Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
problem z xenonami
Witam, miałem niedawno problem z prawym xenonem, okazało się ze przetwornica została zalana wodą. dziś rano kupiłem używaną przetwornice, nieco inną niż poprzednio, również valeo ale z kostka 4 pinową, w mojej było 6 pinów. W jednym i drugim przypadku do kostki dochodzą tylko 2 przewody ( + i - ). Przerobiłem nieco kostkę i zadowolony że działa jak należy wsiadam do auta i jadę. Po około 2-3 min wyskoczył błąd i obydwa xenony zgasły, po ponownym włączeniu znowu przez 2-3 min działają i gasną. Co może być przyczyną?? Proszę o szybką pomoc bo niedługo bedę miał 500 km do przejechania i muszę mieć sprawne światła
Podłącz Voltomierz na zasilaniu przetwornic i załącz światła (silnik załączony) Jeżeli przy napięciu 13V będą gasły, to winiłbym za to przetwornice.
dziękuję za pomoc, problem rozwiązany. Niestety padła jedna przetwornica i palniki. Wymienione i działa jak należy
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych