[V8 D11] ustawienie krokowego
Czy krokowy ma tak wygladac po zdemontowaniu jego? Powienien tylko tyle byc otwarty czy raczej moj jest uszkodzony? Oczywiwscie nie bez powodu pytam gdyz VAG pokazuje blad biegu jałowego
Sory za jakość zdjęcia troche sie rozmyło
Krokowiec w spoczynku jest zamknięty, a po włączeniu zapłonu otwiera się na maksa - jeżeli jest sprawny
Twój wygląda jakby się nie domykał lub zablokował. Włącz zapłon i podłącz kostkę - będziesz widział czy żyje
Wypłucz go w benzynie.
Był wypłukany w ropie polepszyło sie troche ale po wykreceniu go i właczeniu zaplonu sie nie rusza wogole. Caly czas jest przytwarty / niedomknięty. Moge go palcem zamknąć do konca ale nie otworzyc czyli tak ma byc raczej.
Uważam, że płukanie w ropie nic nie da, bo z racji swych właściwości ropa co najwyżej Ci go nasmaruje, a Ty potrzebujesz go wyczyścić.... dlatego jeżeli przepłuczesz/namoczysz go w benzynie tak jak Adi napisał to powinien rozpuścić się syf, który zbiera się wewnątrz

no i jeżeli jest jeszcze dla niego szansa to zagada
mój tak samo jest otwarty a w drugiej v'ce która u mnie stoi również.
dodam że świeżo płukane.
wyczyściło go bo wypłyneło sporo syfu no i było widac po ko9lorze w srodku ze jest czysty ale jutro go zamocze na noc w benzynie to bede pewny ze jest czysty