Staram się jak mogę ale niekiedy się nie uda po prostu... Nie tylko nie pisałem. Nie zdążyłem nawet za fotel się wziąć
Teraz będę nadrabiał zaległości
Nie gniewajcie się. Nawet jak mnie chwilę nie ma to i tak nie będzie tak że zapomnę o ATT. Czuję się tu jak w rodzinie choć się nie znam na motoryzacji jak Ty. Ale chcę się uczyć a bardzo cenię miłą atmosferę - dlatego tu zostanę nawet jak by mi się życie potoczyło tak że nie będę miał Audi jakiś czas. Już mi tu dobrze