 |
Przesunięty przez: roger110 Wto 03 Sie, 2010 07:13 |
Wymiana sprzęgiełka klimatyzacji -jak to zrobić w A6 2,5tdi |
| Autor |
Wiadomość |
Filip

Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 39 Dołączył: 02 Lip 2009 Wszystkie posty: 74
     
Otrzymał 1 piw(a) Skąd: Łagów
|
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010 22:41 Wymiana sprzęgiełka klimatyzacji -jak to zrobić w A6 2,5tdi
|
|
|
Witam wszystkich
Mam pytanie odnośnie wymiany sprzęgiełka sprężarki klimatyzacji w A6 2,5 TDI 2003.
Jaka widzę to tak że wystarczy odkręcić kilka śrubek i zdjąć ze sprężarki bez konieczności demontażu sprężarki i rozszczelniania całego układu.
Czy ktoś z was już coś takiego robił????
A może to nie sprzęgło rzęzi tylko coś poważniejszego i cała sprężarka jest do duszy. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010 23:18
|
|
|
Jak nie spróbujesz, to nie będziesz wiedział. Hałas może być spowodowany wewnętrzną pracą. Części w tych rocznikach robione są z chińskiego plastiku i jak dla mnie sprężarka może być do wymiany.
pzdr |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Filip

Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 39 Dołączył: 02 Lip 2009 Wszystkie posty: 74
     
Otrzymał 1 piw(a) Skąd: Łagów
|
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010 23:37
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Jak nie spróbujesz, to nie będziesz wiedział. Hałas może być spowodowany wewnętrzną pracą. Części w tych rocznikach robione są z chińskiego plastiku i jak dla mnie sprężarka może być do wymiany. |
I tu jest pies pogrzebany, najgorsze że nie ma skąd wziąć sprzęgiełka aby wykluczyć jego uszkodzenie, a tak od rzeczy nowego do sprawdzenia nie będę kupował
Jutro wymieniam rolkę odwracającą od paska wielorowkowego ponieważ z pewności hałasuje i zabieram się za nasłuchiwanie sprężarki. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010 23:40
|
|
|
| Filip napisał/a: | | Adi202 napisał/a: | | Jak nie spróbujesz, to nie będziesz wiedział. Hałas może być spowodowany wewnętrzną pracą. Części w tych rocznikach robione są z chińskiego plastiku i jak dla mnie sprężarka może być do wymiany. |
I tu jest pies pogrzebany, najgorsze że nie ma skąd wziąć sprzęgiełka aby wykluczyć jego uszkodzenie, a tak od rzeczy nowego do sprawdzenia nie będę kupował
Jutro wymieniam rolkę odwracającą od paska wielorowkowego ponieważ z pewności hałasuje i zabieram się za nasłuchiwanie sprężarki. |
Stetoskop lub zwykły trzonek od miotły również się sprawdza - oczywiście drewniany. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Filip

Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 39 Dołączył: 02 Lip 2009 Wszystkie posty: 74
     
Otrzymał 1 piw(a) Skąd: Łagów
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010 23:47
|
|
|
| Filip napisał/a: | | Adi202 napisał/a: | | Stetoskop lub zwykły trzonek od miotły również się sprawdza - oczywiście drewniany. |
Posiadamy, posiadamy bardzo pomocny przy tego rodzaju tematach, tylko muszę go odzyskać "dobry zwyczaj nie pożyczaj jeszcze lepszy nie oddawaj" |
Stetoskopu się jeszcze nie dorobiłem, ale mam podręczny trzonek i jego używam - słychać tak samo tyle, że w mono. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Filip

Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 39 Dołączył: 02 Lip 2009 Wszystkie posty: 74
     
Otrzymał 1 piw(a) Skąd: Łagów
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Klimatyzacja |
|
| Podobne Tematy |
| Temat |
Autor |
Forum |
Odpowiedzi |
Ostatni post |
 |
piasta co zrobić?
|
Enzoo |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
28 |
Sro 18 Sie, 2010 13:14  Adi202 |
 |
Czy warto zrobić chip'a ?
|
karolus111 |
Chiptuning i tuning mechaniczny |
5 |
Czw 19 Kwi, 2012 22:17  wojtek_gtx |
 |
Alusy da się coś z nimi zrobić ?
Polerowane Aluminum chyba tak się to ...
|
Neemzi |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
3 |
Wto 16 Kwi, 2013 10:06  jimv8 |
 |
Jaki to model ? Co da się z nią zrobić
|
gigus13 |
GPS i GSM |
21 |
Wto 16 Wrz, 2014 21:47  tomeczek376 |
 |
Jak zrobić logi dynamiczne w multitro...
|
adamwit1986 |
Pytajnik, czyli zielono mi ;) |
4 |
Czw 24 Lip, 2014 17:14  adamwit1986 |
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |