 |
|
Stuki podczas przyspieszania |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Sro 06 Gru, 2017 21:29 Stuki podczas przyspieszania
|
|
|
Witajcie Koledzy,
Od kilku dni borykam się z problemem dość głośnego stukania, podczas przyspieszania samochodu. Brzmi to tak, jakby coś gdzieś przycierało.
najpierw pomyślałem, że może to być przegub wewnętrzny lewy, ponieważ stuki dochodzą właśnie z tej strony, jednak po jego wymianie nic się nie poprawiło.
Dodam, że stuki słychać tylko podczas dodawania gazu, i tylko kiedy samochód jest na biegu.
Czy może ktoś się z czymś takim spotkał i mógłby mi podpowiedzieć co to może być?
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
pacjent to Audi S3 8l AMK |
|
|
|
|
|
 |
grze-mar
audi-maniak


Model: A4 B6
Silnik: 2.0 ALT
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: sedan
Pomógł: 4 razy Wiek: 46 Dołączył: 25 Maj 2011 Wszystkie posty: 158
     
Piwa: 3/2 Skąd: Holandia, Ter Aar
|
Wysłany: Pią 08 Gru, 2017 23:03
|
|
|
Siemka
Popatrz czy nie masz pozrywanych poduszek od silnika i skrzyni biegów.
pzdr |
_________________ "...nie ma takiego gó***a, z którego nie dało by się wyjść..." |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 10 Gru, 2017 12:32
|
|
|
Dzieki, Tak własnie zrobiłem w piątek i okazało się to trafieniem w 10.
Urwała się śruba od poduszki skrzyni, a 2 była poluzowana, stąd te stuki.
jeszcze raz dziekuje |
|
|
|
|
|
 |
grze-mar
audi-maniak


Model: A4 B6
Silnik: 2.0 ALT
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: sedan
Pomógł: 4 razy Wiek: 46 Dołączył: 25 Maj 2011 Wszystkie posty: 158
     
Piwa: 3/2 Skąd: Holandia, Ter Aar
|
Wysłany: Nie 10 Gru, 2017 13:28
|
|
|
spoko, dobrze że problem rozwiązany
pzdr |
_________________ "...nie ma takiego gó***a, z którego nie dało by się wyjść..." |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 23 Lip, 2018 18:05
|
|
|
mam podobny problem ale jednak jak sprawdzam te poduszki to nic z tego |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Podobne Tematy |
| Temat |
Autor |
Forum |
Odpowiedzi |
Ostatni post |
 |
[A3 8P] Stuki we wnętrzu tył
ROZWIĄZANY
|
szynszylek |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
18 |
Sob 10 Lis, 2012 11:51  szynszylek |
 |
[A4] stuki w silniku
|
michal1729 |
Elementy silnika |
26 |
Nie 06 Lis, 2011 13:57  michal1729 |
 |
Adu a4 b5 2,8 193KM dziwne stuki na w...
|
kubus1123 |
Elementy silnika |
23 |
Sro 18 Mar, 2015 19:41  kubus1123 |
 |
[100 C3] Strzał podczas odpalania?!
|
Krzyhoo |
Pozostałe tematy |
15 |
Sro 21 Gru, 2011 20:27  paulina |
 |
[A6 C4 2.5 TDI AEL] Huczenie podczas ...
|
slahos |
Pytajnik, czyli zielono mi ;) |
5 |
Sro 21 Lis, 2012 20:54  Pasiak |
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |