witam
wiec mam pytanko odnosnie klimatronika otoz u mnie jak zalaczam nawiew wszystko ladnie pieknie chodzi ale po 5 minutach (a nawet i krocej ) momentalnie nadmuch sie wylacza a wskanik mocy nawiewu spada i po chwili rosnie bez nadmuchu .moze ktos bedzie w stanie mi cos podpowiedziec z gory dzieki
profil zaktualizowany
a chodzi mi o A4 B5 1,9 TDI 90KM AHU
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[a4 1,9 tdi]Nadmuch się wyłącza, wskaźnik mocy nawiewu spada
Re: [a4 1,9 tdi]Nadmuch się wyłącza, wskaźnik mocy nawiewu s
Uzupełnij swój profil, lub ewentualnie napisz o jaki model A4 chodzi.
pzdr
| drumlla napisał/a: |
| witam
wiec mam pytanko odnosnie klimatronika otoz u mnie jak zalaczam nawiew wszystko ladnie pieknie chodzi ale po 5 minutach (a nawet i krocej ) momentalnie nadmuch sie wylacza a wskanik mocy nawiewu spada i po chwili rosnie bez nadmuchu .moze ktos bedzie w stanie mi cos podpowiedziec z gory dzieki |
Uzupełnij swój profil, lub ewentualnie napisz o jaki model A4 chodzi.
pzdr
sprawdz błedy klimatronika i kodowanie
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych