Pozostałe tematy » [S6]Butla w kole przy plastikowym koszu! Czy to problem?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [S6]Butla w kole przy plastikowym koszu! Czy to problem?
Witam

Mam pytanko do użytkowników Audi 100 A6 A4 S6 itp.
Odnośnie tego czy jest jakiś problem z zamontowaniem butli gazowej w miejsce koła zapasowego w momencie gdy kosz jest z tworzywa sztucznego???

Montowali wam jakieś wzmocnienia, a może po prostu jest na tyle wytrzymałe że nie pęknie.

Pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
z tego co mi wiadomo to montuje się za oparciami foteli, jeszcze nie widziałem żeby było w miejscu koła. Ale dobry zakład sobie poradzi z montażem w miejscu koła.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zgadza się montują za siedzeniem ale przy rolecie daje to 30 cm wysokości i przy długości 110 cm daje to łącznie ok 55 litrów i nie można tego swobodnie wyciągać.
Koło zapasowe luzem leży i zawsze można je wyciągnąć.

Gazownik zamontuje za siedzeniem i w kole ale przy montażu w kolo zastanawiał się czy jakieś wzmocnienie będzie potyrzebne.

Pytanko do posiadaczy LPG w plastikowym koszu:

Macie WZMOCNIENIA???

Postaw piwo autorowi tego posta
 
"Wzmocnienie"to raczej nie wielki wyczyn dla gazownika ,ale strasznie mała ta butelka będzie jak na tai motorek ;-)

Po za tym nie nerwuj się może ktoż ma i powie ;-)

;audi; ;audi; ;audi; ;audi;


Pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Spokojnie możesz montować w miejscu koła zapasowego. Nie ma nic głupszego niż montowanie w Avancie junkersa za siedzeniem. Tylko jest jeden problem- chodzi o koło zapasowe. Quattro nie lubi dojazdówek. Powinieneś się zaopatrzyć w latex i pompkę. Wracając do tematu miejsca na koło zapasowe, to w mojej 100ce miałem zamontowany tam zbiornik i było OK. Wanna w Audi C3 i C4 jest zrobiona z tego samego tworzywa, wiec efekt będzie ten sam.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.133.123.193 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa