Pozostałe tematy » Licznik
Odpowiedz do tematu
 
1- pobór paliwa ECU pin 18
5- temperatura zewnętrzna
9-poziom płynu spryskiwaczy
11- RESET BC
12- Clock (radio)
13- Data (radio)
14- manetka lewo BC
15- Enable (radio)
16- LKG światła mijania, pozycyjne
18- manetka prawo BC
19- światło stop LKG

manetka
1- prawo - 18
2- lewo - 14
3- masa
4- reset - 11
5- potencjometr wycieraczek
6- masa potencjometr
Pin 5 i 6 manetki w tym przypadku zostaje wolny

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
5- temperatura zewnętrzna

Adi202 napisał/a:
15- Enable (radio)

Adi202 napisał/a:
16- LKG światła mijania, pozycyjne

Adi202 napisał/a:
19- światło stop LKG

Do czego konkretnie to podłączyć ?
Adi202 napisał/a:
5- potencjometr wycieraczek
6- masa potencjometr
A nie da się tego podłączyć , w sumie taki ciekawy (bajerek )

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
5- temperatura zewnętrzna

Adi202 napisał/a:
15- Enable (radio)

Adi202 napisał/a:
16- LKG światła mijania, pozycyjne

Adi202 napisał/a:
19- światło stop LKG

Do czego konkretnie to podłączyć ?
Adi202 napisał/a:
5- potencjometr wycieraczek
6- masa potencjometr
A nie da się tego podłączyć , w sumie taki ciekawy (bajerek )

16 i 19 moduł kontroli żarówek przy braku modułu podłacz do masy.
15 idzie do radia na mini iso ale tylko chorus i concert. Przy Concercie CD nie ma znaczenia.
5 idzie do climatronica pin D1 przewód brązowy z czerwonym indexem.
Potencjometr zostaje nie podłaczony. Nie ma go do czego podłączyć. Dopiero od modelu 98 jest przekaźnik wycieraczek z podłaczeniem pod potencjometr. Zmiana wszystkiego łączy się z grubą przeróbką.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Zmiana wszystkiego łączy się z grubą przeróbką
I wszystko jasne
Adi202 napisał/a:
6 i 19 moduł kontroli żarówek przy braku modułu podłacz do masy.
Jak to sprawdzić czy jest ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Jak to sprawdzić czy jest ?

Nie musisz. To montowane jest tylko w pakiecie z FIsem. Jeżeli zegary masz bez FISa, to nie ma też LKG. Możesz sobie też doposażyć LKG. Łączy się to z małą przeróbką instalacji oświetlenia. Na razie podłącz do masy aby nie wyświetlały się usterki przepalonych żarówek.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czy przewód 0,5 mm kwadrat wystarczy , czy 1 mm kwadrat kupić do podpięcia fisa ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Czy przewód 0,5 mm kwadrat wystarczy , czy 1 mm kwadrat kupić do podpięcia fisa ?

Wystarczy nawet 0,35mm2

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
1- pobór paliwa ECU pin 18
5- temperatura zewnętrzna
9-poziom płynu spryskiwaczy
11- RESET BC
12- Clock (radio)
13- Data (radio)
14- manetka lewo BC
15- Enable (radio)
16- LKG światła mijania, pozycyjne
18- manetka prawo BC
19- światło stop LKG

manetka
1- prawo - 18
2- lewo - 14
3- masa
4- reset - 11
5- potencjometr wycieraczek
6- masa potencjometr
Pin 5 i 6 manetki w tym przypadku zostaje wolny
Czy masz może gdzieś rozpiskę , lub schemat z kolorami przewodów , nie chciałbym rozbierać tej czerwonej wtyczki . :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 

Postaw piwo autorowi tego posta
 
1- żółty
2- ?
3-czerwony
4-?
5-brązowo/żółty
6-czerwony
7-?
8-?
9-czerwono/niebieski
10-?
11-szary
12-czerwono/brązowy
13-szaro/czerwony
14-zielony
15-czerwono/szary
16-szary
17-?
18-niebieski
19-czerwony
Sprawdzisz i dopiszesz brakujące ? Poproszę. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
15 czerwono żółty, 3 jest pusta.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A czy w swej przeogromnej skarbnicy wiedzy , masz może rozpiskę pinów licznika , zielonej i niebieskiej kostki ? Generalnie chodzi o to ,że chcę podłączyć " gong" od pasów mam zapięcia z wiązką i teraz do których pinów mam się podpiąć do licznika .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pin 31 niebieski wtyk.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Będą jaja . Kolory przewodów z wtyczki to :
-żółty
-żółto/fioletowy
-niebiesko/zielony
-niebiesko/szary
-niebieski
-szaro/żółty
-brązowo/czarny
-brązowo/żółty
-brązowy
-zielono/czerwony
-jeszcze jeden brązowo/czarny
-szary
-szaro/czerwony
-czerwono/biały lub szary
-czerwono/czarny
I za wała nie wiem co do czego lutować :-? :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W takim razie wtyczka nie była podłączona do zegarów, tylko w innym sterowniku np klimatyzacja. Kieruj się numerologią na wtyczce jest opis pinów.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa