Pozostałe tematy » [100 c4 20 16v] błędy przepływomierza
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [100 c4 20 16v] błędy przepływomierza
witam audi 100 c4 20 16v 6a diagnoza waga błąd 514 czujnik zapłonu błąd sporadyczny , 520 przepływomierz / masomierz powietrza G70 G19 , 516 styk biegu jałowego F60 ,1257 zawór biegu jałowego N71 MAM TAKIE PYTANIE CZY DA SIĘ TEN PRZEPŁYWOMIERZ NAPRAWIĆ

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: AUDI Z BŁEDAMI WTRYSKU
WASYL napisał/a:
MAM TAKIE PYTANIE CZY DA SIĘ TEN PRZEPŁYWOMIERZ NAPRAWIĆ

To zależy co w nim jest uszkodzone. Błąd przepływomierza jak i pozostałego osprzętu nie musi zaraz oznaczać jego usterki. Podałeś za mało danych o błędach.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
514 Czujnik zapłonu-błąd sporadyczny usunięty. Zapłon był opóźniony i błąd usunięty. 516 USUNIĘTY. linka gazu była za mocno naciągnięta nie wł. i wył. styku i zginął błąd 1257 Zawór biegu jałowego. przepływomierz maso-mierz powietrza G70 G19 pojawia się po 2-3 godzinach jazdy. Najpierw odłączyłem kable od instalacji LPG stop K-jetronik.Niunia na benzynie odpaliła na tyk lecz ją zalewało układ paliwowo-powietrzny rozkalibrowany. kopciła raz na biało raz na czarno. Zabrałem się do regulacji oczywiście pod strachem pierwszy raz i myślę że mi się udało. Obroty stoją murem na 1000 obr. min. brak dymu. DZIŚ Pali jeździ i czekam czy rano zapali CZY NIE????????????. 1,5 roku walki z mechanikami i guzik musiałem się zabrać za to sam... Jaką instalację LPG najlepiej zamontować do AUDI 100 C4 2.0 16V Silnik 6a. ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
WASYL napisał/a:
Jaką instalację LPG najlepiej zamontować do AUDI 100 C4 2.0 16V Silnik 6a


proste silniki do zagazowania, tutaj możesz sobie pozwolić na coś tańszego.
firm do wyboru :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 52.14.99.96 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa