Pozostałe tematy » Co i kiedy wymienić...??? AUDI A3 8L1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 
Dzięki...ale po wyciągnięciu włącznika diody są w środku i by do nich dojść muszę rozkręcić plastiki ... lewa strona od kierownicy i obudowę bezpieczników...
Wiem , że kolega uważa mój problem za banalny , ale cienki jestem w te "klocki" ...- uczę się dopiero... :-/ i i LOVE ;audi; FOREVER :-D ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
DIBOSS napisał/a:
Dzięki...ale po wyciągnięciu włącznika diody są w środku i by do nich dojść muszę rozkręcić plastiki ... lewa strona od kierownicy i obudowę bezpieczników...
Wiem , że kolega uważa mój problem za banalny , ale cienki jestem w te "klocki" ...- uczę się dopiero... :-/ i i LOVE ;audi; FOREVER :-D ;audi;

Zawsze musi być ten pierwszy raz i nie taki diabeł straszny. Musisz wykręcić z przełacznika tylko laminat na którym jest podświetlenie. Wykręcisz i zamieścisz fotki tego przełacznika. Pomożemy! :-P

Wystawiono 1 piw(a):
DIBOSS
Postaw piwo autorowi tego posta
 
OK - SUPER !!!! Dziś zrobię fotki , a rano jak będę w pracy zamieszczę je na forum... :lol: :-> Myślałem, że uda mi się to zaraz zrobić, ale moja - "wyrozumiała" żonka mnie już ściga...ahhh:( ;-)
POZDRO!!!! ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
DIBOSS napisał/a:
"wyrozumiała" żonka mnie już ściga...ahhh
he,he takie uroki "wyrozumiałych żonek" :P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
:mrgreen:

[ Dodano: Pon 21 Gru, 2009 12:25 ]

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kolego mam prośbę ;) Rzuć okiem u siebie w książce, jak często miałeś zmienieny olej w silniku. Wcześniej napisałm Ci, że niby co 30TKM (AudiLongLife), jednak moja pierwsza, dieslowska wymiana miała miejsce przy 19TKM. Ciekawi mnie jak to wygląda u Ciebie. I jeszcze jedno, czy Twój silnik jest oznaczony jako 1.6 MPI?
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Hi! U mnie w książce wymiany były co prawie 30tys.km - olej i filtr oleju..(LongLife)
A co do MPI to nie mam nic takiego ...
Pzdr. ;audi;

Wystawiono 1 piw(a):
szynszylek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
DIBOSS napisał/a:
A co do MPI to nie mam nic takiego ...

Upss... :oops: Wartości, jakie podałam Ci wcześniej dotyczą Audi A3 1.6 MPI (102PS). Więc potraktuj je orientacyjnie ;)
Jakie oznaczenie ma Twój silnik?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
...AVU 1.6 8L1 :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ta fotka nie wnosi niczego nowego. Jak go już zdemontujesz, to powinieneś widzieć w jaki sposób go rozpołowisz. Jeżeli jednak nie, to zaznaczę Ci na fotce, ale musisz zrobić dokładne foto tyłu nie przodu.
pzdr

Wystawiono 1 piw(a):
DIBOSS
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie jestem pewien czy to odpowiedni dział, ale podepnę się pod prośbę DIBOSS'a. Czyli jak rozpołowić włącznik świateł, żeby go nie uszkodzić? Bo muszę wymienić samą część tylną, tę ze stykami:) Jakby ktoś mógł niech zaznaczy na nich jak to zrobić :) Oto fotki:




















Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 18.224.95.38 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa