Car Audio » [a4 b6] Navigation plus audi
Odpowiedz do tematu
 
obecnie mam 0017 a i jakie przewody antenowe potrzebuje z tunerboxa do RNS?Czarna kostke posiadam ale oprócz niej jeszcze cos musze.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wpisz 207. Tuner TMC podłaczony jest między anteną a RNS więc potrzebujesz 2 przejściówki antenowe - między anteną radiową a tunerem i miedzy tunerem a RNS.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Głośniki przednie graja :) .A co do kabli antenowych to nigdzie nie mogę ich znaleść oprócz całego zestawy na allegro :/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kup zestaw lub nie podłączaj anten. Funkcja TMC i tak u nas jest do bani.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
po zakupie emulatora zmieniarki i podlaczeniu do kostki iso okazało sie że w 8 pinowej kostce niemam wogóle kabli :/ . Powie mi ktoś z kod je ewentualnie pociagnać?Czy wystarczy tylko + i -?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
YamahaRone napisał/a:
po zakupie emulatora zmieniarki i podlaczeniu do kostki iso okazało sie że w 8 pinowej kostce niemam wogóle kabli :/ . Powie mi ktoś z kod je ewentualnie pociagnać?Czy wystarczy tylko + i -?
Sprecyzuj to, bo nie rozumiem o co chodzi. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam , zakupiłem navigation plus RNS-D , obecnie mam symphony II , i teraz pytanko wyjołem radyjko i w to miejsce po podłaczeniu kostek w swoje miejsce navi mi nieodpala , prosze mi pomóc jesem zielony w elektronice samochodowej , niewiem co mam zrobic zeby ta navi odpaliła , czytałem w pierwszym poscie ze nalezy poprowadzic dodatkowe zasilanie pod safe , ale skad mam to zaislanie poprowadzic zeby ta nawi wkoncu odpaliła.??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Musisz podłączyć Safe oraz stacyjkę. Jeżeli wcześniej miałeś Symphony, to we wtycze będziesz mieć tylko 3 przewody w górnym szeregu plus i diagnozę (kline) i w dolnym masę. Musisz dorzucić zworę z plusa w otwór między plusem a diagnozą, oraz w otwór w dolnym rzędzie (pod diagnozą) sterowanie ze stacyjki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Rozumiem a pod to safe to mam ciągnąć zasilania z aku z plusa na safe??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
razor38 napisał/a:
Rozumiem a pod to safe to mam ciągnąć zasilania z aku z plusa na safe??

Z plusa radia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok.gala z licznika a canH i can L skąd mam pociągnąć i gdzie się wpiasc, muszę jeszcze sprawdzić czy w swoim symfony II były w kostce can H i can ,, jeśli będą to gdzie mam się wpisać w rns-d.?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
razor38 napisał/a:
Ok.gala z licznika a canH i can L skąd mam pociągnąć i gdzie się wpiasc, muszę jeszcze sprawdzić czy w swoim symfony II były w kostce can H i can ,, jeśli będą to gdzie mam się wpisać w rns-d.?

Z CANem nie wepniesz się do RNS. Potrzebujesz TMS. Na forum jest opisane bardzo dokładnie co z czym się je.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok dzięk, a te adaptery pług and play, warto kupić i podłączyć przez to?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Warto.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Super, czyli po podłączeniu adaptera już nietrzeba ciągnąć plusa na safe, tylko z licznika na gale dobrze mówię?

[ Dodano: Pią 13 Mar, 2015 16:35 ]
Zrobiłem mostek z plusa z radia na safe i dalej navi nieodpala.

[ Dodano: Pią 13 Mar, 2015 16:43 ]
I taki adapter chcę zakupić http://allegro.pl/adapter...163248141.html, czy on wystarczy zeby navi wkoncu odpaliła bez zadnych kombinacji i ciągniecia plus i minus itp , oprócz samej gali ???

[ Dodano: Pią 13 Mar, 2015 17:19 ]
Adi202, Witam , prosze o poradę wziołem plusa z radia zmostkowałem go i dałem na safe , navi nieodpala mi wogule , chcę zapytac czy musi byc to podłaczenie plusa na safe zeby nawi odpaliła , czy wystarczy sam plus i minus tak jak jest orginalnie z symphony II zeby navi chociaz odpaliła .?? pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa