 |
|
[V8 D11] ustawienie krokowego |
| Autor |
Wiadomość |
kopkoi

Model: V8
Silnik: 3,6 PT
Zasilanie: Pb 98
Nadwozie: sedan/limuzyna/quattro
Pomógł: 1 raz Wiek: 35 Dołączył: 18 Sty 2012 Wszystkie posty: 131
     
Piwa: 1/1 Skąd: Suwałki
|
|
|
|
 |
Gwidi
Cygaro driver


Model: C3/C3
Silnik: AAR/NF
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Sedan/Avant
Pomógł: 4 razy Wiek: 43 Dołączył: 06 Wrz 2010 Wszystkie posty: 422
     
Piwa: 14/1 Skąd: Szczecinek
|
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012 08:30
|
|
|
Krokowiec w spoczynku jest zamknięty, a po włączeniu zapłonu otwiera się na maksa - jeżeli jest sprawny
Twój wygląda jakby się nie domykał lub zablokował. Włącz zapłon i podłącz kostkę - będziesz widział czy żyje |
_________________ Pozdrawiam Cię Gość
Piszę poprawnie po polsku.
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012 10:13
|
|
|
Wypłucz go w benzynie. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
kopkoi

Model: V8
Silnik: 3,6 PT
Zasilanie: Pb 98
Nadwozie: sedan/limuzyna/quattro
Pomógł: 1 raz Wiek: 35 Dołączył: 18 Sty 2012 Wszystkie posty: 131
     
Piwa: 1/1 Skąd: Suwałki
|
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012 11:22
|
|
|
Był wypłukany w ropie polepszyło sie troche ale po wykreceniu go i właczeniu zaplonu sie nie rusza wogole. Caly czas jest przytwarty / niedomknięty. Moge go palcem zamknąć do konca ale nie otworzyc czyli tak ma byc raczej. |
|
|
|
|
|
 |
Gwidi
Cygaro driver


Model: C3/C3
Silnik: AAR/NF
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Sedan/Avant
Pomógł: 4 razy Wiek: 43 Dołączył: 06 Wrz 2010 Wszystkie posty: 422
     
Piwa: 14/1 Skąd: Szczecinek
|
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012 12:13
|
|
|
Uważam, że płukanie w ropie nic nie da, bo z racji swych właściwości ropa co najwyżej Ci go nasmaruje, a Ty potrzebujesz go wyczyścić.... dlatego jeżeli przepłuczesz/namoczysz go w benzynie tak jak Adi napisał to powinien rozpuścić się syf, który zbiera się wewnątrz no i jeżeli jest jeszcze dla niego szansa to zagada |
_________________ Pozdrawiam Cię Gość
Piszę poprawnie po polsku.
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012 17:56
|
|
|
mój tak samo jest otwarty a w drugiej v'ce która u mnie stoi również.
dodam że świeżo płukane. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
kopkoi

Model: V8
Silnik: 3,6 PT
Zasilanie: Pb 98
Nadwozie: sedan/limuzyna/quattro
Pomógł: 1 raz Wiek: 35 Dołączył: 18 Sty 2012 Wszystkie posty: 131
     
Piwa: 1/1 Skąd: Suwałki
|
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012 19:26
|
|
|
wyczyściło go bo wypłyneło sporo syfu no i było widac po ko9lorze w srodku ze jest czysty ale jutro go zamocze na noc w benzynie to bede pewny ze jest czysty |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elementy silnika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |