Elektryka i elektronika » wiązka tylnego hamulca elektr. lewa strona
Odpowiedz do tematu
 wiązka tylnego hamulca elektr. lewa strona
Witam,
Potrzebuje takiej pomocy. Zniszczeniu uległa wiązka elektryczna do hamulca w mojej A6. Po prostu utleniła się i nie ma właściwego przewodzenia. Próbowałem trochę sztukować ją ale przyniosło to rezultaty tylko na ok. rok.
Teraz jak obejrzałem wiązkę w nadkolu to jest taka masakra że już nie ma do czego "kleić".

Muszę wymienić tą wiązkę i tak wyczytałem że można kupić zestaw naprawczy składający się z:
Wtyczki dwupinowa do zacisku elektrycznego hamulca postojowego 1J0 973 752

Piny do tej wtyczki 000 979 407 E razem z kabelkami

Gumka uszczelniajaca kabelek w tyczce( bardzo wazna i istotna sprawa 357 972 742 D

Czy te numery są dobre i czy rzeczywiście dostanę taki części w ASO oraz pod jakim numerem jest cała wiązka do lewego hamulca i jaki jest koszt zakupu takiej wiązki.


Ponad to jeżeli macie schematy jak wiązka ta przechodzi w kabinie w bagażniku gdzie dokładnie jej szukać i co muszę rozkręcić żeby się do niej dostać :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kup nową wiązkę. Na pewno wyjdziesz na typ lepiej niż na sztukowaniu starej.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no dobrze a dużo jest rozbierania przy wymianie wiązki, masz Adi może jakąś instrukcję np z ELSY.
Jaki numer ma wiązka?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wiązek jest 6 rodzai. Nr ETKa napisze jak będę wiedzieć jakie mas wyposażenie. Sprawdź w kodach wyposażenia czy masz któryś z tych wymienionych 1BK, 8Q0, 8Q1, 8Q3, 8Q5
pzdr

Wystawiono 1 piw(a):
WOJTAS
Postaw piwo autorowi tego posta
 
8Q3 mam :mrgreen: .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
4F0972253L

Postaw piwo autorowi tego posta
 
już wstępnie wiem jaka jest cena tej wiązki a mianowicie 240zł i trzeba będzie zakupić i wymienić i tu jak na razie przeraża mnie to :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak do końca nie jestem pewien czy jest to właściwy element, ponieważ nie widzę wtyczki do zacisku.

Właśnie sprawdzam opisy serwisowe odnośnie hebli.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202, to jak coś znajdziesz to daj znać. Ja jeszcze w piątek złożę zamówienie na tą wiązkę w CARSED -e i pewnie tydzień będę musiał poczekać na realizację. Jak już będę miał wiązkę to będę zastanawiać się jak ją wymienić. :-P
Dzięki za pomoc.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wstrzymaj się z tym zamówieniem. Nr dotyczy tylko wiązki abs i pozostałych czujników.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
w takim razie czekam :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.146.37.35 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa