Adi202 napisał/a:
Błąd pojawia się po załączeniu silnika czy po dodaniu gazu?

Chyba ogarnalem temat. Przynajmniej dzisiejszy dzien obyl sie bez 2 1 2 1 a obroty byly ok.

Postanowilem sprawdzic napiecie na pzreplywomierzu wg tej instrukcji - http://elsaweb.spaghettic...GAAR/20831236/2

Okazalo sie ze przy napieciu U1 4,84v U2 wynosilo 1.94v. Odkrecilem srubki potencjometru i ustawilem go tak ze dziala w zakresie okolo 0,8V na jalowym przy rozgrzanym silniku. Blad zniknal, obroty wrocily. Stycznik jalowego sam w sobie nie mial tu nic do rzeczy. On dawal sygnal ze jest bieg jalowy ale napiecie z przeplywomierza ze jest obciazenie silnika i stad wywalalo ten blad. Przynajmniej tak to rozumuje.