Pozostałe tematy » [C4]Kopci
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 
Darek , a na ile Cię wycenił ?? I to znajomek jakiś , czy normalnie po cenie ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
za robote z czesciami ok 1000zł bo to kolega :oops:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mamo :shock: muszę popytać ile u nas .............straszne pieniądze

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ale on mówił,że też uszczelka i planowanie i jeszcze miał mi coś jeszcze robić jakiś zimmering czy coś przy okazji ... :-?


on zawsze miał "dobre ceny"ale i usługi też idą w parze z ceną więc nie szukam nigdzie indziej bo jestem zadowolony ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Spoko , jak z uszczelkami i planowaniem głowicy , to luz ,ja myślałem ,że sama robocizna + części , planowanie itd. czyli wyszło by z 2 , 2,5 tyś.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli 1000zł jest ceną końcową, to nie jest to wygórowana kwota. Planowanie, uszczelka i uszczelniacze i to razy 2 - nie ma tragedii. Z tego co słyszałem, to dobrze wykonana praca powinna zawierać również planowanie.
Swoją drogą nie musisz wchodzić teraz w temat prawie kapitalki jeżeli nie ma potrzeby demontowania głowic - no chyba że masz ochotę i fundusze na poprawienie jakości.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
dobrze wykonana praca powinna zawierać również planowanie
Właśnie podobno , przy zdjęciu głowicy(głowic) powinno się je planować. Choć znam , też opinie ,że to bzdura. Ja uważam , że tak , tak samo , jak nie wymienia się jednej strony hamulców, czy , o Boże , używane tarcze , czy klocki , bo i takich "mechaniorów" znam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
dobrze wykonana praca powinna zawierać również planowanie
Właśnie podobno , przy zdjęciu głowicy(głowic) powinno się je planować. Choć znam , też opinie ,że to bzdura. Ja uważam , że tak , tak samo , jak nie wymienia się jednej strony hamulców, czy , o Boże , używane tarcze , czy klocki , bo i takich "mechaniorów" znam

Napisałem podobno, bo nie jestem mechanikiem, a są to słowa osoby kompetentnej. Każda głowica po jakimś czasie odkształci się od swoich wymiarów i przy jej ponownym montażu zalecane jest jej wcześniejsze planowanie.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wiec , właśnie, znam taką samą opinię na ten temat :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jeśli chodzi o uszczelniacze , to tak jak pisał piecka jest do tego przyrząd , ale nie każdy mechanik go posiada. Najlepiej gdyby udało Ci się znaleźć kogoś kto takim przyrządem dysponuje, bo wtedy znacznie zjedziesz z kosztów. Co do głowicy to po zdjęciu powinna być bezwzględnie splanowana, bo inaczej będzie kupa, tak jak napisał Adi każda głowica odkształca się i po demontażu i planowanie jest konieczne.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki chłopaki , jak coś będę pytał i co za tym idzie męczył Was ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Dzięki chłopaki , jak coś będę pytał i co za tym idzie męczył Was ;-)

Ja nie widzę innej opcji. :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
jest do tego przyrząd



nic innego jak ciśnienie ,które "dociska zawór" i jest "luźny"uszczelniacz...

ale zdarza się nawet najlepszym ,że zawór"wpada" i trzeba "rozbierać"... :roll:


Pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.144.35.148 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa