Elektryka i elektronika » Brzęczyk włączonych świateł.
Odpowiedz do tematu
 Brzęczyk włączonych świateł.
Problem jest następujący:

Nie działa brzęczek informujący o włączonych światłach. Jednak gdy zostawię auto z otwartymi drzwiami tak długo aż zgaśnie światło w samochodzie brzęczek zaczyna działać. Gdy zamknę drzwi i otworzę ponownie światło w środku świeci a brzęczyk znowu nie działa.

Pomoże ktoś?

[ Dodano: Nie 24 Cze, 2012 16:13 ]
Nikt nie wie co może być przyczyną powyższego zjawiska?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie ma teraz czasu na przeglądnięcie wszystkich twoich postów, ale czy masz jakiś dodatkowy alarm?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Już interesuje mnie tylko ten brzęczyk. Nie mam alarmu dodatkowego. Tylko ori alarm ale nie działa mi syrena tylko kierunki migają.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zbyszek_7 napisał/a:
Już interesuje mnie tylko ten brzęczyk. Nie mam alarmu dodatkowego. Tylko ori alarm ale nie działa mi syrena tylko kierunki migają.

To właśnie było pytanie nawiązujące do problemu z brzęczykiem. :-P
Jak nie zasnę przed laptokiem to wymienię wszystkie możliwości które wyczytam ze schematów - jest ich trochę więc trochę to potrwa.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok dzięki. Tak się zastanawiam, bo jest chyba gdzieś przy oświetleniu jakiś przekaźnik czasowy który wyłącza oświetlenie jeśli są dłużej otwarte drzwi. Ale co to ma wspólnego z brzęczykiem...- Głośno myślę bo być może to jest jakiś trop :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zbyszek_7 napisał/a:
Ok dzięki. Tak się zastanawiam, bo jest chyba gdzieś przy oświetleniu jakiś przekaźnik czasowy który wyłącza oświetlenie jeśli są dłużej otwarte drzwi. Ale co to ma wspólnego z brzęczykiem...- Głośno myślę bo być może to jest jakiś trop :)

Oświetleniem steruje pompka centralnego zamka tak jak informacją o otwartych drzwiach. Właśnie o tym samym pomyślałem,

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Masz podświetlenie stóp?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kiedyś odłączając pompkę naprawiał się brzęczyk. Ale myślałem że to wina starej pompki bo teraz mam inną..

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zbyszek_7 napisał/a:
Kiedyś odłączając pompkę naprawiał się brzęczyk. Ale myślałem że to wina starej pompki bo teraz mam inną..

To kojarzę, ale czy świeca ci się lampki pod konsolą jak otworzysz drzwi?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak świeci się wszystko jak należy. Od strony pasażera tylko nie działa podświetlenie stóp.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zbyszek_7 napisał/a:
Tak świeci się wszystko jak należy. Od strony pasażera tylko nie działa podświetlenie stóp.

Już prawie zasypiałem ..... :mrgreen: Odłącz lampkę strony kierowcy i zobacz czy się coś zmieni.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podświetlenie stóp po stronie kierowcy odłączyć i zobaczyć? Jutro to zrobie i wieczorem napisze. Dobranoc:D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zbyszek_7 napisał/a:
Podświetlenie stóp po stronie kierowcy odłączyć i zobaczyć? Jutro to zrobie i wieczorem napisze. Dobranoc:D

Jeszcze jedno... ta A4 nie była kiedyś pochodzenia angielskiego?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak, prawdopodobnie właśnie była przerabiana z anglika.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zbyszek_7 napisał/a:
Od strony pasażera tylko nie działa podświetlenie stóp


jeżeli to był angol to pewnie ta strona jest sterująca

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.141.198.146 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa