Elementy silnika » Adu a4 b5 2,8 193KM dziwne stuki na wolnych obrotach
Odpowiedz do tematu
 
Ten dźwięk przypomina uszkodzone łożysko.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A moze własnie to ktoras rolka na rozrzadzie badz pompa wody. Ale chyba bez rozebrania nie obejdzie sie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Panowie,niestety przyszly mi inne wydatki i musze poczekac do kolejnego rozebrania przodu.Odezwe sie jak rozbiore

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kogoś rozgarniętego w okolicy tylko poproś żeby rzucił na to uchem bo jak odłożysz sprawę na dłużej a by się okazało to coś poważniejszego to szkoda bo później będą większe problemy. A jak oceni że to jakaś drobnostka to sobie zaczekasz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Znacie kogos dobrego w wojewodztwie opolskim(nysa)?u nas tacy fachowcy ze diagnozowali mi zawieszenie,wymienilem cale a okazalo sie ze poduszka pod silnikiem byla rozwalona i podczas szarpniecia kierownica na zakrecie stukalo.... fachowcy...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kubus1123 napisał/a:
Znacie kogos dobrego w wojewodztwie opolskim(nysa)?u nas tacy fachowcy ze diagnozowali mi zawieszenie,wymienilem cale a okazalo sie ze poduszka pod silnikiem byla rozwalona i podczas szarpniecia kierownica na zakrecie stukalo.... fachowcy...


Dlatego wole sam wszystko zrobic. A jak nie czuje sie na silach to sie nie dotykam. :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
robie wszystko sam,nie moglem zdiagnozowac tego stuku,wymieniajac olej lezac pod autem zobaczylem ze poduszka jest peknieta,poduszki wymieniam systematycznie co pol roku;/ swag,febi,lemforder... wszystkie mi ulegaja

Postaw piwo autorowi tego posta
 
od skrzyni jest dobra? silnik nie leży krzywo? przednia jest ciasna?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Adu a4 b5 2,8 193KM dziwne stuki na wolnych obrotach
Witam was ponownie,wlasnie biore sie za remont silnika,ale zeby dwa razy przodu nie rozbierac mam do was jeszcze jedno pytanie.Moje auto po dluzszej przerwie(tak mniej wiecej noc)albo jak auto stoi przodem w gorze auto zacznya terkotac zaraz po rozruchu,tak przez sekunde.ktos cos?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa