Pozostałe tematy » poszukuję 'czarodzieja' do audi po tuningu
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 poszukuję 'czarodzieja' do audi po tuningu
Hej hej. Poszukuję dobrego czarodzieja od elektroniki silnika audi 2.8 V6 z 92 r. a rzecz ujmując dokładniej potrzebują kogoś kto zestroi nowe elemety do tego silnika a dokladniej nowe kolektory i układ wydechowy przerobione głowice i nowe ostre wałki rorządu oraz nowy układ dolotowy. zna ktoś kogoś takiego i sprawdzonego?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czym sterujesz jeżeli moge wiedzieć

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie wiem za bardzo o co pytasz ale jeżeli dobrze rozumuje to jednostki sterującej nie zmieniałem i jest tam orginalny komputer i jeżeli chciał byś wiedzieć więcej szczegułów to musisz zadać bardziej sprecyzowane pytania bo inaczej nie bardzo się domyślę o co pytasz :cry:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Juzio 1986 napisał/a:
nie wiem za bardzo o co pytasz ale jeżeli dobrze rozumuje to jednostki sterującej nie zmieniałem i jest tam orginalny komputer i jeżeli chciał byś wiedzieć więcej szczegułów to musisz zadać bardziej sprecyzowane pytania bo inaczej nie bardzo się domyślę o co pytasz :cry:


dobrze zrozumiałeś :) gdybyś adaptował zewnętrzna jednostke ST (stand alone) to bym mógł doradzić. Ale z originalnym sterownikiem nie pomogę. Jedyna firma jaka mi przychodzi na myśl to V-tech ale cena pewnie będzie indywydualna - więc i wysoka.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kontaktowałem się już z tą firmą i na drodze przez e-mail nie byłem zadowolony wogóle nie interesują się potencjalnm klientem. A poradzisz jak zmienić jednostkę sterującą? może wtedy będzie łatwiej? :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no wcale sie im nie dziwie :)
wygląda to tak. Wszystko zależy od tego co teraz masz. Jeżeli jest mocno zmodyfikowany (przykładowo turbo) nie obejdzie się bez sterownika. U ciebie próbował bym założyć świnke. Za swoich czasów bawiłem się DET3 i myślę że jest najlepszym rozwiązaniem ponieważ producent mocno rozbudowuje możliwości sterownika za pomoca zmiany oporgramowania. Dla łatwego i dobrego strojenia dobrze by było założyć sonde szerokopasmowa LZC-1 i EGT. Być może obejdzie się bez, ale to jest zależne od urządzeń jakie posiada twoja fura. Koszt DET3 jest w granicach 600zł, lambda 1400zł a EGT 400zł (to sa ceny z górnej półki).
Samemu nie radzę się tym bawić :/
jeżeli finansowo i czasowo ogarniesz temat to można podziałać.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
fajnie dzięki za informację kolego jeżeli chciał byś jeszcze pomóc pisz prywatną wiadomość z numerem telefonu i jak będzie sposobność to przypiwku (ja stawiam :D ) omówimy szczególy techniczne wyjaśnisz mi kilka spraw trzeba się uczyć cały czas :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
fajnie by było gdybyś sie podzielił z nami jak Ci to wyszło :r07x0
mieszkasz na końcu świata więc ciężko będzie, ale jest to do wykonania :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na pewno się pochwalę ale to dopiero w maju będzie albo jeszcze później poszczególne przeróbki strasznie długo trwają i są pieniężno-chłonne :) ale dla audi wszystko ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 52.14.121.242 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa