Forum AUDI TECH TEAM

Forum AUDI TECH TEAM  strona głównaForum AUDI TECH TEAM  RSSForum AUDI TECH TEAM  na Facebooku
   

forum audiforum audiforum audi
forum audi
Poprzedni temat «» Następny temat
po odłaczeniu aku,przy wymianie sprzegla hydro, problemy
Autor Wiadomość
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 589 razy
Wiek: 53
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13582



Piwa: 682/71
Skąd: MWD
Wysłany: Pią 31 Sty, 2014 12:33   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Jarecki001 napisał/a:
Witam

Drogi Adi202

Wczoraj po odczytaniu bledow, skasowałem je i niestety wrócił głownie bład dotyczacy zestawu wskazników, czyli tego nieszczesnego interfaceBox-a.

O 13tej, jestem umówiony na odebranie auta i przewiezenie lawetą do ASO celem diagnostyki i mam nadzieje tylko wgrania softu, bo tu godzinka w serwisie kosztuje 85 euro netto :(
Mam nadzije ze wgranie softu, to gora 1-2 godziny.

Pozdrawiam
InterfaceBox a zestaw wskaźników to dwa odrębne sterowniki. Zestaw wskaźników masz przed oczami czyli zegary, interfacebox jest za schowkiem.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Jarecki001 
Jarecki001


Model: A6c6
Silnik: nie wiem
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 29 Sty 2014
Wszystkie posty: 27



Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: Pią 31 Sty, 2014 12:39   
     



Mimo sporej wiedzy IT, to jednak komputery PC, sieci,programowanie to co innego niz te ustrojstwa w samochodzie, i od dzisiaj twierdze ze sie nie znam wogóle, wiem gdzie stacyjka i jak przekrecic kluczyk, a i wiem jak skasowac kilometry guzikiem, wiecej sie nie bede zagłebiał, inni maja od tego głowy.
A i nauczka, wiecej poza ASO nie jezdze do warsztatów, bo tam to niech maluchy i syrenki naprawiaja a nie tak skomplikowane samochody.

Kwestia jeszcze zwrotów kosztów ASO ktore poniose, napewno nie bedzie łatwo odzyskac, ale ekspertyza ASO powinna wystarczyc dla sądu, a sprawa zajmie sie DAS, bo wlascicel warsztatu napewno nie bedzie skory to zapłacenia.

pozdrawiam

[ Dodano: Pią 31 Sty, 2014 17:55 ]
Witam
Głupki z niemieckiego ASO stwierdzily ze skrzynia jest uszkodzona i zaproponowali mi kupno nowej za bagatela 7500 euro.
Co Panowie Myslicie ??

pozdrawiam
_________________
Ciagle pracuje nad podpisem ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
jimv8 



Model: A6 C6 Quattro ABT
Silnik: 4,2
Zasilanie: benz+tlenek lpg
Nadwozie: sedan
Pomógł: 22 razy
Wiek: 42
Dołączył: 26 Mar 2010
Pochwał: 3
Wszystkie posty: 2159



Piwa: 63/69
Skąd: Konin
Wysłany: Pią 31 Sty, 2014 18:20   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



brać okazję :D
_________________
https://www.facebook.com/groups/616140151788166/

Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!

Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Łukasz83 zlw 
RS6 MTM



Model: A6 C6
Silnik: 3.0 TFSI
Zasilanie: PB
Nadwozie: AVANT
Pomógł: 25 razy
Wiek: 42
Dołączył: 02 Gru 2013
Wszystkie posty: 1439



Piwa: 66/19
Skąd: Łódzkie Bełchatów Zelów
Wysłany: Pią 31 Sty, 2014 18:41   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F) Avant  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro  Avant  2011  



Juz tutaj jednemu niemieckie ASO wyleczylo AUDI C6 2.4 bezyne tez chcieli nowy motor za pare tysi euro wstawi przywiozl chlopak do polski rozebrany silnik we workach i polacy poskdali cos tam wymienili osd rozrzadu i audi smiga taka cena za ta skrzynie w sumie to nowa i ASO ale to prawie wartos auta ;-)
_________________
Niech bedzie pochwalony naped QUATTRO :*
Szóstego dnia Bóg stworzył silnik diesla tak się uradował tą doskonałością że siódmego dnia stworzył do niego Audi .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 589 razy
Wiek: 53
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13582



Piwa: 682/71
Skąd: MWD
Wysłany: Pią 31 Sty, 2014 19:13   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Jarecki001 napisał/a:

Witam
Głupki z niemieckiego ASO stwierdzily ze skrzynia jest uszkodzona i zaproponowali mi kupno nowej za bagatela 7500 euro.
Co Panowie Myslicie ??

pozdrawiam

ASO nie naprawia skrzyń, tylko wymieniają ją w całości dlatego wychodzą takie koszta.
Szukaj kogoś kompetentnego od skrzyń. Zrobi remont i po problemie.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Jarecki001 
Jarecki001


Model: A6c6
Silnik: nie wiem
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 29 Sty 2014
Wszystkie posty: 27



Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: Pią 31 Sty, 2014 20:29   
     



Witam
Rozmawialemz gosciem od ktorego zakupiłem VAG CAN PRO, powiedzial ze prawdopodobnie plik sie wgral blednie i skrzynia ma blokade elektroniczna.
Ze jest w stanie to wszystko naprawic poprzez wsgranie prawidlowo softu.
Wiec organizuje transport lawetowy do kraju, i naprawiam wszystko u fachowców od elektroniki.
A po przyjezdzie spowrotem, odwiedze to ASO, i pokaze jak jezdzi auto z uszkodzona skrzynia . niech sie barany doucza, nic dziwnego ze przegrywali wojny, a w drugiej wojnie pewno im skrzynie biegów siadały w czołgach ;)

Brak słów na takie serwisy.

pozdrawiam
_________________
Ciagle pracuje nad podpisem ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Łukasz83 zlw 
RS6 MTM



Model: A6 C6
Silnik: 3.0 TFSI
Zasilanie: PB
Nadwozie: AVANT
Pomógł: 25 razy
Wiek: 42
Dołączył: 02 Gru 2013
Wszystkie posty: 1439



Piwa: 66/19
Skąd: Łódzkie Bełchatów Zelów
Wysłany: Pią 31 Sty, 2014 21:12   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F) Avant  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro  Avant  2011  



I podjąłeś dobra decyzję w polsce zerobisz to w duzo mieiszych pieniadzach zycze szybkiej i udanej naprawy niech władna czterech pierscieni wraca na droge ;audi;
_________________
Niech bedzie pochwalony naped QUATTRO :*
Szóstego dnia Bóg stworzył silnik diesla tak się uradował tą doskonałością że siódmego dnia stworzył do niego Audi .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Jarecki001 
Jarecki001


Model: A6c6
Silnik: nie wiem
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 29 Sty 2014
Wszystkie posty: 27



Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: Pią 31 Sty, 2014 21:15   
     



Witam
Nie dziekuje zeby nie zapeszyc, ale milo jest czytac wypowiedzi o fanów królowej dróg :) pozdrawiam i zycze Wam/Nam wielu tysiecy przejechanych kilometrów bezawaryjnie.

pozdrowionka dla wszystkich
_________________
Ciagle pracuje nad podpisem ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 589 razy
Wiek: 53
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13582



Piwa: 682/71
Skąd: MWD
Wysłany: Sob 01 Lut, 2014 09:35   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Optymista jesteś. :-D Tylko aby nie polepszyli, bo sterownik jest hybrydowy i ma ochronę komponentu. Konstrukcja skrzyni na której jeździsz kupiona jest z USA - nie jest to niemiecki twór i sądzę, że jest to udana konstrukcja pod warunkiem, że nikt niepowołany nie pcha do środka swoich łapek. Zanim pojedziesz na lawecie upewnij się, że mechanicznie jest sprawna. Uruchom silnik i odkręć korek przelewowy w misce skrzyni. Jeżeli na uruchomionym silniku zacznie wyciekać olej, to przez OBD tego nie naprawisz. Istnieje również jeszcze jedna możliwość. Sprzęgło hydrokinetyczne które Ci wymienili ma wadę - efekt identyczny nie pojedzie.
Życzę rychłego powrotu do zdrowia i czekamy na info.
pzdr
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Jarecki001 
Jarecki001


Model: A6c6
Silnik: nie wiem
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 29 Sty 2014
Wszystkie posty: 27



Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: Sob 01 Lut, 2014 12:49   
     



Witam
Dzieki Adi202 za wszelkie sugestie i rady, oceny.
Tutaj w DE, nie mam gdzie sporawdzic czy skrzynia dziala czy nie przy odkreconym korku oleju.Tu sa tylko autoryzowane warsztaty, i nie ma gdzie podniesc auta.Pozatym jedno transportowanie samochodu to koszt 75 euro, wiec juz za samo lawetowanie zaplacilem ponad stówkę euro, co i tak niczego nie zmieniło :(

Poczekam do 20go, i wtedy zatragam auto do kraju, tam dam na warsztat do tych co go uszkodzili. Ale tym razem bede caly czas patrzyl im na rece.

Skrzynia pojdzie do serwisu skrzyn po diagnoze, i jezeli sie okaze ze awaria nastapila z winy warsztatu tu beda placic za wszystko.

pozdrawiam

[ Dodano: Sob 01 Lut, 2014 13:22 ]
Wiem jedno, zadnych problemow ze skrzynia nie mialem, nie szarpała, zmiaiala biegi plynnie, takze przy uzyciu łopatek F1.
Podczas feralnej jazdy, nie slyszalem zadnego dzwieku ktory by sugerowal ze cos sie urwało, złamało etc.
Wiec nie wierze ze to mechaniczne uszkodzenie, napewno to zabawa z mojej strony spowodowala takie problemy, co prawda probowalem i wgralem dane do sterownika, ale byl to sterownik od zegarów, a nie od skrzyni.
No ale moze to tak ze soba polaczone ze jedno jak ma bledy to drugie nie zagada.

Nie wiem, niech to zobacza ci ktory wiedza co i jak.

Oczywiscie, gdyby nie ta feralna naprawa i wywalenie sterownika zegarów, i gdyby to wszystko działało jak przez wizyta w warsztacie, to bym niczego nie ruszał bo i po co.
Ale wgrywajac plik sgo, do sterownika wskazników, nie spodziewalem sie ze skrzynia przestanie dzialac.

Tak wiec reasumujac, wina moja tez jest, ale moje dzialnie spowodowane bylo tym ze mechanik spier....ił, i tyle.

pozdrawiam
_________________
Ciagle pracuje nad podpisem ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 589 razy
Wiek: 53
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13582



Piwa: 682/71
Skąd: MWD
Wysłany: Sob 01 Lut, 2014 17:49   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Ja swoje, a Ty swoje. Napiszę kolejny i ostatni raz. Gdybyś miał uszkodzenie po stronie elektroniki, to skrzynia jechałby w trybie awaryjnym, ale by jechała i obojętnie czy sterownik byłby uszkodzony programowo czy posiekałbyś go siekierą. Miałbyś tylko jeden bieg do przodu i wsteczny. Jeżeli wbijasz bieg D i nie rusza, to ewidentnie brakuje ciśnienia płynu ATF wewnątrz skrzyni które wytwarzane jest przez pompę. W sterowniku hydraulicznym tzw kasecie jest extra kanalik dla trybu awaryjnego. W momencie braku sterowania elektrycznego wszystkie elektrozawory szt 7 są w pozycji OFF i skrzynia sterowana jest tylko hydraulicznie.
Odnośnie błędu 0003 w sterowniku MMI chodzi tylko i wyłącznie o adaptację wyposażenia. Nic nie jest uszkodzone prócz może zegarów których na pewno nie flashowałeś, a na 123% tym plikiem o którym pisałeś wcześniej.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Jarecki001 
Jarecki001


Model: A6c6
Silnik: nie wiem
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 29 Sty 2014
Wszystkie posty: 27



Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: Sob 01 Lut, 2014 17:54   
     



Drogo Adi202

Nie chodzi mi o to zeby sie z Toba spierac, i udowadniac ze mam racje.

Wiec czytajac Twoj osotni wpis, mam sie raczej szykowac do wymiany skrzyni ?
Bo niemcy mieli racjke twierdzac ze zdechla mechanicznie ?


i przy okazji, pytanie, jezeli wlaczm na "P" slychac bardzo delikatne chrobotanie, jak by
zeby o zeby chaczyly, tak jak to juz opisywalem, kiedy nie dokonca wcisniesz sprzeglo w manualu i zmienisz/wrzucisz bieg, tez takie cos slyszysz, tylko ze o wiele glosniej,
U mnie nawet lekko czuc to na drazku zmiany biegów, lekkie drganie, takie wlasnie jak by zebatki o siebie ocieraly.

Czy gdyby nie bylo cisnienia w skrzyni to takie cos by mialo miejsce ??

I jeszcze jedno, dlaczego kiedy wrzuce na "D" lub "S" , i dodaje gazu, to zmieniaja sie biegi na wyswietlaczu, a dodatkowo po podlączeniu VAG, i sprawdzaniu na tescie VAG, tez widac ze skrzynia kiedy dodaje gazu na "D" lub "S" lub "R" to wzrastaja jej obroty.

Tak czy siak, i tak auto narazie stoi i nie zanosi sie zeby ruszyło.
Wiec i tak dopiero w warsztacie powiedza co i jak.

Mam przy okazji pytanie, czy na to ze umarala skrzynia mial wpły fakt ze jakis "mądry" zwiekszył moc silnika do 300 kucyków ?

J.
_________________
Ciagle pracuje nad podpisem ;)
Ostatnio zmieniony przez Jarecki001 Sob 01 Lut, 2014 18:02, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 589 razy
Wiek: 53
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13582



Piwa: 682/71
Skąd: MWD
Wysłany: Sob 01 Lut, 2014 17:59   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Na wymianę skrzyni może nie, ale na jej naprawę i właściwy montaż. Jasnowidzem jeszcze nie jestem - pracuje nadal nad tym, ale sądzę, że uszkodzenie będzie między sprzęgłem hydrokinetycznym a pompą oleju.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Jarecki001 
Jarecki001


Model: A6c6
Silnik: nie wiem
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 29 Sty 2014
Wszystkie posty: 27



Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: Sob 01 Lut, 2014 18:03   
     



A czy VAG moze mi sprawdzic czy pompa wytwarza cisnienie ??

[ Dodano: Sob 01 Lut, 2014 18:05 ]
Co do naprawy, to chyba nie bede jej robil, bo dzisiaj kupi sie bez problemu skrzynie na alledrogo za 2000-3000 pln, a naprawa moze wyniesc tyle samo

I wkurza mnie to ze teraz, jezeli skrzynia do robienia, to znowu 1000 pln na olej, a nie dalej jak tydzien temu wlałem nowy do skrzyni przy wymianie sprzegla.
_________________
Ciagle pracuje nad podpisem ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 589 razy
Wiek: 53
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13582



Piwa: 682/71
Skąd: MWD
Wysłany: Sob 01 Lut, 2014 18:06   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Jarecki001 napisał/a:
A czy VAG moze mi sprawdzic czy pompa wytwarza cisnienie ??

Nie ma takiej możliwości. Jedynie jak możesz sprawdzić, to pisałem - na załączonym silniku odkręcić korek spustowy. Jeżeli silnik nie pracuje lub ewentualnie uszkodzona jest pompa, to poziom oleju jest nad korkiem. Jeżeli wszystko jest sprawne, to nadmiar oleju trafia do hydrauliki.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Losowe tematy » Elektryka i elektronika

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Problemy po wymianie licznika na FIS ...
Radek Elektryka i elektronika 11 Nie 09 Gru, 2012 09:17
Adi202
Brak nowych postów [all] pianownica + piana aktywna + hy...
misiacze_k Pozostałe tematy 0 Wto 15 Kwi, 2014 13:12
misiacze_k
Brak nowych postów Gdzie znajduje sie przekazik sprzegla...
haker4000 Klimatyzacja 4 Wto 29 Lip, 2014 09:25
Adi202
Brak nowych postów problem zeskrzynia po wymianie
alexnbg Skrzynie automatyczne 5 Pią 22 Lut, 2013 17:38
Adi202
Brak nowych postów [RS6 C5] ASB nie wstała po wymianie o...
Esperak Skrzynie automatyczne 1 Pon 26 Sty, 2015 05:06
eleszet

[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]
Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy.
forum audi
forum audiforum audiforum audi
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
AUDI TECH TEAM Individual Template | Designed by PCserwis ® | Mapa forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności