 |
Przesunięty przez: Pasiak Sro 07 Mar, 2012 00:03 |
[A4 B5] Climatronic - pytania |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Nie 04 Mar, 2012 22:05 [A4 B5] Climatronic - pytania
|
|
|
Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie : Jak to jest z nadmuchem w Audi A4 , bo zauważyłem ze czasem jest tak ze np ustawie 4 kreski, a po jakimś czasie samo automatycznie się podnosi, od czego to zależy? Od ustawionej temperatury? bo np na początku się nie podkręca samo, czy dopiero samo się podkręca jak otworzy się termostat ? czy jak to jest? Bo nie wiem czy coś nie wysiadło bo nie podkręca się sam nadmuch... |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 04 Mar, 2012 23:22 Re: [A4 B5] Climatronic - pytania
|
|
|
| kaku_bulana napisał/a: | | Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie : Jak to jest z nadmuchem w Audi A4 , bo zauważyłem ze czasem jest tak ze np ustawie 4 kreski, a po jakimś czasie samo automatycznie się podnosi, od czego to zależy? Od ustawionej temperatury? bo np na początku się nie podkręca samo, czy dopiero samo się podkręca jak otworzy się termostat ? czy jak to jest? Bo nie wiem czy coś nie wysiadło bo nie podkręca się sam nadmuch... |
Zależne jest od zadanej temperatury oraz trybu automatycznego. Jeżeli ustawisz nadmuch na 27°C, a silnik jest jeszcze zimny, to dmuchać będzie ale słabo. Skala nadmuchu podniesie się dopiero po rozgrzaniu silnika oraz gdy w kabinie spadnie temperatura. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Klimatyzacja |
|
| Podobne Tematy |
| Temat |
Autor |
Forum |
Odpowiedzi |
Ostatni post |
 |
[A4 B5] Wymiana rozrządu - pytania
|
kaku_bulana |
Pozostałe tematy |
14 |
Wto 11 Cze, 2013 18:54  kaku_bulana |
 |
laickie pytania - eksploatacja V8 3.6
|
jpt31 |
Pytajnik, czyli zielono mi ;) |
2 |
Pon 08 Kwi, 2013 08:14  jpt31 |
 |
Pytania w sprawie Audi V8
|
cyklop |
Pytajnik, czyli zielono mi ;) |
5 |
Nie 23 Cze, 2013 19:45  Adi202 |
 |
[ Ankieta ] s6 c5 dylematy i pytania. Pomocy!
Dylemat hamulce, klocki, paliwo, olej
|
k4t_ |
Pytajnik, czyli zielono mi ;) |
0 |
Nie 07 Sie, 2016 20:38  k4t_ |
 |
Pytania związane z członkostwem w ADAC
|
bienert.biz |
Usługi |
0 |
Nie 10 Paź, 2010 16:24  bienert.biz |
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |