Mam takie pytanie, czy sam prędkościomierz [zegary VDO] można przełożyć z benzyny do diesla i czy będzie dobrze pokazywać prędkość i naliczać kilometry? I czy sam prędkościomierz może być też z B4
Nie działa u mnie naliczanie kilometrów i małe i już teraz duże, prędkoćiomierz się zacina i spada na 0 w czasie jazdy, zeby znowu zaczał pokazywac, to trzeba kilukrotnie mocno ponaciskac ten bolec z prawej strony - nie od resetu kilometrów, tylko ten drugi mały przy wskazniku paliwa
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[80 B3 diesel]Zegary VDO
Re: [80 B3 diesel]Zegary VDO
sam prędkosciomierz będzie pasował pod warunkiem,że bedzie to VDO a nie UN4
| Astaroth napisał/a: |
| Mam takie pytanie, czy sam prędkościomierz [zegary VDO] można przełożyć z benzyny do diesla i czy będzie dobrze pokazywać prędkość i naliczać kilometry? I czy sam prędkościomierz może być też z B4
Nie działa u mnie naliczanie kilometrów i małe i już teraz duże, prędkoćiomierz się zacina i spada na 0 w czasie jazdy, zeby znowu zaczał pokazywac, to trzeba kilukrotnie mocno ponaciskac ten bolec z prawej strony - nie od resetu kilometrów, tylko ten drugi mały przy wskazniku paliwa |
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych