Mam do Was takie pytanie, mamy dwa komplety felg na dwa auta, mojego TZ są Exip, moje Borbety, no i u mnie brakuje jednego dekielka, na tych drugich Exip trzeba skompletować wszystkie
Zauważyłam, ze sprzedaja na Allegro oryginalne dekielki, moje pytanie jest takie, czy jak kupię do Exip, to będą pasować i jak do Borbetów to też, czy to też są różne rozmiary???
Felgi Exip do Focusa wyglądaja tak (brakuje wszystkich):
A moje Borbety do 80 tak (mi brakuje jeden):

jesli wymiary maja takie same chodzi mi o dekielki to beda pasowac
nie o to mi chodzi, tylko ze trafia się nieraz taki, ze ma oryginalne uzywki - borbet, czy enzo i czy jak wezmę takie od takiego to czy będą pasowac bez mierzenia, bo on się na przyklad nie zna, pisze
Najlepszym rozwiązaniem jest zmierzenie przekątnej dekielka.