Odpowiedz do tematu
Immo2 jest na Id48, ale w tych zegarach powinno być immo1 na Id13
Odpowiedz do tematu
A mogę sklonować wsad ze swojego licznika ?
Nie nie możesz. To są inne zegary
W wsadzie , który mam ściągnięty jest 0 przebiegu . Najpierw nadpisać przebieg w/g eepromu ecu i wgrać soft czy najpierw soft później korekta przebiegu ? Jeszcze jedno immo 2 to megamos 48 ?
Najpierw soft, PIN i dopisanie IMMO na końcu przebieg.
| roger110 napisał/a: |
| Jeszcze jedno immo 2 to megamos 48 ? |
Immo2 jest na Id48, ale w tych zegarach powinno być immo1 na Id13
No niestety , nie przyjmuje wsadu, cyka przekaźnik po wgraniu licznik się resetuje i odpala ze starym wsadem
Coś masz skopane. Zawartości tych zegarów są zamienne i po wgraniu sprawnego wsadu musiałyby "zagadać". Spisałeś dane wyświetlane na vagcomie przed wgraniem softu?
wyślij mi ten wsad na emila
Nie nic nie spisywałem , napisz mi , poproszę po kolei co robić i jak
Nawiąż sesję z zegarami za pomocą vagcoma i zrób print sreen programu.
Z tych uwalonych ?
tak, z tych uwalonych
Nie jest dziwne że nie latają. Wyślij mi ten wsad.
Poszedł
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
