Pozostałe tematy » Poszukuję specjalisty od gazu oraz mechaniki B4 ABK
Odpowiedz do tematu
 
DamianLDZ napisał/a:
no tak tylko ze 3 gaziarze w tym niby najlepszy w Łodzi Stefanowski mówili mi ze parownik jest w dobrej kondycji


a mierzyli czy tylko gadali?
w każdym razie, jeździsz teraz na benie tak? sprawdzamy ile pali w mieście na tak krótkich odcinkach.... ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdzali na jakiś czytniku , ok na benz od jutra bo zatankuję więcej bo teraz mam kilka l do rozruchu

[ Dodano: Sro 20 Lis, 2013 22:36 ]
Jedna rzecz jest dziwna , że z tego co czytam to dużo osób przy II GEN ma chociaż mikser , nie mówię już o BLOS'ie , a ja z tego co widze nie mam miksera ani BLOSA

Postaw piwo autorowi tego posta
 
DamianLDZ napisał/a:
no tak tylko ze 3 gaziarze w tym niby najlepszy w Łodzi Stefanowski mówili mi ze parownik jest w dobrej kondycji

Jak chcesz dobrego gazownika to podjedź do Krzyśka na Kwiatkówkę koło Ujazdu.Gazowałem u niego 6 lat temu a4 1,8 125 km i przez sześć lat zrobiłem 160kkm dwa razy wymieniając reduktor.Teraz zakupiłem a4 2,4 i również zagazowałem u niego ,chłopak zna się na rzeczy.Najważniejsze że doradzi i nie zedrze kasy,zanim pojechałem do niego drugi raz chciałem być mądrzejszy (tylko nie wiem od kogo chyba sam od siebie)naczytałem się na forach jakie wtryski jakie firmy.I z obliczeń wyszło mi że muszę na instalację naszykować 3500 tyś.On założył mi za 2600 i autko śmiga jak ta lala.

P.s Dodam tylko że chłopak ma swoją hamownię na miejscu i autko jest dostrojone I klasa.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa