Forum AUDI TECH TEAM
Stajnia Klubowa
|
Kontakt
|
FAQ
|
Szukaj
|
Nasze auta
|
Zaloguj
|
Rejestracja
Elektryka i elektronika » A4 b5 Rozpiska wtyczek od licznika
Forum AUDI TECH TEAM
»
Forum Techniczne
»
Audio, nawigacja, oraz elektryka i elektronika
»
Elektryka i elektronika
Odpowiedz do tematu
Halski
Pon 22 Lip, 2013 07:14
A4 b5 Rozpiska wtyczek od licznika
Witam, poszukuje rozpiskę wtyczki od licznika. Które kolory za co odpowiadają.
Posiadam licznik o nr 8D0 919 034F
Pozdr
Odpowiedz do tematu
Nie możesz
pisać nowych tematów
Nie możesz
odpowiadać w tematach
Nie możesz
zmieniać swoich postów
Nie możesz
usuwać swoich postów
Nie możesz
głosować w ankietach
Nie możesz
załączać plików na tym forum
Nie możesz
ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Skocz do:
Wybierz forum
Forum AUDI TECH TEAM
|-- Witamy na forum AUDI TECH TEAM
| |--Sprawy organizacyjne, oraz klubowe
| | |--Sprawy organizacyjne i klubowe
| | |--Pomoc techniczna tycząca forum
| | |--Ogłoszenia i regulaminy
| | |--Pomoc koleżeńska
| | |--Pomóż potrzebującym
| | |--Podziękowania
| |--Powitanie
|--Przedstaw swoje Audi
| |--Nasze Audiczki - opisy, zdjęcia, modyfikacje
| | |--Audi 80/90
| | |--Audi 100/200
| | |--Audi A3
| | |--Audi A4
| | |--Audi A5
| | |--Audi A6
| | |--Audi S/RS
| | |--Audi A8/V8
| | |--Pozostałe modele Audi
| | |--Oldtimery Audi
|--Dowiedz się więcej o AUDI
| |--Tylko prawdziwe samochody..
| |--Rozwiązania techniczne Audi
| |--Audi w sporcie
| |--Nowości
| | |--Koncepty
| | |--Audi tuning
| | |--Z ostatniej chwili
|--Diagnoza komputerowa, VAG
| |--Diagnoza komputerowa, VAG
|--Forum Techniczne
| |--Pytajnik, czyli zielono mi ;)
| |--Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski
| |--Silniki benzynowe i zasilane LPG
| | |--Elementy silnika
| | |--Turbodoładowanie
| | |--Pozostałe tematy
| | |--Układ dolotowy i wydechowy
| |--Silniki wysokoprężne - diesel
| | |--Elementy silnika
| | |--Turbodoładowanie
| | |--Pozostałe tematy
| | |--Układ dolotowy i wydechowy
| |--Układ napędowy i skrzynie biegów
| | |--Napęd przedni
| | |--Quattro
| | |--Skrzynie manualne
| | |--Skrzynie automatyczne
| |--Zawieszenie, hamulce i układ kierowniczy
| | |--Zawieszenie
| | |--Układ hamulcowy
| | |--Układ kierowniczy
| |--Nadwozie, wyposażenie i wnętrze
| | |--Blacharstwo i lakiernictwo
| | |--Tapicerka, dywany, plastiki itp.
| | |--Klimatyzacja
| | |--Pozostałe tematy
| |--Tuning
| | |--Chiptuning i tuning mechaniczny
| | |--Tuning wizualny
| | |--Projekty i ich rezultaty
| |--Audio, nawigacja, oraz elektryka i elektronika
| | |--Car Audio
| | |--GPS i GSM
| | |--Elektryka i elektronika
| | |--Czujniki, kody i schematy
| | |--Pozostałe tematy
|--Przeróbki i porady, czyli zrób to sam
| |--Zrób to sam - gotowe recepty
|--Zakup samochodu Audi
| |--Kupujemy Audi
| | |--Audi 80/90
| | |--Audi 100/200/V8
| | |--Audi A2/S2
| | |--Audi A3/S3
| | |--Audi A4/S4
| | |--Audi A5/S5
| | |--Audi A6/S6
| | |--Audi A8/S8
| | |--Pozostałe modele Audi
|--Targowisko
| |--Sprzedam - ogłoszenia na forum
| | |--Samochody
| | |--Części samochodowe
| | |--Car Audio, GPS i GSM
| | |--Inne przedmioty
| |--Kupię - ogłoszenia na forum
| | |--Samochody
| | |--Części samochodowe
| | |--Car Audio, GPS i GSM
| | |--Inne przedmioty
|--Nasi Partnerzy handlowi
| |--Sklepy
| |--Usługi
|--Hyde Park
| |--Polecane i niepolecane warsztaty, sklepy i hurtownie
| | |--Polecane warsztaty, sklepy itp.
| | |--Negatywne opinie
| |--Temida radzi
| |--Po godzinach
| | |--Gadu gadu
| | |--Humor
| | |--Szafa Grająca
| | |--Film, książka, teatr, gry
| | |--Sport
| | |--Rocznice, święta, życzenia
|--Spotkania i imprezy
| |--Spotkania, imprezy, zloty
| | |--Ogólnopolskie
| | |--Kujawsko-pomorskie
| | |--Zachodniopomorskie
| | |--Warmińsko-mazurskie
| | |--Mazowieckie
| | |--Łódzkie
| | |--Dolnośląskie
| | |--Opolskie
| | |--Lubelskie
| | |--Małopolskie
| | |--Lubuskie
| | |--Podkarpackie
| | |--Podlaskie
| | |--Pomorskie
| | |--Śląskie
| | |--Świętokrzyskie
| | |--Wielkopolskie
Losowe tematy » Elektryka i elektronika
świeci się kontrolka systemu, którego auto nie ma
•
Wentylator elektryczny Audi V8 D11
•
świece żarowe nie grzeją VW Bora 1.9 130 km
•
Czujnik położenia pedału sprzęgła
•
AUDI A4 B7 Dodanie Nowego Kluczyka
•
Problem ze środkowym wyswietlaczem
•
Swiatla audi q7
•
A4 1.8 kontrolka ciśnienia oleju.
•
A8 D3 problem z lampami biksenon
•
Obrotomierz oszalał Podnosi się samoczynnie
•
Problem z MMI- Pomocy
•
audi 100 c3 grzane tyłki przednie fotele
•
Wieszający się komputer MMI, dziwny dzwiek zza czytnika DVD
•
Poduszka powietrzna-kontrolka
•
Prawdopodobnie uszkodzony alternator?
•
Audi A6 C4 - nie działa tempomat
•
Problem zFIS
•
A4 B5 99r. - wymiana licznika
•
Jak dorobić drugi kluczyk scyzoryk ?
•
licznik jeager - problem
•
komunikaty świateł na wyswietlaczu
•
Modele i zamienniki zegarów A6 C5
•
komputer silnika MC
•
Wiązka elektryczna do haka
•
Nie działa elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego
•
Kodowanie akumulatora
•
a4 b6 brak napięcia w gnieżdzie do podłączenia przyczepy
•
Czy licznik z disla będzie pasował do benzyniaka?
•
Błąd U48023 W ABS
•
Montaż 3Dcolor MFD.
[ IP:
216.73.217.85
]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]
Powered by
phpBB
modified by
Przemo
© 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja
PCserwis
®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM
|
Polityka Prywatności
|
Stajnia Klubowa