1- pobór paliwa ECU pin 18
5- temperatura zewnętrzna
9-poziom płynu spryskiwaczy
11- RESET BC
12- Clock (radio)
13- Data (radio)
14- manetka lewo BC
15- Enable (radio)
16- LKG światła mijania, pozycyjne
18- manetka prawo BC
19- światło stop LKG
manetka
1- prawo - 18
2- lewo - 14
3- masa
4- reset - 11
5- potencjometr wycieraczek
6- masa potencjometr
Pin 5 i 6 manetki w tym przypadku zostaje wolny
Odpowiedz do tematu
Do czego konkretnie to podłączyć ?
A nie da się tego podłączyć , w sumie taki ciekawy (bajerek )
16 i 19 moduł kontroli żarówek przy braku modułu podłacz do masy.
15 idzie do radia na mini iso ale tylko chorus i concert. Przy Concercie CD nie ma znaczenia.
5 idzie do climatronica pin D1 przewód brązowy z czerwonym indexem.
Potencjometr zostaje nie podłaczony. Nie ma go do czego podłączyć. Dopiero od modelu 98 jest przekaźnik wycieraczek z podłaczeniem pod potencjometr. Zmiana wszystkiego łączy się z grubą przeróbką.
I wszystko jasne
Jak to sprawdzić czy jest ?
Nie musisz. To montowane jest tylko w pakiecie z FIsem. Jeżeli zegary masz bez FISa, to nie ma też LKG. Możesz sobie też doposażyć LKG. Łączy się to z małą przeróbką instalacji oświetlenia. Na razie podłącz do masy aby nie wyświetlały się usterki przepalonych żarówek.
Wystarczy nawet 0,35mm2
Czy masz może gdzieś rozpiskę , lub schemat z kolorami przewodów , nie chciałbym rozbierać tej czerwonej wtyczki .
Odpowiedz do tematu
| Adi202 napisał/a: |
| 5- temperatura zewnętrzna |
| Adi202 napisał/a: |
| 15- Enable (radio) |
| Adi202 napisał/a: |
| 16- LKG światła mijania, pozycyjne |
| Adi202 napisał/a: |
| 19- światło stop LKG |
Do czego konkretnie to podłączyć ?
| Adi202 napisał/a: |
| 5- potencjometr wycieraczek
6- masa potencjometr |
| roger110 napisał/a: | ||||||||||
Do czego konkretnie to podłączyć ?
|
16 i 19 moduł kontroli żarówek przy braku modułu podłacz do masy.
15 idzie do radia na mini iso ale tylko chorus i concert. Przy Concercie CD nie ma znaczenia.
5 idzie do climatronica pin D1 przewód brązowy z czerwonym indexem.
Potencjometr zostaje nie podłaczony. Nie ma go do czego podłączyć. Dopiero od modelu 98 jest przekaźnik wycieraczek z podłaczeniem pod potencjometr. Zmiana wszystkiego łączy się z grubą przeróbką.
| Adi202 napisał/a: |
| Zmiana wszystkiego łączy się z grubą przeróbką |
| Adi202 napisał/a: |
| 6 i 19 moduł kontroli żarówek przy braku modułu podłacz do masy. |
| roger110 napisał/a: |
| Jak to sprawdzić czy jest ? |
Nie musisz. To montowane jest tylko w pakiecie z FIsem. Jeżeli zegary masz bez FISa, to nie ma też LKG. Możesz sobie też doposażyć LKG. Łączy się to z małą przeróbką instalacji oświetlenia. Na razie podłącz do masy aby nie wyświetlały się usterki przepalonych żarówek.
Czy przewód 0,5 mm kwadrat wystarczy , czy 1 mm kwadrat kupić do podpięcia fisa ?
| roger110 napisał/a: |
| Czy przewód 0,5 mm kwadrat wystarczy , czy 1 mm kwadrat kupić do podpięcia fisa ? |
Wystarczy nawet 0,35mm2
| Adi202 napisał/a: |
| 1- pobór paliwa ECU pin 18
5- temperatura zewnętrzna 9-poziom płynu spryskiwaczy 11- RESET BC 12- Clock (radio) 13- Data (radio) 14- manetka lewo BC 15- Enable (radio) 16- LKG światła mijania, pozycyjne 18- manetka prawo BC 19- światło stop LKG manetka 1- prawo - 18 2- lewo - 14 3- masa 4- reset - 11 5- potencjometr wycieraczek 6- masa potencjometr Pin 5 i 6 manetki w tym przypadku zostaje wolny |
1- żółty
2- ?
3-czerwony
4-?
5-brązowo/żółty
6-czerwony
7-?
8-?
9-czerwono/niebieski
10-?
11-szary
12-czerwono/brązowy
13-szaro/czerwony
14-zielony
15-czerwono/szary
16-szary
17-?
18-niebieski
19-czerwony
Sprawdzisz i dopiszesz brakujące ? Poproszę.
2- ?
3-czerwony
4-?
5-brązowo/żółty
6-czerwony
7-?
8-?
9-czerwono/niebieski
10-?
11-szary
12-czerwono/brązowy
13-szaro/czerwony
14-zielony
15-czerwono/szary
16-szary
17-?
18-niebieski
19-czerwony
Sprawdzisz i dopiszesz brakujące ? Poproszę.
15 czerwono żółty, 3 jest pusta.
A czy w swej przeogromnej skarbnicy wiedzy , masz może rozpiskę pinów licznika , zielonej i niebieskiej kostki ? Generalnie chodzi o to ,że chcę podłączyć " gong" od pasów mam zapięcia z wiązką i teraz do których pinów mam się podpiąć do licznika .
Pin 31 niebieski wtyk.
Będą jaja . Kolory przewodów z wtyczki to :
-żółty
-żółto/fioletowy
-niebiesko/zielony
-niebiesko/szary
-niebieski
-szaro/żółty
-brązowo/czarny
-brązowo/żółty
-brązowy
-zielono/czerwony
-jeszcze jeden brązowo/czarny
-szary
-szaro/czerwony
-czerwono/biały lub szary
-czerwono/czarny
I za wała nie wiem co do czego lutować
-żółty
-żółto/fioletowy
-niebiesko/zielony
-niebiesko/szary
-niebieski
-szaro/żółty
-brązowo/czarny
-brązowo/żółty
-brązowy
-zielono/czerwony
-jeszcze jeden brązowo/czarny
-szary
-szaro/czerwony
-czerwono/biały lub szary
-czerwono/czarny
I za wała nie wiem co do czego lutować
W takim razie wtyczka nie była podłączona do zegarów, tylko w innym sterowniku np klimatyzacja. Kieruj się numerologią na wtyczce jest opis pinów.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
