Gaz do A6 C5 2.4 z 2002 - pomorskie?
Hej koledzy czy polecacie kogoś z pomorskiego do instalacji gazu do mojego auta?
Jeżdżenie na benzynie jednak boli

zwłaszcza po mieście.
Najlepiej okolice Starogardu Gdańskiego. Ewentualnie prosiłbym o uwagi odnośnie instalacji tych, którzy mają już doświadczenie z gazem
Z góry dzięki.
Ja montuję tylko u mojego kuzyna. Wolę jechać do Niego do Legnicy niż później jeździć co chwila do partaczy na tzw regulacje. Zasada pracy przy LPG u niego jest taka że aż miło patrzeć na efekt końcowy.
Tyle że nie wiem czy Tobie się będzie chciało do Niego gonić
Wiem że z niemiec do Niego jeżdżą. Berlin, Lipsk itd. Moich kilku kolegów robiło u Niego i też chwalą. Jak coś to PW. Koniec reklamy
Co do:
| Cytat: |
| Ewentualnie prosiłbym o uwagi odnośnie instalacji tych, którzy mają już doświadczenie z gazem |
Tylko BRC albo STAG.
LPG do 2,4 w automacie zakładałem w czerwcu.
butla wchodzi 65L
wlew schowany pełny pod klapką się mieści bez problemu.
wtryski ładnie można schować pod pokrywa za pomocą adapterów.
wtryski tylko hanna gold, barracuda lub matryxi HX inaczej istnieje problem z korektami długimi.
reduktor AC R01 red jest za mocny - w tym przypadku bardzo dobrze.
Odradzam Goldy lub silvera.
Faro fi8 i elektrozawór fi8.
stag 300-6 ISA.
z pomorskiego polecam - Krystiana Balcerzak, Dragana 13E - Gdańsk
Qcze za rozrząd zapłaciłem 1450zł wczoraj wydaje mi się, że trochę dużo... okazało się, że mam jeszcze poduszki do wymiany- wszystkie 4 - zaproponowali mi cene 680zł z robocizną to dobra cena panowie?
Widzę, że z gazem będę musiał poczekać - u mnie ok 2600-2800 minimum
jesli poduszki beda dobrej firmy zalozone to dobra cena

razem z wymiana
| mikimike napisał/a: |
| u mnie ok 2600-2800 minimum |
za dobry montaż - dobra cena.
jimv8, i tu Cię popieram. Coś o tym wiem.