| air40 napisał/a: |
Dobra jednak to wina bezpiecznika sorry za kłopot |
Witam
U mnie zapalniczka również nie działa , bezpiecznik dobry, jak ściągnąć osłone środkową aby dostac się do przewodów zapalniczki?
Kolego a na pewno dobrze sprawdziłeś bezpiecznik? Wg schematu powinien być o nr 33
| air40 napisał/a: |
| Kolego a na pewno dobrze sprawdziłeś bezpiecznik? Wg schematu powinien być o nr 33 |
Tak , bezpiecznik 33 jest dobry, zapalniczka nie działa a podświetlenie zapalniczki działa?
A sprawdzałeś czy jest w gnieździe zapalniczki 12V?
| Adi202 napisał/a: |
| A sprawdzałeś czy jest w gnieździe zapalniczki 12V? |
napięcia nie ma ,po podłączeniu ładowarki od nawigacji tez nie działa
| cannondale napisał/a: |
| Adi202 napisał/a: | | A sprawdzałeś czy jest w gnieździe zapalniczki 12V? |
napięcia nie ma ,po podłączeniu ładowarki od nawigacji tez nie działa |
Mi nie chodzi o to czy ładowarka działa, ale czy był zrobiony pomiar napięcia. Często gęsto gdy używana jest np ładowarka gniazdo odkształca się i nie można zakleszczyć zapalniczki i odwrotnie gdy używa się zapalniczki, popiołem zarasta klema plusowa i nie działają pozostałe akcesoria jak np ładowarka, zasilacz.
pzdr