z mini checkiemi zobacze jaki bedzie efekt
_________________
http://www.audiklub.org/club/car/241.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
rtoip_2004 



Model: 100 C4 Quattro
Silnik: AAH
Zasilanie: BP + LPG
Nadwozie: Avant
Pomógł: 5 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2010
Wszystkie posty: 137



Skąd: Hrubieszów
Wysłany: Pon 02 Sie, 2010 13:18   
     



Cytat:
tak wlasnie zrobilem i efekt jest taki ze po przekreceniu kluczyka kontrolka nie swieci sie,natomiast po uruchomieniu silnika kontrolka sie swieci

A buzzer się odzywa ???
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
tomek83f 



Model: C3
Silnik: NC
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 25 Lip 2010
Wszystkie posty: 13



Skąd: Wadowice
Wysłany: Pon 02 Sie, 2010 13:33   
     



rtoip_2004 napisał/a:
Cytat:
tak wlasnie zrobilem i efekt jest taki ze po przekreceniu kluczyka kontrolka nie swieci sie,natomiast po uruchomieniu silnika kontrolka sie swieci

A buzzer się odzywa ???


Zalozylem stary licznik i wszystko jest ok,w mini checku dziala to troszke inaczej,po przekreceniu kluczyka zapalaja sie wszystkie kontrolki a po uruchomieniu silnika powinny zgasnac i tak sie dzieje,czy buzzer sie odzywa? hmmm no odzywa sie ale pytanie jeszcze ktory bo sa dwa ten w liczniku tylko piszczy ale piszcza mi jeszcze hamulce(slabe cisnienie wspomagania ale to tylko na niskich obrotach),ten drugi buzzer piszczy jak zamienie przewody na czujnikach cisnienia i to bardzo glosno jak slinik wchodzi na obroty ale to tylko tak z ciekawosci sprawdzalem kiedys,zastanawiam sie tez dlaczego nie dziala testowanie gdy wcisne ten precik od podswietlania deski,poprostu nic sie nie dzieje

[ Dodano: Pon 02 Sie, 2010 15:34 ]
rtoip_2004 napisał/a:
Teraz zobaczyłem, że masz silnik NC (turbo intercooler) więc może sprawdź czy masz odpowiednie czujniki oleju niskiego i wysokiego ciśnienia.
Czujnik od niskiego ciśnienia oleju (0,03MPa) ma zazwyczaj kolor niebieski, brązowy lub czarny :evil: ale ma numer (028 919 081 D)
Czujnik wysokiego ciśnienia oleju (0,9MPa) ma kolor szary (068 919 081 A)
Jest jeszcze czujnik wysokiego ciśnienia oleju (1,4MPa) koloru czarnego (068 919 081) ale ten idzie do silników bez turbodoładowania (wolnossących).


Jeszcze sie zastanawiam nad tym czujnikiem wysokiego cisnienia u mnie na 100% jest 0.9
jutro bede mial za darmo nowy wiec go wymienie,nie chce mi sie go sprawdzac czy dziala czy nie ale patrzac na schemat elektryczny to praktycznie bezposrednio od czujnika wysokiego cisnienia musze sie podlaczyc do pinu 12 w AC

[ Dodano: Wto 03 Sie, 2010 12:10 ]
Niestety po wymianie czujnika sytuacja nie zmienila sie,zastanawiam sie czy ma na to wplyw obrotomierz?? u mnie jest w tej chwili odlaczony.

[ Dodano: Wto 03 Sie, 2010 13:23 ]
Jeszcze jedna sprawa otoz zegary sa od silnika benzynowego a moj silnik to diesel wiec czy ma to jakiekolwiek znaczenie?? wiem ze jesli chodzi o ustawienie spalania i obroty to ma a jak jest z cisnieniem??
_________________
http://www.audiklub.org/club/car/241.html
Ostatnio zmieniony przez tomek83f Wto 03 Sie, 2010 13:23, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
rtoip_2004 



Model: 100 C4 Quattro
Silnik: AAH
Zasilanie: BP + LPG
Nadwozie: Avant
Pomógł: 5 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2010
Wszystkie posty: 137



Skąd: Hrubieszów
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010 21:10   
     



tomek83f napisał/a:
[ Dodano: Wto 03 Sie, 2010 12:10 ]
Niestety po wymianie czujnika sytuacja nie zmienila sie,zastanawiam sie czy ma na to wplyw obrotomierz?? u mnie jest w tej chwili odlaczony.


Moim zdaniem właśnie takie piski i błyskająca kontrolka oleju na checku na zapalonym silniku powoduje właśnie brak obrotomierza. Sam sprawdzałem i oto wnioski:
Licznik z Audi 100 C4 1993
- bez obrotomierza - włączam zapłon i nic się nie wyświetla oprócz wykrzyknika, uruchamiam silnik i po chwili zaczyna piszczeć i świecić się kontrolka od oleju
- obrotomierz podpięty - włączam zapłon, pojawia się pisk i kontrolka z wykrzyknikiem a po chwili drugi pisk i kontrolka od oleju ( i mrugają na zmianę aż do uruchomienia silnika potem gasną)

tomek83f napisał/a:
[ Dodano: Wto 03 Sie, 2010 13:23 ]
Jeszcze jedna sprawa otoz zegary sa od silnika benzynowego a moj silnik to diesel wiec czy ma to jakiekolwiek znaczenie?? wiem ze jesli chodzi o ustawienie spalania i obroty to ma a jak jest z cisnieniem??

Wydaje mi się, że zegary nie mają większej różnicy a nawet jestem tego pewien (przynajmniej od A6 C4 - bo sam sprawdzałem). Co do ciśnienia to różnica polega na różnych czujnikach (w benzynie czujnik wysokiego ciśnienia ma ok 1,8MPa a w turbo dieslu 0,9MPa)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Losowe tematy » Elektryka i elektronika

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [8B] Zegary
roger110 Elektryka i elektronika 5 Sro 19 Maj, 2010 20:20
roger110
Brak nowych postów [A4 B5 1,9] niedzialajace zegary????
Bobers Elektryka i elektronika 8 Wto 21 Lut, 2012 08:28
Adi202
Brak nowych postów [80 B3 diesel]Zegary VDO
Astaroth Elektryka i elektronika 1 Czw 07 Mar, 2013 17:08
Pasiak
Brak nowych postów Zegary audi a3 8p
Sakrel Elektryka i elektronika 3 Sro 21 Lip, 2021 09:39
Adi202
Brak nowych postów Obrotomierz zegary VDO
Bodegas Elektryka i elektronika 25 Pon 27 Mar, 2023 16:06
Adi202



[ Twoje IP to: 3.21.97.61, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]
Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy.
forum audi
forum audiforum audiforum audi
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
AUDI TECH TEAM Individual Template | Designed by PCserwis ® | Mapa forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności