Elementy silnika » Czujnik temperatury paliwa (A4 1.9 TDI)
Odpowiedz do tematu
 Czujnik temperatury paliwa (A4 1.9 TDI)
problemik jest taki. :->
szukam czujnika temperatury paliwa w AUDI A4 1,9 TDI 90 KM silniczek AHU. Normalnie nie mam pojęcia gdzie się znajduje. Szukałem przed filtrem za filtrem ale nic odpowiadającemu takiemu czujnikowi nie znalazłem. Jest jeszcze jedna opcja, a mianowicie to , że czujnik znajduje się w pompie wtryskowej :-? I tu rodzi się moje kolejne pytanie: Gdzie dokładnie jest ten czujnik, jak wygląda no i czy mogę go sam wymienić bez potrzeby ustawiana ponownie pompy. POMOCY :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Czujnik temperatury paliwa
WOJTAS-AUDI A4 napisał/a:
czujnik znajduje się w pompie wtryskowej :-?

Niestety tam się znajduje.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ojoooojoj :-> tak właśnie się spodziewałem. Zawsze wiatr w oczy :zdziwko: To teraz jest małe pytanko gdzie dokładnie jest ten czujnik na pompie? Czy jest on do wymiany w domowych warunkach czy trzeba odkręcać nastawnik i ponownie ustawiać dawkę paliwa ( bo powiem szczerze, że nie pamiętam aby był gdzieś czujnik pod nastawnikiem, bo kiedyś odkręcałem go, jak mi się pompa przytarła, ale robiłem to razem z kolegą z innego forum, który miał to obcykane). Jest chyba możliwość odkręcenia górnej pokrywy nastawnika bez przestawiania dawki paliwa 8/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
WOJTAS-AUDI A4 napisał/a:
ojoooojoj :-> tak właśnie się spodziewałem. Zawsze wiatr w oczy :zdziwko: To teraz jest małe pytanko gdzie dokładnie jest ten czujnik na pompie? Czy jest on do wymiany w domowych warunkach czy trzeba odkręcać nastawnik i ponownie ustawiać dawkę paliwa ( bo powiem szczerze, że nie pamiętam aby był gdzieś czujnik pod nastawnikiem, bo kiedyś odkręcałem go, jak mi się pompa przytarła, ale robiłem to razem z kolegą z innego forum, który miał to obcykane). Jest chyba możliwość odkręcenia górnej pokrywy nastawnika bez przestawiania dawki paliwa 8/

Pozycja nr 29

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Już sobie wszystko ustaliłem. Na przyszłość jakby ktoś miał problemik z czujnikiem temperatury to postaram się zrobić sesję rozbieraną zmierzającą do wymiany tego czujnika tylko jeszcze muszę posprawdzać na VAG - u :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
WOJTAS-AUDI A4 napisał/a:
Już sobie wszystko ustaliłem. Na przyszłość jakby ktoś miał problemik z czujnikiem temperatury to postaram się zrobić sesję rozbieraną zmierzającą do wymiany tego czujnika tylko jeszcze muszę posprawdzać na VAG - u :mrgreen:

Garaż ATT tylko czeka na tego typu atrakcje. :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika 

[ IP: 3.15.2.78 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa