Układ hamulcowy » Audi A8 D2 Kontrolka klocków
Odpowiedz do tematu
 Audi A8 D2 Kontrolka klocków
Czy jest możliwość coś przerobić żeby zniknął symbol powiadomienia o zużytych klockach? Denerwuje mnie że nie idzie go wyłączyć bo nie można nic na FISie sprawdzić... Od razu mówię że nie traktuję tego jako metody naprawy klocków :mrgreen: (hehe) a podniesienie stanu wiedzy oraz chwilowe odciągnięcie wymiany w czasie (do przyszłego tygodnia bo teraz czasu nie mam)

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi A8 D2 Kontrolka klocków
Audi202 napisał/a:
Czy jest możliwość coś przerobić żeby zniknął symbol powiadomienia o zużytych klockach? Denerwuje mnie że nie idzie go wyłączyć bo nie można nic na FISie sprawdzić... Od razu mówię że nie traktuję tego jako metody naprawy klocków :mrgreen: (hehe) a podniesienie stanu wiedzy oraz chwilowe odciągnięcie wymiany w czasie (do przyszłego tygodnia bo teraz czasu nie mam)
Nie trzeba nic przerabiać wystarczy zmienic kodowanie zegarów i wyłaczyc kontrole okładzin. Masz dostep do VAGa?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mam dostęp ale myślałem coś na zasadzie obcięcia/zwarcia jakichś przewodów. Da się tak czy tylko vag? Dodam, że nie mam zdartych klocków (mają jeszcze pół około) ale co jakiś czas się to włącza. Dziś na przykład się nie włączyło. Nie wiem dlaczego...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Audi202 napisał/a:
Mam dostęp ale myślałem coś na zasadzie obcięcia/zwarcia jakichś przewodów. Da się tak czy tylko vag? Dodam, że nie mam zdartych klocków (mają jeszcze pół około) ale co jakiś czas się to włącza. Dziś na przykład się nie włączyło. Nie wiem dlaczego...
najprawdopodobniej uszkodzony jest kabel lub sama wtyczka dochodzaca do klocków, najlepiej to zrzucić koła i szukac mechanicznych uszkodzeń wtyczki lub samego przewodu (przetarcia, załamania). Nawet jesli wtyczka bedzie ok to dobrze ja prysnac np WD40

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Yhm no coś w tym jest może co mówisz bo na nierównościach mi się wczoraj zapalało. Sprawdzę to w wolnej chwili i się odezwę :)

Dziękuję Ci Kolego że jesteś pomocny :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Audi202 napisał/a:
Yhm no coś w tym jest może co mówisz bo na nierównościach mi się wczoraj zapalało. Sprawdzę to w wolnej chwili i się odezwę :)

Dziękuję Ci Kolego że jesteś pomocny :)
nie ma problema ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A tak normalnie to ile można przejechać na tych klockach hamulcowych jeśli zapali się kontrolka? Bo mnie chyba też czeka wymiana ale najbliższe dwa tygodnie mam zajęte.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ttoomm napisał/a:
A tak normalnie to ile można przejechać na tych klockach hamulcowych jeśli zapali się kontrolka? Bo mnie chyba też czeka wymiana ale najbliższe dwa tygodnie mam zajęte.
u mnie po zapaleniu się klocków spokojnie bachnąłem jeszcze prawie tysiaka, jest spory zapas.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dla mnie to tydzień jazdy więc nie spory :P U mnie szczęście całe klocków mam jeszcze dużo coś nie łączyło bo już mam OK :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ hamulcowy 

[ IP: 3.129.249.105 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa