Pozostałe tematy » Jaki zestaw do 2,0 TFSI ?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Jaki zestaw do 2,0 TFSI ?
Witam

Szykuję się do zamontowania instalacji LPG w moim Audi 2,0 TFSI rocznik 2008 po lifcie skrzynia multitronic i chciałbym zapytać Was jaki najlepiej zestaw wybrać?
Wiem tylko że potrzebuję takich elementów jak:
- reduktor
- sterownik
- wtryski
Nie bardzo sie orientuję w nazwach i modelach poszczególnych podzespołów które należy montować przy instalacji a planuje jechać do gazowników i chciałbym wcześniej nabyć jakąś wiedzę odnośnie tego co najlepiej współgra z tym silnikiem.

Powiedzcie jeszcze na co zwrócić szczególną uwagę przy instalacji, i czego wymagać od gazownika przy montażu żeby instalacji była wykonana prawidłowo.


Z góry dzięki za odpowiedzi !

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ponad miesiac temu zakładalem LPG do swojej niuni , oczywiście był to STAG. Z tego co rozmawiałem z przedstawicielem STAGa to Twój motor wymaga szczególnego typu układu LPG dlatego proponuję Ci abyś skontaktował się bezpośrednio ze STAGiem oni Ci doradzą co i jak. Osobiście jestem bardzo zadowolony, niunia pali w granicach 14l w mieście.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pisałem maila do przedstawiciela STAGa i powiedział że mój silnik o kodzie BPJ jest w trakcie testów i żebym poczekał kilka miesięcy:(

Kurcze miałem ochotę zalozyć przed wakacjami a tu zapowiada się czekanie, hmm macie jakieś alternatywne dobre pomysły jeśli chodzi o innych producentów podzespołów gazowych?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mi doradzili dobrą instalację, nie wiem nawet dokładnie jakiej firmy ale oni mają wiele różnych firm w ofercie więc, że dopasowali idealnie do mojego samochodu.

http://goo.gl/BTYpU

Na dodatek skierowali do dobrego warsztatu, który jest blisko. Jeżdżę już pół roku z instalacją i jest ok.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Dobór instalacji / dobry mechanik
Hej, ja polecam ten link: http://www.palacar.pl/pomoc.php

Porada jest za free - dobiorą Ci części i polecą fachowca. Za montaż płaciłem 650 zł. Wszystko śmiga fajnie, spalanie niewiele różni się od benzyny.

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.16.29.209 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa