 |
|
po odłaczeniu aku,przy wymianie sprzegla hydro, problemy |
| Autor |
Wiadomość |
Jarecki001
Jarecki001

Model: A6c6
Silnik: nie wiem
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 29 Sty 2014 Wszystkie posty: 27
     
Skąd: Zachodniopomorskie
|
Wysłany: Czw 30 Sty, 2014 10:20
|
|
|
W zeszlym tygodniu wymieniane bylo sprzeglo hydrokinetyczne, wraz z nowy olejem ZF, filtrem, uszczelka, (calosc z robocizna 4000 PLN) i oleju weszlo w sumie do skrzyni i sprzegla okolo 8.5 - 9 litrow.
A nie sadze zeby zeszlo, a efekt powstal po uzyciu sgo dla interfacebox-u
Kurcze zaluje ze sie za to wzielem.
Ale kiedy robilem takie rzeczy w Touaregu i nigdy nie bylo problemow, wiec mialem nadzieje ze tu tez bedzie gites |
_________________ Ciagle pracuje nad podpisem |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 30 Sty, 2014 10:27
|
|
|
| Jarecki001 napisał/a: | W zeszlym tygodniu wymieniane bylo sprzeglo hydrokinetyczne, wraz z nowy olejem ZF, filtrem, uszczelka, (calosc z robocizna 4000 PLN) i oleju weszlo w sumie do skrzyni i sprzegla okolo 8.5 - 9 litrow.
A nie sadze zeby zeszlo, a efekt powstal po uzyciu sgo dla interfacebox-u
Kurcze zaluje ze sie za to wzielem.
Ale kiedy robilem takie rzeczy w Touaregu i nigdy nie bylo problemow, wiec mialem nadzieje ze tu tez bedzie gites |
Wygląda mi na uszkodzenie mechaniczne skrzyni. Co dokładnie wgrałeś? Podaj numery tego pliku. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Jarecki001
Jarecki001

Model: A6c6
Silnik: nie wiem
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 29 Sty 2014 Wszystkie posty: 27
     
Skąd: Zachodniopomorskie
|
Wysłany: Czw 30 Sty, 2014 10:32
|
|
|
Teraz nie mam dostepu do tych danych.
Ale pozniej sprawdze, jednak nazwa pliku pokrywala sie z numerem sterownika
4F0910732S
podczas wgrywania, podal ze suma kontrolna pliku jest ok
wiec chyba potwierdzilzgodnosc pliku z modulem.
I to sie stalo, po wgraniu sgo, wczesnie nie bylo ani jednego ale ze strony skrzyni.
Wiec chyba skrzynia jest ok. tym bardziej ze w VAGu pokazuje ze zmieniaja sie biegi
tylko nie podaje tego na naped auta.
noi co wazne stalo sie to dokladnie po wgraniu sgo
Acha , to chyba wazne, jak sprawdzilem VAGiem bledy skrzyni, to nie bylo zadnych, poprostu ideal, ktory nie jezdzi |
_________________ Ciagle pracuje nad podpisem |
| Ostatnio zmieniony przez Jarecki001 Czw 30 Sty, 2014 10:43, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
|
 |
Łukasz83 zlw
RS6 MTM


Model: A6 C6
Silnik: 3.0 TFSI
Zasilanie: PB
Nadwozie: AVANT
Pomógł: 25 razy Wiek: 42 Dołączył: 02 Gru 2013 Wszystkie posty: 1439
     
Piwa: 66/19 Skąd: Łódzkie Bełchatów Zelów
|
Wysłany: Czw 30 Sty, 2014 10:42
|
|
|
Jesli to jest multitronik jak piszesz i zmieniales cos w programie skrzyni to moze byc to wina bo multitronik to wirtulalna skrzyna biegow która ma duzo z elektronika wspulnego jednym słowem narobiles sobie biedy |
_________________ Niech bedzie pochwalony naped QUATTRO
Szóstego dnia Bóg stworzył silnik diesla tak się uradował tą doskonałością że siódmego dnia stworzył do niego Audi . |
|
|
|
|
|
 |
Jarecki001
Jarecki001

Model: A6c6
Silnik: nie wiem
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 29 Sty 2014 Wszystkie posty: 27
     
Skąd: Zachodniopomorskie
|
Wysłany: Czw 30 Sty, 2014 10:44
|
|
|
Wiec teraz pozostaje mi ASO Audi, zeby wgrali soft prawidlowy ?
Ale ja wgrywalem sgo dla interfaceboxu , czy to ma tez wpływ na skrznie ??
a jak sprawdzic czy multi czy tirptronic ??, bo kurde niemcy tak kombinowali z ty,i typami skrzyn ze szok
[ Dodano: Czw 30 Sty, 2014 10:47 ]
no i generalnie bawie sie w komputerach zawodowo.
I wiel z doswiadczenia ze jezeli np. router przyjmuje nowy flash, i podaje ze wgral, to elektronika jest ok, pytanie czy w Audi jest tak samo
Byc moze wgranie poprawnie softu rozwiaze problem ?? |
_________________ Ciagle pracuje nad podpisem |
|
|
|
|
|
 |
Łukasz83 zlw
RS6 MTM


Model: A6 C6
Silnik: 3.0 TFSI
Zasilanie: PB
Nadwozie: AVANT
Pomógł: 25 razy Wiek: 42 Dołączył: 02 Gru 2013 Wszystkie posty: 1439
     
Piwa: 66/19 Skąd: Łódzkie Bełchatów Zelów
|
Wysłany: Czw 30 Sty, 2014 10:58
|
|
|
multitronic jesli jedziesz na D to jak wcisniesz gaz w podloge to trzyma obroty na 4 tys i sie rospedza i ma literke S na wyswietlaczu bo np w starszych wersjach bylo to widocznie po kasenie dzwigni zmiany biegow jak jest u ciebie jakie masz obroty jak z draiv sie rospedzasz gwałtownie
[ Dodano: Czw 30 Sty, 2014 11:00 ]
Moze ASO nie koniecznie tylko dobry elektronik od audi np ADI202 by to ci ogarnal w ASO bedzie to kosztowac bo oni jak cos nie wiedza to zaraz nowe montuja i koszty rosna |
_________________ Niech bedzie pochwalony naped QUATTRO
Szóstego dnia Bóg stworzył silnik diesla tak się uradował tą doskonałością że siódmego dnia stworzył do niego Audi . |
|
|
|
|
|
 |
Jarecki001
Jarecki001

Model: A6c6
Silnik: nie wiem
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 29 Sty 2014 Wszystkie posty: 27
     
Skąd: Zachodniopomorskie
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 30 Sty, 2014 11:21
|
|
|
Zacznijmy od tego, że w multitroniku nie ma sprzęgła hydrokinetycznego. HXN to 6cio stopniowa skrzynia automatyczna. Jeżeli MMI działa, to odpuść sobie ten temat. MMI nie ma nic wspólnego ze skrzynią biegów. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Łukasz83 zlw
RS6 MTM


Model: A6 C6
Silnik: 3.0 TFSI
Zasilanie: PB
Nadwozie: AVANT
Pomógł: 25 razy Wiek: 42 Dołączył: 02 Gru 2013 Wszystkie posty: 1439
     
Piwa: 66/19 Skąd: Łódzkie Bełchatów Zelów
|
Wysłany: Czw 30 Sty, 2014 11:22
|
|
|
HXN 09L To oznaczenie skrzyni tip tronic czyli tych dobrych skrzyn bo multi to taki wynalazek zadnych błedow ze skrrzyni nie ma np zła komunikacja skrzyni biegów ze sterownikiem silnika |
_________________ Niech bedzie pochwalony naped QUATTRO
Szóstego dnia Bóg stworzył silnik diesla tak się uradował tą doskonałością że siódmego dnia stworzył do niego Audi . |
|
|
|
|
|
 |
Jarecki001
Jarecki001

Model: A6c6
Silnik: nie wiem
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 29 Sty 2014 Wszystkie posty: 27
     
Skąd: Zachodniopomorskie
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 30 Sty, 2014 11:36
|
|
|
| Jarecki001 napisał/a: | Witam ponownie
Dokopoałem sie moja skrzynia o zoanczeniu HXN to tiptronic.
Mam nadzieje ze ten typ jest bardziej na mnie odporny i jej nie spaprałem
[ Dodano: Czw 30 Sty, 2014 11:27 ]
No ale co mu teraz zrobic.Zeby znowu zaczal smigac.
bo az sie boje ASO w niemczech, jak mi w setkach euro zaspiewaja
Moze ktos posiada poproawny plik sgo lub inny ratujacy moja sytuacje |
Dalej nie rozumiem po co ci ten plik. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Jarecki001
Jarecki001

Model: A6c6
Silnik: nie wiem
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 29 Sty 2014 Wszystkie posty: 27
     
Skąd: Zachodniopomorskie
|
Wysłany: Czw 30 Sty, 2014 11:52
|
|
|
No byc moze cos zle robie w przypadku AUDi
Prosze poradz co zrobic.
Wiem tylko ze Flashuje sie sterowniki(nie tylko w samochodach) aby uzyskac nosze oprogramowanie.
A po wgraniu pliku sgo odpowiadajacego nazwa oznaczeniu sterownika, nie mam biegow.
Wiec jako fachowiec, serio, prosze poradz co zrobic
pozdrawiam |
_________________ Ciagle pracuje nad podpisem |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 30 Sty, 2014 11:59
|
|
|
| Jarecki001 napisał/a: | No byc moze cos zle robie w przypadku AUDi
Prosze poradz co zrobic.
Wiem tylko ze Flashuje sie sterowniki(nie tylko w samochodach) aby uzyskac nosze oprogramowanie.
A po wgraniu pliku sgo odpowiadajacego nazwa oznaczeniu sterownika, nie mam biegow.
Wiec jako fachowiec, serio, prosze poradz co zrobic
pozdrawiam | Nr ETKa który wymieniłeś dotyczy sterownika MMI i nie ma on nic wspólnego ze zmianą biegów. Zrób w końcu pełny skan aby wywnioskować coś więcej, bo temat zaczyna się zaśmiecać. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Jarecki001
Jarecki001

Model: A6c6
Silnik: nie wiem
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 29 Sty 2014 Wszystkie posty: 27
     
Skąd: Zachodniopomorskie
|
Wysłany: Czw 30 Sty, 2014 12:12
|
|
|
Witam
Wiem ze robilem flashowanie tego modulu czyli InterfaceBox, bo caly czas mialem problemy z podawanymi danymi na desce rozielczej, wiec calkowiecie mnie zaskoczylo ze skrzynia ma problem.Ale moze to jest jakos polaczone, moze dzwignia zmiany biegów, tez łaczy sie przez ImnterfaceBox, podajac w taki sposob dane do skrzyni.
Bo co prawda biegi nie wchodza, alwe przy przelaczaniu na "P" slychgac bardzo delikatne i ciche zeżenie, co tez ciakawe, kiedy silnik pracuje i wlacze na "D" i podnosze obroty
a nasteonie zredukuje bieg na 1 uzywajac manetek to poczulem jak bardzo slabą probe ruszenia, ale naprawde minimalną.
Jak przeprowadzic adaptacje skrzyni, czy sa jakies procedury, chetnie bym Adi202 przyjechał, ale fizycznie to nie mozliwe i moge tylko liczyc albo na pomoc szanownego grona forumowiczów, albo bede musial niestety dorobic niemca i wyskoczyc z kupy kasy w niemiecki ASO.
Skan robilem wczoraj przed niesety swoim grzebaniem za pomoca VAGa, zrobie tez dzisiaj jeszcze raz dla porowniania.Ale wczoraj po tym jak pojawily sie problemy, to sprawdzilem bedy i z tego co pamietam to sa takie same jak przed problemami.
A napewno skrzynia nie ma zadnych bledow.
pozdrawiam |
_________________ Ciagle pracuje nad podpisem |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 30 Sty, 2014 12:21
|
|
|
Napiszę raz jeszcze. MMI nie ma wpływu na pracę skrzyni. Sterownik możesz odpiąć i auto musi jechać do przodu jak i do tyłu. Nie ma też takiej możliwości abyś plik z MMI wrzucił do pamięci sterownika skrzyni. Problem który opisałeś wiąże się tylko z mechanicznym problemem. Sprawdź czy jest komunikacja ze sterownikiem skrzyni biegów i czy są jakieś błedy w pamięci wówczas będzie wiadomo co się stało. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elektryka i elektronika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |