Elementy silnika » Adu a4 b5 2,8 193KM dziwne stuki na wolnych obrotach
Odpowiedz do tematu
 Adu a4 b5 2,8 193KM dziwne stuki na wolnych obrotach
Witam wszystkich w nowym roku.Nowy rok nowe problemy.Moj problem dotyczy dziwnego dzwieku dochodzacego z przodu silnika,dzwiek slychac tylko na wolnych obrotach,po lekkim dodaniu gazu wszystko ustaje. ponizej link do nagrania
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Postaw piwo autorowi tego posta
 
I jesteś pewien, że to z wnętrza silnika a nie, że jakiś pasek o coś ociera etc? Pytam bo jakość jest średnia i nie do końca się domyślam co to może być. Pewnie na żywo było by prościej. Chyba, że jakaś inna osoba ma lepsze ucho ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
napewno to nie jest pasek,odglosy slychac najbardziej pod autem,dochodza z wysokosci pompy wody
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
tutaj drugi filmik nagrany,na cieplym silniku jest troche ciszej

Postaw piwo autorowi tego posta
 
proponuję zacząć od sprawdzenia napinacza paska wielorowkowego, moim zdaniem słychać agonię sprężyny

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kurde chlopaki nie moge odkrecic srub z pod zderzaka zeby go zdemontowac,impus sie przekrecil i du**.Probowalem nabijac torxa ale nie moze wejsc bo sprężynuje.jakies pomysly jak to mozna odkrecic? bez demontażu sie tam nie dostane;/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kubus1123 napisał/a:
kurde chlopaki nie moge odkrecic srub z pod zderzaka zeby go zdemontowac,impus sie przekrecil i du**.Probowalem nabijac torxa ale nie moze wejsc bo sprężynuje.jakies pomysly jak to mozna odkrecic? bez demontażu sie tam nie dostane;/
te śruby obkrecic to nie lada sztuka... musisz nabić cos większego i walczyć

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja też bym zaczoł najpierw od tego napinacza, może łożysko w rolce napinacza padło albo ewenyualnie w tej dugiej prowadzacej. A ogolnie ja bym zdjoł całkiem pasek i na chwile zapalił samochód i wtedy bedzie slychac czy to cos tu blisko czu głebiej.
A co do sruby w zderzaku sprobuj nabic taka dwunastokatna gwiazdke o rozmiar wieksza. Ja czasem tak robiłem i z regoly odkrecalo sie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam ponownie.Bylem dzis na stacji benzynowej i spotkalem kolege,chcialem pokazac jak stuka mi w silniku i nagle trach,strzelilo lekko jak klucz dynamometryczny i spokoj,nic teraz sie nie dzieje.Rozkrecilem przod i sciaglem pasek osprzetu po czym sprawdzilem luz na rolce napinajacej i prowadzacej,niestety nie ma ani poprzecznego,ani wzdluznego. ma ktos pojecie co to moze byc? dodam ze ten napinacz ma lekki luz na boki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a napinacz byl dokrecony? moze jak silnik pracuje to da sie dostrzec ze ten napinacz troche sie porusza, moze to on własnie taki dzwiek wydaje. Cięzko tak to ocenic a odpalałeś na zdjetym pasku?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak,napinacz byl dokrecony.Odpalalem bez paska ale tak jak predzej wspomnialem,zanim rozkrecilem przod to juz nie bylo tego dzwieku

Postaw piwo autorowi tego posta
 
uważam,że to sprężyna w napinaczu

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam.Dzis po pracy odpalilem auto i znow zaczelo chrobotac,wzielem klucz i naciaglem rolke napinajaca,zrobilem tak zeby wykluczyc ta sprezyne w napinaczu,niestety to nie to i bede musial szukac dalej. Jadac na jednym gazie np 4 bieg i 1100obrotow potrafi mi podszarpac,moze to cos podpowie?-kable,swiece filtry wymienione,przpustnica wyczyszczona

Postaw piwo autorowi tego posta
 
spróbuj eliminować po kolei, jak chrobocze wyłącz klimę i zobacz ,czy będzie róznica. Jak zrzuciłeś pasek patrzyłeś w jakim stanie jest rolka na alternatorze? Sprawdź jeszcze koło pasowe pompy wspomagania tzn. czy jest dobrze dokręcone, podobne dżwięki wydawało niedokręcone koło pasowe w setce brata

Postaw piwo autorowi tego posta
 
niestety to nic z osprzetem,predzej napisalem ze tak samo jest bez paska osprzetu;/ moze to byc ten napinacz hydrauliczny paska rozrzadu?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kubus1123 napisał/a:
niestety to nic z osprzetem,predzej napisalem ze tak samo jest bez paska osprzetu;/ moze to byc ten napinacz hydrauliczny paska rozrzadu?
nie wydaje mnie się... gdyby to był ten napinacz to juz by było po rozrządzie, zrzuć miskę i zobacz w jak tam wyglada sytuacja

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa