kiedyś pokazywał wszystko ale kosmiczne wartości,
przestawilem w zegarze przełącznik na 15% i teraz pokazuje średnią prędkość w sumie prawie ok, bo i jakieś 5/10 km/h mniej (tu obwinia opony bo mam wielkie balony), ale pozostałe rzeczy takie jak spalanie itd to 0, jedynie zasięg pokazuje kosmicznie wielką liczbę ale to pewnie związane z brakiem spalania, może mój szerszeń nie pali waszki?!
Chciałbym żeby dobrze wszystko pokazywał mój BC.
ścisk