Car Audio » [a4 b6] Navigation plus audi
Odpowiedz do tematu
 
Sądzę, że z tym będziesz mieć problem. Zdejmij górna pokrywę obudowy i pstryknij fotkę mechanizmu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tego się obawiałem:/ to jest zdjęcie góry

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To jest czytnik DX. Wychodzi na to, że masz przeróbkę. Tak jak już pisałem dolna część RNS to non DX, górna (czytnik) to DX. Jeżeli czytnik odbierze sygnał GPS, to powinno wszystko zadziałać. Polskiego menu do non DX niestety nie ma.
pzdr

Wystawiono 1 piw(a):
pawlos65
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wielkie dzieki za pomoc :) polskie menu nie jest takie ważne, grunt żeby navi dobrze działała. A jeszcze, możecie kogoś ogarniętego w tym temacie polecić z okolic Krakowa? bo chciałbym doprowadzić podłączenie tej navi do porządku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jedź do Adiego. Z Krakowa to masz jak w mordę strzelił autostradą. Jest co prawda nie najbliżej ;P ale jakość liczy się bardziej niż kilka zł na paliwo.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A gdzie Adi urzęduje? :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie wiem czy mogę publicznie napisać dokładnie ale dla informacji żebyś mógł określić czy chcesz jechać to autostradą A4 praktycznie do końca na zachód. Zgorzelec i te inne sprawy. Byłem (a też mam kilka godzinek drogi) i polecam także Tobie. Umów się i uwierz że droga zwraca się w fachowości naszego guru ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Będę planował jeszcze kilka ulepszeń do swojej a4, więc pewnie wybiorę się do niego z kilkoma sprawami :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
:ok:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wracając jeszcze do problemu z navi. Dzisiaj podłączyłem antenę gps, odebrało mi kilka satelit i pokazało prawidłowe współrzędne, ale nadal jest tak jak poprzednio, nie widać mapy nawet na najmniejszym zoomie. i już nie mam pojęcia co może jej dolegać. A jest jakiś nowszy soft od tego co ja mam, nie musi być po polsku?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawlos65 napisał/a:
Wracając jeszcze do problemu z navi. Dzisiaj podłączyłem antenę gps, odebrało mi kilka satelit i pokazało prawidłowe współrzędne, ale nadal jest tak jak poprzednio, nie widać mapy nawet na najmniejszym zoomie. i już nie mam pojęcia co może jej dolegać. A jest jakiś nowszy soft od tego co ja mam, nie musi być po polsku?

Powinno zadziałać. Kiedyś złożyłem taką hybrydę i latało.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
spróbuje nagrać filmik żeby pokazać co dokładnie mi się dzieje.


link do filmiku: http://youtu.be/Sl2Kruiz-pY . nie wiem czy to istotne, ale do nawigacji nie jest wpięty sygnał GALA oraz pin 4 KL 15 i pin 5 DFA_L.

[ Dodano: Sro 26 Lis, 2014 21:39 ]
jak myślicie czym to może być spowodowane?

[ Dodano: Nie 30 Lis, 2014 17:26 ]
a jeszcze jedno pytanie. Mogę w miejsce gala podłączyć ten sam sygnał co do DFA_L?

Postaw piwo autorowi tego posta
 FIS
Witam.

Mam taki problem, pytanie kieruję głównie do Adi202, bo widzę, że bardzo się zna.

Auto a3 8l 2001r. Zmieniłem radio concert na RNS-D i chcę odpalić FISA.

Podłączone mam według schematu tj.
tuner tmc:
pin 2 do pin 6 w liczniku szara kostka.
pin 3 do pin 5 licznik,
pin 8 do pin 26 kostka navi,
pin 9 do 13 kostka navi.
Zasilanie wziąłem z czerwonej kostki od telefonu (zasilanie po stacyjce) i masę z brązowego od masy rnsd. I nie działa FIS po kodowaniu, kanał 62 nie działa...
W takim połączeniu climatronic jakby wariuje bo mocniej świeci podświetlanie tego wyświetlacza temperatury..

Co może być źle?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
http://www.audi-tech-team...h-team-vt15.htm
Punkt 1.7

Uzupełnij rok modelowy pojazdy w profilu.

I jak zadbasz o takie sprawy to pewnie fachowcy zechcą Ci pomóc.

Wystawiono 1 piw(a):
Darknez
Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: FIS
Darknez napisał/a:
kanał 62 nie działa...

Co to znaczy nie działa? Jakieś błędy w zegarach? RNS to model DX?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 18.119.133.96 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa