Elektryka i elektronika » Zasilanie ABS-u
Odpowiedz do tematu
 
Krzyhoo napisał/a:
no i kaplica :(
nie da się naprawić

czy ma ktoś może taką część na zbyciu?
no i czy to prawda że ten sterownik li i jedynie może być od 2.8q bez esp, żaden inny?
to Ty nie masz ESP???? Napisz numer swojeo sterownika mam ich kilka , to zobaczę co da się zrobić ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ano nie mam esp, napisze Ci od razu jak go odzyskam, na razie dostałem info telefonicznie że kaput, dzięki!!!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo napisał/a:
ano nie mam esp, napisze Ci od razu jak go odzyskam, na razie dostałem info telefonicznie że kaput, dzięki!!!
spoko, czekam. pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie da rady naprawić oznacza już aż tak zdewastowaną elektronikę, czy komuś się nie chce? Ze względu na naszą starą i długą znajomość mogę spróbować tego wyzwania. Ale na początek podaj wszystkie dane twojej Niuni bo nie mogłem ich znaleźć na forum. Tj VIN oraz nr z agregatu ABS.
EDIT

W Twoim modelu występowały 2 rodzaje sterowników bez ESP z literką N i z E. Jeżeli nr na agregacie masz z literką A na końcu, to możesz się dowiedzieć u tego gościa http://allegro.pl/audi-vw...3685157606.html aukcja się zakończyła i nie było ofert kupna. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Nie da rady naprawić oznacza już aż tak zdewastowaną elektronikę, czy komuś się nie chce? Ze względu na naszą starą i długą znajomość mogę spróbować tego wyzwania. Ale na początek podaj wszystkie dane twojej Niuni bo nie mogłem ich znaleźć na forum. Tj VIN oraz nr z agregatu ABS.
EDIT

W Twoim modelu występowały 2 rodzaje sterowników bez ESP z literką N i z E. Jeżeli nr na agregacie masz z literką A na końcu, to możesz się dowiedzieć u tego gościa http://allegro.pl/audi-vw...3685157606.html aukcja się zakończyła i nie było ofert kupna. ;-)


o rany, ;)
wszystko Ci podam jak wrócę do domu bo nie mam ze sobą dowodu rej.
Parokrotonie próbowałem się dodać do stajni ze wszystkimi namiarami ale nie udało mi się,
wyskakiwały błędy i wszystko co dotychczas wstawiłem itd. się kasowało, więc po którymś razie się poddałem, bo było to maks :zly: pisałem do admina forum ale :cry:

no więc muszę go od kopa wytargać ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Spoko no stres. :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A który to numer, podesłali mi fotki samego sterownika i są trzy.
Czy może mam sprawdzić numer na pompie?

Adi Ty pw masz zablokowane?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo napisał/a:


Adi Ty pw masz zablokowane?

No niestety musiałem to zrobić. Od pomocy jest forum nie PW.

Podaj nr z obudowy pompy. Możesz również załączyć fotkę tej naklejki ze sterownika.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Krzyhoo napisał/a:


Adi Ty pw masz zablokowane?

No niestety musiałem to zrobić. Od pomocy jest forum nie PW.

Podaj nr z obudowy pompy. Możesz również załączyć fotkę tej naklejki ze sterownika.
pzdr


Pełna zgoda, no ale oficjalnie nie chcę pisać vin-u ;)
nie mogę załączać już fot bo jest jakiś problem z przepełneiniem, wrzucę zaraz linka, ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To wyślij mi na emila

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
Krzyhoo napisał/a:
no i kaplica :(
nie da się naprawić

czy ma ktoś może taką część na zbyciu?
no i czy to prawda że ten sterownik li i jedynie może być od 2.8q bez esp, żaden inny?
to Ty nie masz ESP???? Napisz numer swojeo sterownika mam ich kilka , to zobaczę co da się zrobić ;-)


Hej, no więc wczoraj wieczorem wrócił mój sterownik, nie dali rady, jeszcze jakiś inny chciał zobaczyć ale też się poddał, nr 0273004284, może masz?
Adi chcesz go zobaczyć? czy już marne szanse skoro tym razem dwóch już nie partaczy się poddało... w sumie nie mam już nic do stracenia :roll:

miłego Wam i Wielkie Dzięki za pomoc

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo napisał/a:
Pasiak napisał/a:
Krzyhoo napisał/a:
no i kaplica :(
nie da się naprawić

czy ma ktoś może taką część na zbyciu?
no i czy to prawda że ten sterownik li i jedynie może być od 2.8q bez esp, żaden inny?
to Ty nie masz ESP???? Napisz numer swojeo sterownika mam ich kilka , to zobaczę co da się zrobić ;-)


Hej, no więc wczoraj wieczorem wrócił mój sterownik, nie dali rady, jeszcze jakiś inny chciał zobaczyć ale też się poddał, nr 0273004284, może masz?
Adi chcesz go zobaczyć? czy już marne szanse skoro tym razem dwóch już nie partaczy się poddało... w sumie nie mam już nic do stracenia :roll:

miłego Wam i Wielkie Dzięki za pomoc

Zobaczyć mogę. Zrób dokładną fotkę całej powierzchni hybrydy. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wczoraj dostałem do naprawy sterownik ABS. Jak się okazało "nasi tu byli". Właściciel przyznał się, że znajomy próbował juz go naprawić i....... nie wyszło. Nie dziwię się że nie chce działać skoro jest w takim stanie.



W tle widać zaznaczone miejsca po ścieżkach i połączeniach mikroprocesora. Nad nim brakuje 2, a po lewej stronie 5. Połączenia są tak delikatne, że zbliżenie do nich gorący grot lutownicy powoduje dosłownie wyparowanie. Ścieżki wytrawione zostały przez gorącą kalafonie której nie używa się w tego typie elektroniki.
Tak więc, jeżeli w Twoim sterowniku są tego typu problemy, to faktycznie nie ma co w nim naprawiać.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wysłałem ci duże makro foty wetranaferem, nie doszły?
wole żebyś sam fachowym okiem ocenił ;) ))

scisk
K

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo napisał/a:
wysłałem ci duże makro foty wetranaferem, nie doszły?
wole żebyś sam fachowym okiem ocenił ;) ))

scisk
K

No nie doszły. Kiedy wysłałeś?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa