Pozostałe tematy » Licznik
Odpowiedz do tematu
 
Jeżeli słychać cykanie przekaźnika w zegarach, to zawarcia w diagnozie nie ma. Próbowałeś połączyć się czymś innym?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Próbowałeś połączyć się czymś innym?
Z innym autem ? Nie , właśnie się zastanawiam nad odinstalowaniem sterowników i vcds`a i zainstalowania wszystkiego od nowa.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź najpierw komunikację w innym samochodzie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Sprawdź najpierw komunikację w innym samochodzie.
Nie ma .
Chyba mam coś w laptopie uwalone po teście portu , mam takie informację :
Port Status: ok.
Interface : found
Type Serial Pass-Trough
Opto/Iso : No
Ross-Tech Design : No

Tak to powinno być ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Właściwy komunikat.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W ustawieniach portu zrobiłem Czas opóźnienia na 1 , timeout na 200 port na com 1 i dalej nic . Kurde zaczyna mnie to wściekać. Jeśli kabel uwalony , to czemu łączy się z przekaźnikiem w liczniku ? Poza tym , chyba by nie przeszedł testu portu ?
A może jest licznik uwalony , bo chyba cała komunikacja idzie przez licznik , ale to dwa liczniki byłyby uwalone ?! Po odpięciu licznika taki sam komunikat o braku sterownika , z czymkolwiek się nie próbuje połączyć.

[ Dodano: Nie 02 Wrz, 2018 19:15 ]
Przywróciłem komunikację , winny sterownik jaśków , po odpięciu , komunikacja wróciła . Adi masz może comandera z protokołem k-line , mój się wysypał. :-(

[ Dodano: Pon 03 Wrz, 2018 09:06 ]
Mam sczytać eeprom z motoru ( 01) , czy rom /flash z " instrument " ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Odczyt eeprom zegary (17)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi , nie mogę się połączyć vag commanderem z zadnym z liczników , a łączyło bo sczytywałem pin swojego licznika . Możesz mi napisać po kolei co i jak zainstalować na commanderze 3.6 cały czs mam komunikat open port failted , na 1,4 ini dog failed , co robię nie tak :-/ Z vagami i vcds normalnie się łączy

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Może kabel uszkodzony (interfejs)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Raczej nie , z vcds `em się łączy z vag 4.9 też , nie ważne chyba narazie sczytałem eeprom programmerem ,czyli coś mam uwalone z commanderem :-| tylko jak Ci go podesłać na maila ? To podaj mi proszę. Napiszę Ci tylko ,że tam nic nie ma same FFFFF ;) Nie mogę wysłać na forum.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli wsad jest pusty (FFFF) to jest problem. Masz widoczny przebieg czy jego kawałek?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie jest 0 w przebiegu nie ma też pinu . Ale ktoś chyba kombinował ze wsadem , nr licznika wyświetla się ---920--- a na naklejce jest 919

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Poszukaj na necie wsadu do tych zegarów i wgraj go.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Poszukaj na necie wsadu do tych zegarów i wgraj go.
znalazłem ale od A nie AX , ale jak pisałeś to te same liczniki , więc chyba podejdzie ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
AX to jedno i to samo co A. Możesz próbować.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa