Pozostałe tematy » [A4 b6 ALT] problem z przeplywomierzem
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [A4 b6 ALT] problem z przeplywomierzem
Witam .Na kompie bład p0102 mass or volume air flow g-70,oraz p1857 i p01826
Co muszę wymienic bo przeplywomoerz wymienilem na nowy ale na nowym 20 km i auto stalo zanim mechanik nie podjechal i skasowal bledy.
numer części leszcze byl na tym skanie 8e907557
pomózcie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Abym mógł to zinterpretować powinieneś umieścić nr błędów VAG a nie SAE.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A czym sie roznia te bled vag i sae

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Różnią się wyglądem. SAE zaczynają się literą i mają 5 cyfr- w tym przypadku jest to P czyli sterownik silnika. VAG posiada tylko 4 lub 5 cyfr.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Caly czs pokazuja sie obecnie bled z litera p na poczatku

Postaw piwo autorowi tego posta
 
gregor1971 napisał/a:
Caly czs pokazuja sie obecnie bled z litera p na poczatku

Czym to czytasz?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Komputer autoboss, ale wiesz ja mieszkam w irlandii i poziom umiejetnosco mechanikow tutaj ,domysl sie Sam na dzien dzisiejszy skutek jest taki ze to odpala bardzo ciezko, po jakims czsie wchodzi na obroty, jedzie ale szrpie go w czasie jazdy, i smierdzi paliwo przy odpalaniu a czsami zapala sie kontrolka od esp. Nie wiem co to za awaria.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Autoboss'em nie zinterpretujesz dobrze usterki to trochę tępe urządzenie. Lepszy będzie kabel za parę Euro i program VAG COM. Czy po uruchomieniu silnika chodzi on równo na biegu jałowym, czy trzęsie nim?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jest take odpalam gasnie ,odpalam gasnie potem zaczyna troche trzepac motorem az w koncu wskoczy na swoje wlasciwe wolne obroty, potem po dodaniu gazu dlawi go take jakby nie palil na wszystkie gary, az w koncu zaskoczy i jedzie calkiem dobrze be dlawienia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podjedź do jakiegoś warsztatu aby sprawdzili kompresję w silniku. Ewentualnie sprawdź czy przez rurkę bagnetu nie ucieka kompresja. Mam coś złe przeczucia co do tej usterki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tam w ogole jesl chodzimo ten bagnet to jest may problem bo bagnet wychodzi razem z ta plastkowa obudowa, a co do kmpresji to sprawdze oczywiscie ale zaznaczam ze auto nie kopci i nie bierze oleju wiec co o tym sadzisz??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
gregor1971 napisał/a:
co o tym sadzisz??

Nie wiem co o tym sądzić. W tamtym tygodniu podjechał do mnie gość z Alhambrą 105KM podobny objaw, nie kopciło odpalał z trudnością i szarpał silnikiem. Wymienił wiązkę pompowtryskiwaczy, zregenerował pompowtryskiwacze bo tak kazali mu mechanicy i dalej ten sam efekt. A trzeba było zacząć od sprawdzenia po stronie mechanicznej - 2 tłok miał wypaloną dziurę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A ja take wlasciwie to od poczatku jak kupilem to auto to stawiam na przestawiony rozrzad 'nie wiem czy man race ale po odpaleniu o czym nie pisalem wyraznie slychac dzwoniacy lancuch na walkach, a tam jest cisnieniowy napinacz moze tu jest problem albo pasek przestawiony albo ten napinacz .co myslisz

Postaw piwo autorowi tego posta
 
gregor1971 napisał/a:
A ja take wlasciwie to od poczatku jak kupilem to auto to stawiam na przestawiony rozrzad 'nie wiem czy man race ale po odpaleniu o czym nie pisalem wyraznie slychac dzwoniacy lancuch na walkach, a tam jest cisnieniowy napinacz moze tu jest problem albo pasek przestawiony albo ten napinacz .co myslisz

O tym nie pisałeś. Rozrząd to podstawa.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie pisalem bo gdy zaswiecila sie kontrolka check engine ,wyskoczyl na vagu blad przeplywomierza i to wlasnie has calkiem zmylilo

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 18.190.152.38 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa