Forum AUDI TECH TEAM  strona głównaForum AUDI TECH TEAM  RSSForum AUDI TECH TEAM  na Facebooku
 Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
   

forum audiforum audiforum audi
forum audi
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Astaroth
Czw 12 Wrz, 2013 00:27
(A4 B6 2,5TDI) Awaria ABS ESP kontrolka.
Autor Wiadomość
grzesieklistek 


Model: A4
Silnik: 2,5TDI
Zasilanie: ON
Nadwozie: COMBI
Dołączył: 13 Mar 2013
Wszystkie posty: 2



Skąd: Stargard
Wysłany: Nie 17 Mar, 2013 22:38   (A4 B6 2,5TDI) Awaria ABS ESP kontrolka.
     



Witam
Dane autka A4 B6 2,5TDI bez qattro 163km, skrzynia manualna 6 biegowa.
Autko po odpaleniu pracuje najnormalniej na swiecie tzn. tak jak powinno, kiedy jade i praktycznie nie naciskam hamulca (nieraz udaje sie) wszystko gra, jednak kiedy czesto depcze hamulec ale mimo wszystko nie za kazdym razem zapala mi sie kontrolka zolta ABS, kiedy kontrolka sie nie swieci hamowanie dziala w 100% i ABS dziala (sprawdzone na sniegu i deszczu). Niestety narazie nie mam dostepu do kompa i bledow nie zdiagnozuje, jesli bede mial to w czym szukac. Dodam jeszcze, ze na Fisie pali mi sie caly czas kontrolka regulacji dynamicznej swiatel drogowych, tez niestety nie moge sprawdzic narazie czy to czujnik czy przewody no i co najwazniejsze czy przod czy tyl, bo bez sensu kupic oba, czy to czesta usterka w audi?
Zauwazylem rowniez, ze auto kiedy jest na luzie i stoi to delikatnie drga, nie zawsze ale kiedy swieci kontrolka jest to bardziej odczuwalne, moze i swiruje ze bardziej ale tak czy siak czuc drgania, a autko pali normalnie wiec jakie choroby wtryskow raczej odpadaja, rozrzad byl wymieniany przez poprzedniego wlasciciela (no podobno, papiery mam).
Pozdrawiam i dziekuje z gory za sugestie i pomoc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 588 razy
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13527



Piwa: 679/68
Skąd: MWD
Wysłany: Nie 17 Mar, 2013 23:51   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Jak będziesz mieć VAGa, to sprawdź oczywiście ABS (03) - tam będzie zapisana usterka.
Poziomowanie sprawdzisz w zakładce Xenon (adres 55).
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
grzesieklistek 


Model: A4
Silnik: 2,5TDI
Zasilanie: ON
Nadwozie: COMBI
Dołączył: 13 Mar 2013
Wszystkie posty: 2



Skąd: Stargard
Wysłany: Pon 18 Mar, 2013 21:49   
     



a polecialem do znajomego
kontrolka abs to czujnik stopu w pedale hamulca, pryszcz ;)
blad swiatel to tylni lewy czujnik poziomowania, jutro przeczyszcze i wyjdzie czy trzeba nowy kupic, troche kosztuja, jesli ktos ma sprawny z checia odkupie jesli moj bedzie trafiony.
drgania to jednak... wtryski wrrr w kazdym aucie jakos tak pechowo musze to przerabiac, na korekcjach pokazalo
1 w. -1,8
2 w. +1,6
reszta delikatnie ruszona ale w normach do 0,4 0,5 jakos tak.
mysle zenwystarczy dwa pierwsze regenerowac.
Jesli ktos ma namiary na dobry zakladzik w okolicach szczecina to poprosilbym.
Ostatnio u siebie regenerowalem common raila bmw e46 ale jakos srednio bylem zadowolony, wiec z checia wyprobowalbym kogos nowego.
pozdrawiam

[ Dodano: Wto 19 Mar, 2013 09:02 ]
Mam jeszcze prośbe :)
Przeleciałem wszystkie układy na bardzo dobrym kompie więc raczej wyeliminowałem wszystkie babole w autku :) wyskoczył mi jeszcze jeden błąd, czyli błąd poduszki, zapaliła mi się kontrolka pare dni temu po tym jak powyciągałem lampy, nie wiem gdzie jest ten czujnik, zapaliło się że, czujnik przedni uderzeniowy strony pasażera, póxniej już mi nie świecił ale znając życie może być pośniedziały i zaczyna gdzieś tam coś rdzewieć wię chciałbym się do niego dobrac i sprawdzić, tylko nie wiem gdzie on jest, czy gdzies przy lampach czy gdzieś indziej?

[ Dodano: Wto 19 Mar, 2013 22:03 ]
ponawiam prosbe i powiekszam, bylb5m naprawde bardzo wdzieczny za pomoc.
1. Gdzie w aucie znajduje sie przedni czujnik uderzeniowy pasazera.
2. Jakas wskazowka co do podlaczenia czujnika regulacji swiatel xenonow, czujnika tylnego, niestety nie widze go pod autem wiec gdzies wyparowal w calosci i nie ma wiazki wiec gdzie go wpiac, czy kostka jest gdzies nad nadkolem, czy gdzies od gory auta?
3. Jak jest z numerowaniem wtryskow w 2,5tdi a4 b6, chodzi mi o to ze ktorys mam trafiny tzn 1 lub 2 i nie wiem jak sprawa wyglada np czy lewa strona to wtryski 1, 2, 3 a prawa to 4, 5, 6, czy moze lewa to 1, 3, 5 a prawa 2, 4, 6 czy moze jeszcze inaczej.
dziekuje i przepraszam, ze z mojej strony to tylko prosby nie mniej jednak na starcie z OOOO jestem dopiero i bede chcial w przyszlosci odwdziecczyc sie wiedza.

[ Dodano: Nie 24 Mar, 2013 23:42 ]
poradzilem sobie ze wszystkim, gdyby ktos potrzebowal pomocy w podobnych tematach pisac. pzdr
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Losowe tematy » Układ hamulcowy

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi !!! Awaria Audi Elemelka !!!
elmek13 Klimatyzacja 4 Czw 17 Gru, 2009 20:58
elmek13
Brak nowych postów Audi 10 c4 2.3 avant Awaria klimatyzacji
Plaplek Klimatyzacja 7 Nie 05 Sie, 2012 22:30
Adi202
Brak nowych postów A200 awaria podświetlania licznika
kkk u Elektryka i elektronika 13 Czw 26 Mar, 2015 19:00
kkk u
Brak nowych postów Kontrolka check engin, kontrolka airb...
luki1980x Elektryka i elektronika 7 Czw 07 Gru, 2017 09:16
Adi202
Brak nowych postów A6 C5 2,5TDI
pawcio Audi A6/S6 6 Nie 12 Sty, 2014 23:26
pawcio



[ Twoje IP to: 18.119.107.161, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]
Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy.
forum audi
forum audiforum audiforum audi
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
AUDI TECH TEAM Individual Template | Designed by PCserwis ® | Mapa forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności