Układ hamulcowy » [Audi 100 c4] Hamulce (pęknięte przewody)
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [Audi 100 c4] Hamulce (pęknięte przewody)
Witam.
Wczoraj miałem nie miłą sytuację mianowicie pedał hamulca wpadł w podłogę i nie mogłem zahamować, na szczęście nic nie jechało przez skrzyżowanie i obyło się bez kolizji.
O dziwo pękł gumowy przewód idący w nadkolu, ale że nie mogłem go za nic na świecie odkręcić, musiałem przeciąć prawdopodobnie mosiężną rurkę idącą do ABS'u i co teraz czy dostanę takową w sklepie motoryzacyjnym, czy ASO wita chodzi o mosiężną i gumową z tego co sie dowiadywalem to odkręcenie tej gumowej graniczy z cudem jedną stronę sie udało idącą od koła ale drugiej przy nadkolu nie dałem rady i musiałem uciąć i przy pompie ABS'u również. Jest możliwość dostania takowych przewodów w zwyklym sklepie ?? i co dalej zrobić chyba przejże wszystkie gumowe prawdopodobnie padł ze starości

Postaw piwo autorowi tego posta
 
przewód hamulcowy kupisz w sklepie motoryzacyjnym. najlepiej zmierzyć potrzebna ilość żeby od razu zrobili grzybki. Złącze też powinieneś bez problemu dostać a przewody gumowe również.
jeżeli nawet po dwukrotnym nadepnięciu nie hamowało Ci żadne koło to zregeneruj pompkę, ponieważ usterka na jednym kole nie powoduje całkowity brak hamulca. Druga sekcja powinna jak najbardziej działać.

Wystawiono 1 piw(a):
Stratoss
Postaw piwo autorowi tego posta
 
wszystko co chciałem wiedzieć się dowiedziałem temat do zamknięcia a nawet do wywalenia do kosza aby nie zaśmiecał forum dzięki za odpowiedz:)

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ hamulcowy 

[ IP: 3.139.80.15 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa