Pozostałe tematy » Audi a4b5 1,6 adp 1996r 74 KW - Ciężko pali i gaśnie
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Audi a4b5 1,6 adp 1996r 74 KW - Ciężko pali i gaśnie
Witam
Najpierw opisze mój problem

W piątek wróciłem od dziewczyny odstawiłem samochód i wszystko grało w sobotę samochód stał cały dzień niejeżdżony natomiast w niedziele o godzinie 12 wybierałem się do kolegi i samochód nie chciał zapalić chechłałem go aż padł akumulator więc poprosiłem kolegę żebyśmy odpalili go na kable i w końcu z wielkim bólem odpalił więc pojechałem do kolegi u niego samochód postał około 2 godzin gdy odjeżdżałem od niego samochód odpalił za 1 razem ale pochodził jakąś minute i sam zgasł wiec odpaliłem go 2 raz bez problemu i pojechałem do domu , w domu znowu samochód postał jakaś godzinę i znowu zamierzałem się wybrać do dziewczyny samochód odpalił za pierwszym razem bez problemu wiec zacząłem jazdę ujechałem jakieś 25 metrów i znowu sam zgasł wiec odpaliłem go drugi raz już bez problemu . Dodam jesze ze przy odpalaniu wydaje mi się jak bym słyszał jakieś uderzenie.
Nie mam pojęcia co może być tego przyczyna proszę was o pomoc

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi a4b5 1,6 adp 1996r 74 KW - Ciężko pali i gaśnie
norbi2566 napisał/a:
Witam
Najpierw opisze mój problem

W piątek wróciłem od dziewczyny odstawiłem samochód i wszystko grało w sobotę samochód stał cały dzień niejeżdżony natomiast w niedziele o godzinie 12 wybierałem się do kolegi i samochód nie chciał zapalić chechłałem go aż padł akumulator więc poprosiłem kolegę żebyśmy odpalili go na kable i w końcu z wielkim bólem odpalił więc pojechałem do kolegi u niego samochód postał około 2 godzin gdy odjeżdżałem od niego samochód odpalił za 1 razem ale pochodził jakąś minute i sam zgasł wiec odpaliłem go 2 raz bez problemu i pojechałem do domu , w domu znowu samochód postał jakaś godzinę i znowu zamierzałem się wybrać do dziewczyny samochód odpalił za pierwszym razem bez problemu wiec zacząłem jazdę ujechałem jakieś 25 metrów i znowu sam zgasł wiec odpaliłem go drugi raz już bez problemu . Dodam jesze ze przy odpalaniu wydaje mi się jak bym słyszał jakieś uderzenie.
Nie mam pojęcia co może być tego przyczyna proszę was o pomoc
pierwsze wazne pytanie masz LPG? Oraz drugie pytanie czy VAGowałes niunię?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
gazu niema .Tak VAGowałem pokazało 3 błędy 16500, 17978, 16518. Dodam że dzisiaj odpaliła bez problemu i te że przy zapaleniu ( przekręcenia zapłonu ) słychać 3 piknięcia

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź przekaźnik pompy paliwa. Możliwe, że masz wypalone styki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jutro go sprawdzę ale tak dla pewności jest on pod kierownicą , o ile pamiętam to jakieś pół roku kumpel mi go sprawdzał i był ok . Dodam kolejny objaw po ruszeniu daje gazy i samochód zaczyna szarpać

[ Dodano: Pon 10 Gru, 2012 19:49 ]
i jeszcze takie pytanie jak dwa dni temu wyczerpałem akumulator i odpalałem go na kable , przejechałem jakieś 30 km i akumulator się naładował i samochód odpala normalnie to wyciągnąć akumulator i naładować go prostownikiem czy zostawić go w samochodzie i jeździć dalej ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Naładuj go lepiej.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Styki w przekaźniku ok.

[ Dodano: Nie 16 Gru, 2012 01:50 ]
Witam wymieniłem kable i świece ale problem dalej jest jechałem dzisiaj do dziewczyny jakieś 6 km do niej mam samochód cała drogę szarpał a gdy wracałem ujechałem jakiś kilometr samochód zgasł i już nie chciał zapalić kolega musiał mnie scholować

[ Dodano: Pon 17 Gru, 2012 23:21 ]
znajomy mi mówił żebym zrobił taki mały test ściągnął przewody wysokiego napięcia z świec i próbował odpalić silnik i zobaczył czy świece są mokre u mnie były suche . Co o tym sadzicie ? I czy to możliwe ze przy zgaszonym silniku be kluczyka w stacyjce było ciśnienie w przewodzie paliwowym ? Bo odkręciłem przewód paliwowy pzezd tą listwa na której są wtryskiwacze i przy zgaszonym silniku bez kluczyka w stacyjce było tam spore ciśnienie i leciało paliwo tak jak by z powietrzem


Uwagi obslugi forum:
Wpis został zmoderowany. Nie ma potrzeby krzyczeć.
szynszylek


Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa