Odpowiedz do tematu
no niestety nie ma połączenia myślę że mój kabel jest dobry spróbuję na innym lapku
albo może inny program ściągnę i spróbuje no nie wiem co dalej będę szukał gdyby ktoś
miał jakiś pomysł byłbym wdzięczny
Adi202 bardzo dziękuję za pomoc
mam nadzieję że kiedyś uda mi się odczytać ten Vin to mi jeszcze pomożesz
[ Dodano: Sob 16 Sty, 2016 19:16 ]
miałbym jeszcze pytanie jaki kabel muszę kupić na co mam zwrócić uwagę
może to być zwykły kkl kabel np taki http://www.ebay.de/itm/In...w0AAOSwYGFUtS7a
narazie pracuję w Niemczech więc nie mam możliwośći kupna na Allegro.
Oczywiście. O taki właśnie interfejs mi chodziło.
chętnie bym wysłał tylko prywatne masz zablokowane a na Email nie mogę nic załączyć
jak mam Ci to wysłać ?
nie przyuważyłem pardon
już wysyłam
ok
już pędze do garażu
[ Dodano: Sro 20 Sty, 2016 18:43 ]
no vin mi pokazuje ale za to mi wyskoczyło tyle błędów co jeszcze nie widziałem i Airbag też się znowu zaświeciŁ
muszę to wszystko znowu pokasować czy to samo zniknie ? a zegary i wskazówki a tak się razem nie świecą.
Odpowiedz do tematu
Ten program przystosowany jest do zwykłego kabla KKL. Teoretycznie HEX CAN powinien również nawiązać komunikację, ale w praktyce bywa różnie.
| Adi202 napisał/a: |
| Oznacza, że nie ma komunikacji z zegarami. Sprawdź wszystko pod wględem połaczenia com port itd. |
no niestety nie ma połączenia myślę że mój kabel jest dobry spróbuję na innym lapku
albo może inny program ściągnę i spróbuje no nie wiem co dalej będę szukał gdyby ktoś
miał jakiś pomysł byłbym wdzięczny
Adi202 bardzo dziękuję za pomoc
mam nadzieję że kiedyś uda mi się odczytać ten Vin to mi jeszcze pomożesz
[ Dodano: Sob 16 Sty, 2016 19:16 ]
| Adi202 napisał/a: |
| Ten program przystosowany jest do zwykłego kabla KKL. Teoretycznie HEX CAN powinien również nawiązać komunikację, ale w praktyce bywa różnie. |
miałbym jeszcze pytanie jaki kabel muszę kupić na co mam zwrócić uwagę
może to być zwykły kkl kabel np taki http://www.ebay.de/itm/In...w0AAOSwYGFUtS7a
narazie pracuję w Niemczech więc nie mam możliwośći kupna na Allegro.
| herbih napisał/a: |
|
miałbym jeszcze pytanie jaki kabel muszę kupić na co mam zwrócić uwagę może to być zwykły kkl kabel np taki http://www.ebay.de/itm/In...w0AAOSwYGFUtS7a . |
Oczywiście. O taki właśnie interfejs mi chodziło.
[/quote]
Oczywiście. O taki właśnie interfejs mi chodziło.[/quote]
Hi
no dzisiaj nareszcie dostałem ten kabel i odczytałem te wartości i nie wiem co o tym mam sądzić
może podesłabym Tobie Adi na priwa co byś to mógł to obejrzeć?
wrzuciłem też jedną fotkę

Oczywiście. O taki właśnie interfejs mi chodziło.[/quote]
Hi
no dzisiaj nareszcie dostałem ten kabel i odczytałem te wartości i nie wiem co o tym mam sądzić
może podesłabym Tobie Adi na priwa co byś to mógł to obejrzeć?
wrzuciłem też jedną fotkę

Możesz umieścić na forum - później to wykasuje.
Widać zjedzoną część VINu.
Wyślij mi ten wsad, to Ci go naprawię.
Wyślij mi ten wsad, to Ci go naprawię.
| Adi202 napisał/a: |
| Widać zjedzoną część VINu.
Wyślij mi ten wsad, to Ci go naprawię. |
chętnie bym wysłał tylko prywatne masz zablokowane a na Email nie mogę nic załączyć
jak mam Ci to wysłać ?
Tak jak pozostali w tym temacie - na forum.
Nad klawiszem wyślij masz funkcję dodaj załącznik. Spakuj go zipem lub rarem i załącz.
Nad klawiszem wyślij masz funkcję dodaj załącznik. Spakuj go zipem lub rarem i załącz.
| Adi202 napisał/a: |
| Tak jak pozostali w tym temacie - na forum.
Nad klawiszem wyślij masz funkcję dodaj załącznik. Spakuj go zipem lub rarem i załącz. |
nie przyuważyłem pardon
już wysyłam
Wgraj ten plik. Powinno wrócić do normy.
| Adi202 napisał/a: |
| Wgraj ten plik. Powinno wrócić do normy. |
ok
już pędze do garażu
[ Dodano: Sro 20 Sty, 2016 18:43 ]
no vin mi pokazuje ale za to mi wyskoczyło tyle błędów co jeszcze nie widziałem i Airbag też się znowu zaświeciŁ
muszę to wszystko znowu pokasować czy to samo zniknie ? a zegary i wskazówki a tak się razem nie świecą.
Zrób na nowo adaptację VINu w tych sterownikach. SKasuj błędy, wyłacz na chwilę zapłon, załącz zapłon i sprawdź ponownie błędy.
ok już pędzę do garażu
[ Dodano: Sro 20 Sty, 2016 19:36 ]
trochę długo trwało ale zobiłem tak jak mówiłeś błędy nie wracają Airbag też nie wraca
vin pokazuje tylko ten problem co miałem mam dalej albo wskazówki są oświecone albo zegary
razem tylko są oświecone jak załącze światło
jest możliwe że coś się zepsuło ? mam chyba dwa błędy ale są przy Navi a to chyba nie ma znaczenia albo?
jadę przejechać trochę może się spamięta
[ Dodano: Sro 20 Sty, 2016 19:36 ]
| Adi202 napisał/a: |
| Zrób na nowo adaptację VINu w tych sterownikach. SKasuj błędy, wyłacz na chwilę zapłon, załącz zapłon i sprawdź ponownie błędy. |
trochę długo trwało ale zobiłem tak jak mówiłeś błędy nie wracają Airbag też nie wraca
vin pokazuje tylko ten problem co miałem mam dalej albo wskazówki są oświecone albo zegary
razem tylko są oświecone jak załącze światło
jadę przejechać trochę może się spamięta
Zrób reset elektroniki przez odłaczenie klemy na mała chwilkę. Jeżeli nie pomoże, to trzeba będzie pogrzebać w pamięci zegarów.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


